var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: football365

"United nie zrobiło nic, by wygrać"

Autor: Patryk Maćkowski
2018-11-08 10:26:24

Po wczorajszej porażce Ronaldo bez sentymentów wypowiedział się o swojej byłej drużynie.

Według Cristiano Ronaldo Manchester United "nie zrobił nic, by wygrać mecz", a Juventus mógł "zabić spotkanie trzy bądź cztery razy."

Rzeczywiście, Bianconeri przez większość czasu kontrowali sytuację na boisku, a po bramce Portugalczyka wydawało się, że dowiezienie dobrego rezultatu to czysta formalność. Wszystko zmieniło się po wejściu na boisku Juana Maty i zejściu Matti De Sciglio, Czerwone Diabły nabrały wiatru w żagle i po dwóch golach w ostatnich pięciu minutach wyszli na prowadzenie, wywożąc ostatecznie trzy punkty z Turynu. 

"Liga Mistrzów to wyjątkowe rozgrywki, w których pomimo tego, że wygryasz, nie możesz być zrelaksowanym, wszystko może się zdarzyć. Zdominowaliśmy grę przez 90 minut, mieliśmy mnóstwo okazji, mogliśmy zabić mecz trzy lub czteroktonie, ale odprężyliśmy się i zostaliśmy ukarani. Manchester United nie zrobił nic, aby wygrać. Nie możesz tu nawet mówić o szczęściu, ponieważ to my podarowaliśmy im te bramki. Teraz musimy podnieść głowy i dalej grać swoją piłkę, wciaż jesteśmy przecież liderami grupy. Wyciągniemy wnioski z maszych błędów." 


Źródło: Sky Sport Italia


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się