var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img"; function onFinishedPlaying() { $("#footerAdvert").remove(); } $(document).ready(function() { setTimeout("onFinishedPlaying()", 15000);


Autor zdjęcia: własne

Program TV dla kibica futbolu. W weekend m.in. derby Krakowa i hit w Anglii, a w tygodniu Liga Narodów

Autor: Łukasz Kościelniak
2018-10-05 10:00:29

W weekend czeka nas jeszcze trochę ligowego dżemiku, ale na niektóre spotkania naprawdę ostrzymy sobie zęby. Przed przerwą na kadrę codziennie będzie sporo ciekawego oglądania, nie tylko w Ekstraklasie. Później zaś nasi reprezentanci zmierzą się z Portugalią.

Piątek, 5 października:
(18:00) Miedź Legnica – Piast Gliwice (Eurosport 2)
(18:30) SV Darmstadt – HSV Hamburg (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Marcin Gazda)
(20:30) Górnik Zabrze – Lech Poznań (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) Werder Brema – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Tomasz Zieliński)
(20:30) Torino FC – Frosinone Calcio (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)
(20:45) Stal Mielec – Odra Opole (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Grzegorz Lato)
(21:00) Brighton & Hove Albion – West Ham United (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(21:00) Athletic Bilbao – Real Sociedad (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała)

Sobota, 6 października:
(13:00) Girona FC – SD Eibar (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)
(13:00) SpVgg Greuther Furth – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Urban)
(13:30) Leeds United – Brentford FC (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:00) Cagliari Calcio – Bologna FC (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(15:00) ŁKS Łódź – Wigry Suwałki (Polsat Sport ; Cezary Kowalski - Janusz Kudyba)
(15:30) Pogoń Szczecin – Wisła Płock (nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda)
(15:30) Borussia Dortmund – FC Augsburg (C+ Sport ; Edward Durda - Maciej Murawski)
(15:30) Fortuna Dusseldorf – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(16:00) Leicester City – Everton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(16:15) Getafe CF – Levante UD (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(18:00) Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) Udinese Calcio – Juventus Turyn (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki - Dominik Guziak)
(18:30) Manchester United – Newcastle United (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:30) Deportivo Alaves – Real Madryt (C+ Now ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(18:30) Bayern Monachium – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(19:00) Sigma Ołomuniec – Sparta Praga (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(19:45) PSV Eindhoven – VVV-Venlo (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(20:30) Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (C+ Sport ; Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski)
(20:30) Empoli FC – AS Roma (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(20:45) CD Leganes – Rayo Vallecano (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(21:00) Montreal Impact – Columbus Crew SC (Eurosport 2)
(23:00) Toronto FC – Vancouver Whitecaps (Eurosport 2)

Niedziela, 7 października:
(12:00) Real Valladolid – SD Huesca (C+ Sport ; Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła)
(12:30) Genoa CFC – Parma FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Dominik Guziak)
(13:00) Fulham Londyn – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(13:30) SC Freiburg – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Urban)
(14:30) Willem II – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News)
(15:00) Atalanta Bergamo – Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(15:00) AC Milan – Chievo Verona (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski - Tomasz ZIeliński)
(15:00) Lazio Rzym – AC Fiorentina (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)
(15:15) Southampton FC – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:30) Korona Kielce – Jagiellonia Białystok (C+ ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) Arka Gdynia – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz - Sebastian Chabiniak)
(16:15) Atletico Madryt – Real Betis (C+ Now ; Żelisław Żyżyński – Tomasz Lipiński)
(16:45) Ajax Amsterdam – AZ Alkmaar (Polsat Sport News)
(17:00) Sturm Graz – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:30) Liverpool FC – Manchester City (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:00) Cracovia – Wisła Kraków (C+ ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) RB Lipsk – 1.FC Nurnberg (C+ Sport)
(18:00) SSC Napoli – US Sassuolo (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:00) Slavia Praga – 1.FK Przybram (Polsat Sport Extra)
(18:15) Espanyol Barcelona – Villarreal CF (C+ Now ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(18:30) Sevilla FC – Celta Vigo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(19:00) D.C. United – Chicago Fire (Eurosport 2)
(20:30) SPAL 2013 – Inter Mediolan (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(20:45) Valencia CF – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Łukasz Wiśniowski - Tomasz Ćwiąkała)

Poniedziałek, 8 października:
(20:30) 1.FC Koln – MSV Duisburg (Eleven Sports 1)

Wtorek, 9 października:
Brak spotkań.

Środa, 10 października:
(20:00) Albania – Jordania (Polsat Sport Extra)
(20:45) Włochy – Ukraina (Polsat Sport)

Czwartek, 11 października:
(20:45) Polska – Portugalia (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport)
(20:45) Rosja – Szwecja (Polsat Sport Extra)
(20:45) Francja – Islandia (Polsat Sport News)
(22:50) Izrael – Szkocja (retransmisja) (Polsat Sport Extra)


KOMENTARZE