var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img"; function onFinishedPlaying() { $("#footerAdvert").remove(); } $(document).ready(function() { setTimeout("onFinishedPlaying()", 15000);


Autor zdjęcia: wikipedia.org

Ruszamy z naszym mundialowym typerem. Do wygrania podwójne zaproszenie VIP na mecz Manchesteru United!

Autor: Redakcja
2018-06-12 14:48:15

Mundial to wyjątkowy okres, więc i my we współpracy z naszymi partnerami przygotowaliśmy wyjątkową nagrodę w naszym typerze. Do wygrania oprócz tradycyjnych nagród książkowych będzie również podwójne zaproszenie do loży VIP na mecz Manchesteru United! Zatem do dzieła i zapraszamy do typowania. Tym razem odbędzie się ono wyłącznie na Facebooku.

Zapowiadaliśmy, zapowiadaliśmy, więc zaczynamy - ruszamy z naszym mundialowym typerem. Tradycyjnie wiele bardzo ciekawych książek przygotowało dla Was wydawnictwo Sine Qua Non. Do wygrania będą m.in. pozycje Antoine Griezzmann "Za zasłoną uśmiechu", "Bayern - Globalny Superklub" Uliego Hessa, Mesut Ozil "Magia w Grze" czy "Aniołowie o brudnych twarzach".

Nagrodą główną za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej będzie natomiast podwójne zaproszenie do loży VIP na mecz Manchesteru United podczas spotkania Premier League! Od razu zaznaczamy, że nagroda nie obejmuje przelotu na mecz i ewentualnego zakwaterowania - to musicie zorganizować we własnym zakresie.

Typer mistrzostw świata przeprowadzony będzie nie na Twitterze, a na Facebooku. Powód jest prozaiczny - ograniczenia liczby znaków na TT, a przy ośmiu grupach jest to spore wyzwanie.

Typer będzie składał się z siedmiu cykli oraz klasyfikacji generalnej. Za zwycięstwo w każdym cykli przyznajemy książkę. Przewidzianych mamy w sumie 10, ale może zdarzyć się tak, że powiększymy tę pulę w zależności od zainteresowania typerem. Może zdarzyć się bowiem tak, że w ostatnich dwóch cyklach (półfinał i finał) skuteczność poprawnych wyników będzie bardzo duża, a wówczas rozdamy więcej książek.

Założenie jest proste - każdy może wygrać książkę tylko raz. Jeśli ktoś wygrał jakiś cykl dwa razy, to za drugim razem książka przechodzi na następną osobę w klasyfikacji. Wyjątkiem jest nagroda główna, którą zdobywa się za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, niezależnie od tego czy dostało się wcześniej książkę.

Zasady są stałe:

•    Za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku meczu - 3 pkt
•    Za poprawne wytypowanie rezultatu (1,X,2) - 1 pkt
•    Za poprawne wytypowanie mistrza świata - 25 pkt
•    Za poprawne wytypowanie poszczególnych miejsc w grupie - 1 pkt

Wytypowanie mistrza świata i poszczególnych miejsc w grupie wlicza się do klasyfikacji generalnej. Postanowiliśmy ponadto stworzyć osobną klasyfikację za poprawne wytypowanie kolejności w grupie i również w tej klasyfikacji przyznawać będziemy książkę.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który dostępny jest TUTAJ.

Na początek typujemy całą pierwszą kolejkę, kolejność w grupach i mistrza świata. Zaczynamy grę od walki o książkę Mesuta Ozila "Magia w grze".

Przypominamy, że typować można tylko do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania w kolejce.

Typy oddajemy w komentarzu pod postem.

Post do typowania dostępny jest poniżej.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się
  • Logowanie