var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img"; function onFinishedPlaying() { $("#footerAdvert").remove(); } $(document).ready(function() { setTimeout("onFinishedPlaying()", 15000);


Autor zdjęcia: własne

Program TV dla kibica futbolu. W weekend kilka ligowych hitów, w tygodniu europejskie puchary

Autor: Łukasz Kościelniak
2018-11-02 09:30:18

Od piątku do poniedziałku w nadchodzącym tygodniu emocjonować będziemy się rozgrywkami ligowymi, w których nie zabraknie ciekawych starć, w tygodniu zaś gra Liga Mistrzów oraz Liga Europy, a także transmitowany będzie jeden mecz Pucharu Polski. Nasza rozpiska komentatorska rzecz jasna będzie aktualizowana na bieżąco.

Piątek, 2 listopada:
(18:00) Arka Gdynia – Pogoń Szczecin (Eurosport 2)
(18:00) GKS Tychy – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński)
(18:30) SpVgg Greuther Furth – VfL Bochum (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak - Marcin Gazda)
(20:30) Piast Gliwice – Wisła Kraków (C+ Sport ; Przemysław Pełka - Marcin Baszczyński)
(20:30) SSC Napoli – Empoli FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:30) VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)

Sobota, 3 listopada:
(13:00) CD Leganes – Atletico Madryt (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała)
(13:00) MSV Duisburg – SC Paderborn (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski - Marcin Gazda)
(13:30) Bournemouth AFC – Manchester United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)
(15:00) Inter Mediolan – Genoa CFC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(15:00) Banik Ostrawa – Viktoria Pilzno (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(15:30) Cracovia – Miedź Legnica (nSport+ ; Adam Marchliński - Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński - Leszek Orłowski)
(15:30) Bayern Monachium – SC Freiburg (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(15:30) Bayer Leverkusen – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:00) West Ham United - Burnley FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki - Michał Gutka)
(16:15) Real Madryt – Real Valladolid (C+, C+ 4K Ultra HD ; Piotr Laboga - Tomasz Lipiński)
(17:45) Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek - Janusz Kudyba)
(18:00) Śląsk Wrocław – Wisła Płock (C+ Sport ; Bartosz Gleń - Wojciech Jagoda)
(18:00) AC Fiorentina – AS Roma (Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:30) Arsenal Londyn – Liverpool FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:30) Hertha Berlin – RB Lipsk (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Tomasz Zieliński)
(18:30) Valencia CF – Girona FC (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:30) Legia Warszawa – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Juventus Turyn – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(20:45) Wolverhampton Wanderers – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)
(20:45) Rayo Vallecano – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Ajax Amsterdam – Willem II Tilburg (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(23:00) PSV Eindhoven – Vitesse Arnhem (retransmisja) (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)

Niedziela, 4 listopada:
(12:00) SD Eibar – Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(12:30) Lazio Rzym – SPAL 2013 (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Piotr Czachowski)
(13:30) Arminia Bielefeld – FC St. Pauli (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut - Tomasz Urban)
(14:30) Leeds United – Wigan Athletic (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(14:30) Red Bull Salzburg – SV Mattersburg (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(15:00) Sampdoria Genua – Torino FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(15:00) Chievo Verona – US Sassuolo (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak - Piotr Dumanowski)
(15:30) KGHM Zagłębie Lubin – Korona Kielce (C+ ; Bartosz Gleń - Wojciech Jagoda)
(15:30) Borussia Monchengladbach – Fortuna Dusseldorf (C+ Sport)
(16:15) Villarreal CF – Levante UD (C+ Now, nSport+)
(17:00) Chelsea Londyn – Crystal Palace (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD)
(17:00) Sparta Praga – Slavia Praga (Polsat Sport News)
(18:00) Lech Poznań – Lechia Gdańsk (C+ ; Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła)
(18:00) 1.FSV Mainz – Werder Brema (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) Bologna FC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(18:30) Real Sociedad – Sevilla FC (C+ Sport)
(18:30) SD Huesca – Getafe CF (C+ Now, nSport+)
(19:10) Feyenoord Rotterdam – VVV-Venlo (retransmisja) (Polsat Sport News)
(20:30) Udinese Calcio – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:45) Real Betis – Celta Vigo (Eleven Sports 2 ; Łukasz Wiśniowski - Tomasz Ćwiąkała)

Poniedziałek, 5 listopada:
(1:00) MLS (Eurosport 2)
(18:00) Zagłębie Sosnowiec – Jagiellonia Białystok (Eurosport 1)
(20:30) HSV Hamburg – 1.FC Koln (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Huddersfield Town – Fulham Londyn (C+ Sport ; Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)
(21:00) Espanyol Barcelona – Athletic Bilbao (C+ Sport 2)

Wtorek, 6 listopada:
(1:00) MLS (Eurosport 2)
(14:00) UYL: Inter Mediolan – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1 ; Jakub Polkowski)
(16:00) UYL: Atletico Madryt – Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 1 ; Mariusz Hawryszczuk)
(18:55) AS Monaco – Club Brugge (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Smokowski - Jacek Ziober)
(18:55) Crvena Zvezda Belgrad – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 2 ; Marcin Feddek - Tomasz Łapiński)
(21:00) SSC Napoli – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek - Artur Wichniarek)
(21:00) Inter Mediolan – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2 ; Bożydar Iwanow - Andrzej Strejlau)
(21:00) Atletico Madryt – Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 3 ; Andrzej Janisz - Adam Matysek)
(21:00) Tottenham Hotspur – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 4 ; Cezary Kowalski - Andrzej Niedzielan)
(21:00) FC Porto – Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 5 ; Tomasz Włodarczyk - Goncalo Feio)
(21:00) Schalke 04 Gelsenkirchen – Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 6 ; Piotr Przybysz - Filip Jastrzębski)

Środa, 7 listopada:
(1:00) MLS (Eurosport 2)
(13:00) Resovia Rzeszów – Lechia Gdańsk (Polsat Sport ; Grzegorz Michalewski - Grzegorz Lato)
(14:00) UYL: Olympique Lyon – TSG 1899 Hoffenheim (Polsat Sport Premium 1 ; Filip Jastrzębski)
(16:00) UYL: Juventus Turyn – Manchester United (Polsat Sport Premium 1 ; Jakub Polkowski)
(18:55) Valencia CF – Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski - Andrzej Strejlau)
(18:55) CSKA Moskwa – AS Roma (Polsat Sport Premium 2 ; Mariusz Hawryszczuk)
(21:00) Juventus Turyn – Manchester United (TVP 1, Polsat Sport Premium 1, TVP Sport ; Sławomir Kwiatkowski - Robert Podoliński / Mateusz Borek - Artur Wichniarek)
(21:00) Bayern Monachium – AEK Ateny (Polsat Sport Premium 2 ; Andrzej Janisz - Tomasz Hajto)
(21:00) Olympique Lyon – TSG 1899 Hoffenheim (Polsat Sport Premium 3 ; Michał Zawacki - Jacek Ziober)
(21:00) Benfica Lizbona – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 4 ; Szymon Rojek - Goncalo Feio)
(21:00) Manchester City – Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 5 ; Tomasz Włodarczyk - Robert Zieliński)
(21:00) Viktoria Pilzno – Real Madryt (Polsat Sport Premium 6 ; Piotr Przybysz - Piotr Koźmiński)

Czwartek, 8 listopada:
(17:00) Fenerbahce Stambuł – RSC Anderlecht (Polsat Sport Premium 2 ; Paweł Ślęzak)
(18:55) Lazio Rzym – Olympique Marsylia (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski - Jacek Ziober)
(18:55) BATE Borysów – Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk - Piotr Koźmiński)
(18:55) FK Krasnodar - Standard Liege (Polsat Sport Premium 3 ; Robert Zieliński)
(18:55) Spartak Moskwa - Rangers FC (Polsat Sport Premium 4 ; Grzegorz Michalewski)
(18:55) Rapid Wiedeń - Villarreal CF (Polsat Sport Premium 5 ; Michał Zawacki)
(18:55) Dynamo Kijów - Stade Rennes (Polsat Sport Premium 6 ; Mariusz Hawryszczuk)
(21:00) Arsenal Londyn – Sporting Lizbona (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Paweł Golański)
(21:00) Dinamo Zagrzeb - Spartak Trnawa (Polsat Sport Premium 2 ; Szymon Rojek)
(21:00) Real Betis - AC Milan (Polsat Sport Premium 3 ; Marcin Lepa - Roman Kołtoń)
(21:00) Bayer Leverkusen - FC Zurych (Polsat Sport Premium 4 ; Andrzej Janisz - Tomasz Hajto)
(21:00) Celtic Glasgow - RB Lipsk (Polsat Sport Premium 5 ; Piotr Przybysz - Tomasz Łapiński)
(21:00) Girondins Bordeaux - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 6 ; Filip Jastrzębski)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się
  • Logowanie