var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img"; function onFinishedPlaying() { $("#footerAdvert").remove(); } $(document).ready(function() { setTimeout("onFinishedPlaying()", 15000);


Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską na mundial. Będą transmisje nawet w 4K!

Autor: Łukasz Kościelniak
2018-06-11 19:12:47

Wszystkie mecze mundialu będą dostępne w otwartej telewizji, więc pozostaje się z tego cieszyć i... nie odchodzić od telewizora. Aby Wam to jeszcze ułatwić, przygotowaliśmy program meczów wraz z rozpiską komentatorską na fazę grupową. W późniejszych fazach będziemy ją na bieżąco aktualizować.

Czwartek, 14 czerwca:
(17:00) Rosja – Arabia Saudyjska (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz)

Piątek, 15 czerwca:
(14:00) Egipt – Urugwaj (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz)
(17:00) Maroko – Iran (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski)
(20:00) Portugalia – Hiszpania (TVP 1, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak / C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)

Sobota, 16 czerwca:
(12:00) Francja – Australia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(15:00) Argentyna – Islandia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski)
(18:00) Peru – Dania (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)
(21:00) Chorwacja – Nigeria (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)

Niedziela, 17 czerwca:
(14:00) Kostaryka – Serbia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(17:00) Niemcy – Meksyk (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz)
(20:00) Brazylia – Szwajcaria (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski / CANAL+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn)

Poniedziałek, 18 czerwca:
(14:00) Szwecja – Korea Południowa (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak)
(17:00) Belgia – Panama (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)
(20:00) Tunezja – Anglia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)

Wtorek, 19 czerwca:
(14:00) Kolumbia – Japonia (TVP 1, TVP Sport ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski / CANAL+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Leszek Orłowski)
(17:00) Polska – Senegal (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz)
(20:00) Rosja – Egipt (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Hubert Bugaj – Maciej Żurawski)

Środa, 20 czerwca:
(14:00) Portugalia – Maroko (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak)
(17:00) Urugwaj – Arabia Saudyjska (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Iran – Hiszpania (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Czwartek, 21 czerwca:
(14:00) Dania – Australia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Hubert Bugaj – Radosław Gilewicz)
(17:00) Francja – Peru (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Argentyna – Chorwacja (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski / CANAL+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)

Piątek, 22 czerwca:
(14:00) Brazylia – Kostaryka (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak)
(17:00) Nigeria – Islandia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Hubert Bugaj – Radosław Gilewicz)
(20:00) Serbia – Szwajcaria (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)

Sobota, 23 czerwca:
(14:00) Belgia – Tunezja (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)
(17:00) Korea Południowa – Meksyk (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Niemcy – Szwecja (TVP 1, TVP Sport ; Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow / CANAL+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Maciej Murawski)

Niedziela, 24 czerwca:
(14:00) Anglia – Panama (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)
(17:00) Japonia – Senegal (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(20:00) Polska – Kolumbia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak)

Poniedziałek, 25 czerwca:
(16:00) Urugwaj – Rosja (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Radosław Gilewicz / CANAL+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn)
(16:00) Arabia Saudyjska – Egipt (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)
(20:00) Hiszpania – Maroko (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Iran – Portugalia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Wtorek, 26 czerwca:
(16:00) Dania – Francja (TVP 1, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz / CANAL+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Australia – Peru (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow)
(20:00) Nigeria – Argentyna (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(20:00) Islandia – Chorwacja (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Środa, 27 czerwca:
(16:00) Korea Południowa – Niemcy (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Maciej Iwański – Andrzej Strejlau)
(16:00) Meksyk – Szwecja (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Serbia – Brazylia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Dariusz Szpakowski – Maciej Żurawski)
(20:00) Szwajcaria – Kostaryka (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Czwartek, 28 czerwca:
(16:00) Japonia – Polska (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K  ; Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz)
(16:00) Senegal – Kolumbia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Dariusz Szpakowski – Maciej Żurawski)
(20:00) Anglia – Belgia (TVP 1, TVP Sport ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski / CANAL+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(20:00) Panama – Tunezja (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K  ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)

Sobota, 30 czerwca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Niedziela, 1 lipca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Poniedziałek, 2 lipca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Wtorek, 3 lipca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Piątek, 6 lipca:
(16:00) Mecz 1/4 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/4 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Sobota, 7 lipca:
(16:00) Mecz 1/4 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/4 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Wtorek, 10 lipca:
(20:00) Mecz 1/2 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Środa, 11 lipca:
(20:00) Mecz 1/2 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Sobota, 14 lipca:
(16:00) Mecz o 3. miejsce (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Niedziela, 15 lipca:
(17:00) Finał (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

 

 

 


KOMENTARZE