var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Electronic Sports League

ESPORT: "milosz93" wraca na fotel lidera. Półmetek siódmego sezonu ESL

Autor: Krystian Juźwiak
2018-07-04 22:30:04

Reprezentujący barwy Legii Warszawa Miłosz "milosz93" Bogdanowski aktualnie przewodzi w tabeli siódmego sezonu PlayStation League. Tuż za jego plecami czają się "Piko" i "damianek10000".

To nie jest sezon faworytów. W siódmej edycji ESL PlayStation League nie radzi sobie większość tzw. topu. Kamil "Riptorek" Soszyński aktualnie zajmuje zaledwie 15. miejsce. Reprezentant Method.gg byłby ostatni, gdyby nie Rafał "Wirtuoz" Janowski, który wycofał się z rozgrywek.

Wciąż nisko pozostaje Michał "Michal-22PL" Albanowicz oraz dwaj zawodnicy Arki Gdynia Bartosz "Bartas" Tritt oraz Michał "Owca" Owczarzak. W środku tabeli utknął też esportowiec Wisły Płock, Tomasz "Byrke" Beczak, oraz sensacyjny zwycięzca czwartego sezonu ESL PlayStation League, "cyanide".

Na słabą formę czołowych polskich graczy może wpływać dodatek "Mistrzostwa Świata", który rozbudowuje grę, a który nie dla wszystkich jest już otwartą księgą.

W walce o zwycięstwo nadal liczy się doświadczony Marcin "mRn" Sczes, który do liderującego "milosza93" traci zaledwie cztery punkty. Identyczną liczbę oczek ma na swoim koncie "damianek10000", ale w tabeli jest wyżej dzięki lepszemu bilansowi.

Za plecami "mRna" czai się młody i gniewny reprezentant Follow Crew, Damian "natsu" Gajewski. Tu sytuacja jest identyczna jak w przypadku Sczesa i "damianka10000". Gajewski z dorobkiem 23 punktów piastuje pozycję numer 6. Mimo identycznej liczby punktów oczko wyżej jest zwycięzca Ekstraklasa Cup 2018, Bartosz "bejott" Jakubowski.

Aktualnie na fotelu lidera zasiada Miłosz Bogdanowski. Reprezentujący Legię esportowiec w końcu wyprzedziło "Piko". Do tej pory to ten drugi przewodził w tabeli siódmego sezonu ESL PlayStation League.

Warto zaznaczyć, że "milosz93" rozegrał zaledwie 14 meczów, w których zdobył aż 31 punktów. Drugi "Piko" do skompletowania 30 oczek potrzebował 16 spotkań.

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się