var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Tomasz Lewtak/motorlublin.eu

Niższe ligi: Motor uratowany po rzucie wolnym. Ciąg dalszy walkowerów. Ulewa uniemożliwiła grę (video)

Autor: Mateusz Kasowski
2018-08-18 13:44:01

Zapraszamy na drugi w tym sezonie, tym razem o innej porze, przegląd najważniejszych wydarzeń z niższych lig. Wykorzystując wypadające w minioną środę święto, wiele lig grało właśnie w ten dzień. Zaplanowanych meczów było sporo, ale nie wszystkie doszły do skutku.

III LIGA

Bezlitosna Legionovia

Legionovia rozegrała świetny mecz na własnym stadionie z ŁKS Łomża. Gracze spod Warszawy byli wyjątkowo niegościnni i rozbili rywali 5:1 w meczu, w którym było praktycznie wszystko. Niestrzelone „setki”, piękny gol Piotra Krawczyka i trafienie z przypadku.

***

Gromek dał trzy punkty Ruchowi

Ruch Wysokie Mazowieckie rzutem na taśmę zwyciężył z Ursusem Warszawa 2:1. Wynik ustalił Bartłomiej Gromek w ostatniej minucie gry. Na początku spotkania ten sam zawodnik fenomenalnym strzałem otworzył mecz.

***

Radunia jedyna z kompletem punktów

Po dwóch kolejkach drugiej grupy III ligi tylko Radunia Stężyca pozostaje z kompletem punktów na koncie. W środę gracze ze Stężycy pokonali rezerwy Pogoni Szczecin, po golu w samej końcówce meczu.

***

Mieszko dał się wypuścić w pole

Mieszko Gniezno wygrywał we Wronkach z rezerwami Lecha już 2:0 i 3:1, jednak w ostatnich minutach dał strzelić sobie dwa gole i z łatwych trzech punktów zrobiło się tylko jedno oczko.

***

Rzut wolny uchronił Motor

Motor Lublin był bliski kolejnej wpadki w nowym sezonie. Ostatecznie jednak udało się wygrać z Avią Świdnik, choć do rozstrzygnięcia potrzebny był stały fragment gry. Irakli Meschia zamienił rzut wolny z 20 metrów na bramkę, strzelając jedynego w tym spotkaniu gola.


LUBELSKIE

Walkowerów ciąg dalszy

Bad Boys Zastawie wygrali na otwarcie ligi okręgowej z LKS Milanów 4:2. Nie ugrali jednak ani jednego punktu, zostali bowiem ukarani walkowerem, za występ nieuprawnionego zawodnika.


PODKARPACKIE

Polało w Targowiskach i Korczynie

Spotkania Partyzant Targowiska – LKS Tarnawa i Kotwica Korczyna – Czarni Jasło zostały przeniesione na inny termin. W środę boiska nie nadawały się bowiem do gry z powodu ogromnej ulewy.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się