var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img"; function onFinishedPlaying() { $("#footerAdvert").remove(); } $(document).ready(function() { setTimeout("onFinishedPlaying()", 15000);


Autor zdjęcia: hitc.com

Everton z dwoma transferami!

Autor: Patryk Maćkowski
2018-08-09 18:12:20

Na Goodison Park w ostatni dzień okienka trafili Bernard oraz Yerry Mina.

Everton sfinalizował dziś transfery dwóch zawodników - Bernarda oraz Yerry'ego Minę. Bernard od kilku tygodni pozostał wolnym zawodnikiem, po wygaśnięciu jego kontraktu z Szachtarem Donieck. 25-latek przeszedł dziś testy medyczne, po których podpisał z The Toffees długoletni kontarkt. Zainteresowanie Brazylijczykiem wyrażało wiele europejskich klubów, jednak jak przyznał sam zawodnik, kluczowę rolę w wyborze następnego przystanku w swojej karierze odegrał menedżer Evertonu - Marco Silva. 

"Wybrałem Everton ze względu na wszystkie rzeczy, które słyszałem na temat Marco Silvy. Po rozmowie z nim byłem zadowolony z tego, co mi powiedział. Menedżer dał mi pewność, na temat mojej gry tutaj. Jest bardzo dobrym trenerem i osiągał wielkie sukcesy w innych klubach. Właśnie dlatego dokonałem tego wyboru - ze względu na pewność i zaufanie, którą obdarzyli mnie Silva i klub. Wierzę, że będę mógł pokazać się tutaj z jak najlepszej strony."

Drugim dzisiejszym wzmocnieniem Anglików jest kolumbijski obrońca Yerry Mina. Kilkadziesiąt minut temu Barcelona potwierdziła dojście do porozumienia z Anglikami, na mocy którego za kwotę 28,5 miliona funtów 25-latek trafi na Goodison Park. Mina już dłuższego czasu był łączony z Evertonem, jednak sam podkreślał, iż chce pozostać na Camp Nou i podjąć walkę o pierwszą jedenastkę. Najwidoczniej jednak zarząd i sztab szkoleniowy klubu nie widział dla niego miejsca w zespole i postanowił o sprzedaży zawodnika. 


Źródło: Sky Sports


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się
  • Logowanie