var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img"; function onFinishedPlaying() { $("#footerAdvert").remove(); } $(document).ready(function() { setTimeout("onFinishedPlaying()", 15000);


Autor zdjęcia: Własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Intensywny ligowy weekend, a w tygodniu start Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Autor: Łukasz Kościelniak
2018-09-14 10:00:43

Już w nadchodzącym tygodniu będziemy świadkami inauguracji rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Jednak zanim do tego dojdzie czekają nas intensywne ligowe emocje. Przed nami sporo ciekawych spotkań w zasadzie w każdej z lig.

Piątek, 14 września:
(18:00) KGHM Zagłębie LubinŚląsk Wrocław (Eurosport 2)
(18:30) 1.FC Union BerlinMSV Duisburg (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(20:30) Jagiellonia BiałystokCracovia (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) Borussia DortmundEintracht Frankfurt (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(20:45) Birmingham CityWest Bromwich Albion (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(21:00) SD HuescaRayo Vallecano (nSport+ ; Piotr Laboga - Leszek Orłowski) 

Sobota, 15 września:
(12:45) GKS TychyPodbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk - Janusz Kudyba)
(13:00) Atletico Madryt SD Eibar (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(13:00) HSV Hamburg1.FC Heidenheim (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak - Tomasz Zieliński)
(13:30) Tottenham HotspurLiverpool FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) Inter MediolanParma FC (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski - Mikołaj Kruk)
(15:30) Wisła PłockMiedź Legnica (nSport+ ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)
(15:30) RB LipskHannover 96 (C+ Sport ; Cezary Olbrycht - Maciej Murawski)
(15:30) Bayern MonachiumBayer Leverkusen (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(15:30) Fortuna DusseldorfTSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała)
(16:00) Manchester CityFulham Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)
(16:15) Real SociedadFC Barcelona (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) Piast GliwiceArka Gdynia (C+ Sport ; Adam Marchliński – Marcin Baszczyński)
(18:00) SSC NapoliAC Fiorentina (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki - Dominik Guziak)
(18:30) Valencia CFReal Betis (C+ ; Piotr Laboga - Krzysztof Przytuła)
(18:30) Watford FCManchester United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:30) Borussia Monchengladbach Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:30) Wisła Kraków Lechia Gdańsk (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Kamil Kosowski)
(20:30) Frosinone Calcio Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(20:45) Athletic Bilbao Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Chelsea Londyn Cardiff City (retransmisja) (C+ Sport 2)

Niedziela, 16 września:
(8:00) Ajax Amsterdam FC Groningen (retransmisja) (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(10:00) ADO Den Haag PSV Eindhoven (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(12:00) CD Leganes Villarreal CF (C+ Sport 2, nSport+ ; Adam Marchliński - Leszek Orłowski)
(12:15) AZ Alkmaar Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra ; Mariusz Hawryszczuk)
(12:30) AS Roma Chievo Verona (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski - Mikołaj Kruk)
(12:30) Raków Częstochowa Stal Mielec (Polsat Sport ; Szymon Rojek - Janusz Kudyba)
(13:30) 1.FC Koln SC Paderborn (Eleven Sports 3 ; Sebastian Chabiniak - Tomasz Urban)
(14:30) Wolverhampton Wanderers Burnley FC (C+ ; Przemysław Pełka - Rafał Nahorny)
(15:00) Juventus Turyn US Sassuolo (Eleven Sports 2 ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(15:30) Pogoń Szczecin Korona Kielce (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(15:30) Werder Brema 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(17:00) Everton FC West Ham United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)
(17:00) Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(18:00) Legia Warszawa Lech Poznań (C+ ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) SC Freiburg VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) Empoli FC Lazio Rzym (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski - Tomasz Zieliński)
(18:30) Real Valladolid Deportivo Alaves (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:30) Cagliari Calcio AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Dominik Guziak)
(20:45) Sevilla FC Getafe CF (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga - Tomasz Lipiński)
(23:00) Chicago Fire Orlando City S.C. (Eurosport 2)

Poniedziałek, 17 września:
(14:00) 1.FC SlovackoSlavia Praga (retransmisja) (Polsat Sport News)
(18:00) Zagłębie SosnowiecGórnik Zabrze (Eurosport 1)
(20:30) SPAL 2013Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1)
(20:30) 1.FC MagdeburgArminia Bielefeld (Eleven Sports 3)
(21:00) Southampton FCBrighton & Hove Albion (C+ Sport)
(21:00) Girona FC Celta Vigo (Eleven Sports 2)
(23:00) Banik OstrawaSparta Praga (retransmisja) (Polsat Sport News)

Wtorek, 18 września:
(14:00) UYL: Inter MediolanTottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 1)
(16:00) UYL: Liverpool FCParis Saint-Germain (Polsat Sport Premium 2)
(18:30) Dynamo Drezno - HSV Hamburg (Eleven Sports 2)
(19:00) FC BarcelonaPSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Smokowski – Andrzej Niedzielan)
(19:00) Inter MediolanTottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 2 ; Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński)
(21:00) AS MonacoAtletico Madryt (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow – Paweł Golański)
(21:00) Liverpool FCParis Saint-Germain (Polsat Sport Premium 2 ; Cezary Kowalski – Dariusz Wdowczyk)
(21:00) Crvena Zvezda Belgrad SSC Napoli (Polsat Sport Premium 3 ; Tomasz Włodarczyk – Andrzej Strejlau)
(21:00) Galatasaray StambułLokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 4 ; Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński)
(21:00) Club BruggeBorussia Dortmund (Polsat Sport Premium 5 ; Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski)
(21:00) Schalke 04 GelsenkirchenFC Porto (Polsat Sport Premium 6 ; Szymon Rojek – Piotr Koźmiński)

Środa, 19 września:
(14:00) UYL: Benfica LizbonaBayern Monachium (Polsat Sport Premium 1)
(17:00) Sampdoria Genua AC Fiorentina (Eleven Sports 2)
(19:00) Ajax AmsterdamAEK Ateny (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Włodarczyk – Andrzej Niedzialan)
(19:00) Szachtar Donieck TSG 1899 Hoffenheim (Polsat Sport Premium 2 ; Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski)
(21:00) Benfica LizbonaBayern Monachium (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek – Tomasz Hajto)
(21:00) Real Madryt AS Roma (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 2 ; Cezary Kowalski – Paweł Golański)
(21:00) Valencia CFJuventus Turyn (Polsat Sport Premium 3 ; Piotr Przybysz – Andrzej Strejlau)
(21:00) Manchester CityOlympique Lyon (Polsat Sport Premium 4 ; Michał Zawacki)
(21:00) Young Boys BernoManchester United (Polsat Sport Premium 5 ; Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński)(21:00) Viktoria PilznoCSKA Moskwa (Polsat Sport Premium 6 ; Grzegorz Michalewski)

Czwartek, 20 września: 
(18:55) PAOK SalonikiChelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski - Dariusz Wdowczyk)
(18:55) Dynamo KijówFK Astana (Polsat Sport Premium 2 ; Bożydar Iwanow - Andrzej Strejlau)
(21:00) RB LipskRed Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek - Tomasz Hajto)
(21:00) Ludogorec RazgradBayer Leverkusen (Polsat Sport Premium 2 ; Andrzej Janisz - Filip Jastrzębski)
(21:00) F91 DudelangeAC Milan (Polsat Sport Premium 3 ; Piotr Przybysz - Robert Zieliński)
(21:00) Arsenal LondynWorskla Połtawa (Polsat Sport Premium 4 ; Marcin Feddek - Tomasz Łapiński)
(21:00) Slavia PragaGirondins Bordeaux (Polsat Sport Premium 5 ; Mariusz Hawryszczuk - Jacek Ziober)
(21:00) Dinamo ZagrzebFenerbahce Stambuł (Polsat Sport Premium 6 ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się
  • Logowanie