var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Slavgent

ESPORT: SLAVGENT będzie strzelać do bramkarzy. „Kal” nowym zawodnikiem teamu

Autor: Krystian Juźwiak
2018-05-20 09:18:10

Znana przede wszystkim z rozgrywek w Conuter-Strike:GO drużyna SLAVGENT regularnie otwiera się na nowe tytuły. Kolejną sekcją „Pomarańczowych Strzelb” będzie FIFA. Do zespołu już jakiś czas temu dołączył Jakub „Groncik” Groncikowski. Teraz SLAVGENT zakontraktowało Mariusza „Kala” Mirka.

Drugie miejsce w FALKON Lublin 2017 [OFFLINE], pierwsze miejsce w Reconnect Gdańsk 2017 [OFFLINE] czy awans do ESL Major League Spring 2018, to tylko część sukcesów, jakie zanotowała drużyna SLAVGENT w CS:GO.

Oprócz tego w ramach SLAVGENT działały bądź nadal działają sekcje Rainbow Six Vegas i FIFY. Jednak do tej pory „Pomarańczowe Strzelby” były znane przede wszystkim z wirtualnych pojedynków pomiędzy terrorystami a policyjnymi komandosami.

Od pewnego czasu drużyna nie posiada już zespołu w CS:GO, dlatego postanowiono mocniej przyjrzeć się polskiej scenie FIFA. - Dotychczas wspieraliśmy wyłącznie jednego wirtualnego kopacza - Groncika. Dziś, po ponad pół roku od dnia, w którym Jakub trafił pod nasze skrzydła, powiększyliśmy kadrę o kolejnego zawodnika, jakim jest Mariusz "Kal" Mirek! – czytamy na profilu SLAVGENT na portalu Facebook.

„Kal” to jeden z bardziej niedocenionych graczy. W ostatnich tygodniach Mirek pokazuje, że ma duże umiejętności i z czasem może stać się kimś w rodzaju czarnego konia rozgrywek FIFA. Właśnie ostatnie sukcesy „Kala” były powodem zakontraktowana esportowca. - Decyzja ta podyktowana była niebywałą wręcz dyspozycją naszego nowego reprezentanta, jaka towarzyszy mu od dobrych kilku tygodni. Otóż Mariusz nie dość, że awansował do fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski, to wywalczył sobie także miejsce w fazie zasadniczej szóstego sezonu ESL PlayStation League Poland, gdzie jako jedyny nie zanotował jak dotąd żadnej porażki i z bilansem 5-4-0 walczy o pozycję lidera klasyfikacji generalnej. Pokonać go nie potrafił ani Kamil „Riptorek” Soszyński, ani Miłosz „milosz93” Bogdanowski, ani Marcin „mrn” Sczes, ani Bartosz „Bartas” Tritt, ani Damian „natsu” Gajewski, ani żaden inny uczestnik wspomnianych rozgrywek, a bierze w nich udział spora część krajowej czołówki - przekazali włodarze SLAVGENT.

Należy zaznaczyć, że „Kal” jest aktualnie na pierwszym miejscu w rankingu globalnym zawodów organizowanych przez JohnnyBet.com.

Anonimem nie jest także jedyny do tej pory reprezentant SLAVGENT – „Groncik”. Groncikowski w barwach „Pomarańczowych Strzelb” zajął trzecie miejsce w Mikołajkowym Turnieju Gier PWSZ Włocławek 2017. „Groncik” jest także wicemistrzem na IT-Life E-Sport Ełk 2018.

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się