var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: EA Sports

Mistrzostwa Kadry w grze EA SPORTS FIFA 18

Autor: Redakcja
2018-06-16 10:20:45

Podczas zgrupowania reprezentacji Polski w Juracie firma EA SPORTS™ wspólnie z PZPN zorganizowała turniej w grze FIFA 18, który miał wyłonić najlepszego kadrowicza. Do zawodów rozgrywanych w trybie pucharowym przystąpiło aż 22 reprezentantów. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Kamil Glik, Wojciech Szczęsny, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Karol Linetty, czy Michał Pazdan. Przebieg turnieju zarejestrowały kamery, a od teraz można obejrzeć pełną relację z zawodów.

Uczestnicy podeszli bardzo poważnie do zawodów i zacięcie walczyli o każde zwycięstwo. Mimo, że turniej rozgrywany był w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, to pojedynkom nie brakowało emocji. Już w 1/8 finału kilku faworytów odpadło z turnieju. Kamil Glik wyeliminował Tomasza Kędziorę, Bartosz Bereszyński Piotra Zielińskiego, a Dawid Kownacki Karola Linettego. Jak dalej potoczyły się rozgrywki i kto zdobył tytuł Mistrza Kadry w grze FIFA 18, przekonaj się, oglądając relację.

Gra EA SPORTS FIFA 18 jest dostępna z Ekstraklasą oraz komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego na PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Switch. Od 29 maja 2018 dostępna jest do pobrania za darmo* aktualizacja 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA™ na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch, która pozwala rozegrać pełny turniej FIFA World Cup™ ze wszystkimi oficjalnymi składami reprezentacji, stadionami, strojami, herbami, piłką meczową i pucharem dla zwycięzcy.

*AKTUALIZACJA FIFA WORLD CUP RUSSIA™ JEST JUŻ DOSTĘPNA DO POBRANIA. WYMAGANE SĄ GRA FIFA 18 NA PLAYSTATION 4, PC, XBOX ONE LUB NINTENDO SWITCH (SPRZEDAWANA ODDZIELNIE), ZAINSTALOWANIE WSZYSTKICH JEJ DOTYCHCZASOWYCH AKTUALIZACJI ORAZ POŁĄCZENIE Z INTERNETEM.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się