var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img"; function onFinishedPlaying() { $("#footerAdvert").remove(); } $(document).ready(function() { setTimeout("onFinishedPlaying()", 15000);


Autor zdjęcia: własne

Program TV dla kibica futbolu. W weekend m.in. hity w Anglii, Włoszech i Hiszpanii, w tygodniu 1/8 finału Pucharu Polski

Autor: Łukasz Kościelniak
2018-11-30 10:08:13

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie w Ekstraklasie m.in. z powodu debiutu Adama Nawałki w Lechu Poznań czy meczu Legii z Koroną, ale również w innych ligach będzie się działo - mamy chociażby derby Liverpoolu. W tygodniu zaś czeka nas 1/8 finału Pucharu Polski. Nasza rozpiska oczywiście będzie aktualizowana na bieżąco.

Piątek, 30 listopada:
(18:00) Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (Eurosport 2 ; Tomasz Lach - Sławomir Chałąśkiewicz)
(18:30) SC Paderborn – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski)
(20:30) Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń - Tomasz Wieszczycki)
(20:30) Fortuna Dusseldorf – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(20:55) Solihull Moors – Blackpool FC (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(21:00) Cardiff City – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała - Michał Gutka)
(21:00) Rayo Vallecano – SD Eibar (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)

Sobota, 1 grudnia:
(13:00) Celta Vigo – SD Huesca (C+ Sport, nSport+ ; Piotr Laboga - Tomasz Lipiński)
(13:00) FC Ingolstadt – HSV Hamburg (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski)
(13:30) Sheffield United – Leeds United (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:00) SPAL 2013 – Empoli FC (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski - Mikołaj Kruk)
(15:00) Chrobry Głogów – Wigry Suwałki (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk - Janusz Kudyba)
(15:30) Wisła Płock – Górnik Zabrze (nSport+ ; Rafał Dębiński - Wojciech Jagoda)
(15:30) Borussia Dortmund – SC Freiburg (C+ Sport ; Bartosz Gleń - Maciej Murawski)
(15:30) Werder Brema – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(15:30) Hannover 96 – Hertha Berlin (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(16:00) Manchester City – Bournemouth AFC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka - Michał Gutka)
(16:15) Real Valladolid – CD Leganes (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(17:00) 1.FC Slovacko – Sparta Praga (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(18:00) Miedź Legnica – Wisła Kraków (C+ Sport ; Robert Skrzyński - Remigiusz Jezierski)
(18:00) AC Fiorentina – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(18:30) Southampton FC – Manchester United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)
(18:30) TSG 1899 Hoffenheim – Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Now ; Żelisław Żyżyński - Leszek Orłowski)
(18:30) Getafe CF – Espanyol Barcelona (nSport+ ; Adam Marchliński - Tomasz Lipiński)
(19:45) AZ Alkmaar – Willem II Tilburg (Polsat Sport Extra ; Mariusz Hawryszczuk)
(20:30) Legia Warszawa – Korona Kielce (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) Sampdoria Genua – Bologna FC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:45) Real Madryt – Valencia CF (Eleven Sports 1 ; Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak)
(21:00) Wrexham AFC – Newport County (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)

Niedziela, 2 grudnia:
(12:00) Real Betis – Real Sociedad (C+ Sport ; Piotr Laboga - Tomasz Lipiński)
(12:30) AC Milan – Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(12:45) Odra Opole – Raków Częstochowa (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek - Tomasz Łapiński)
(13:00) Chelsea Londyn – Fulham Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki - Tomasz Wieszczycki)
(13:30) 1.FC Magdeburg – VfL Bochum (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski)
(14:30) Feyenoord Rotterdam – PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(15:00) Torino FC – Genoa CFC (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(15:00) US Sassuolo – Udinese Calcio (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski)
(15:05) Arsenal Londyn – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(15:30) Zagłębie Sosnowiec – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Adam Marchliński - Maciej Murawski)
(15:30) RB Lipsk – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:15) Girona FC – Atletico Madryt (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(17:00) Red Bull Salzburg – Sportclub Rheindorf Altach (retransmisja) (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:15) Liverpool FC – Everton FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)
(18:00) Cracovia – Lech Poznań (C+ ; Rafał Dębiński - Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(18:00) Chievo Verona – Lazio Rzym (Eleven Sports 2 ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(18:30) FC Barcelona – Villarreal CF (C+ Sport ; Rafał Wolski - Leszek Orłowski)
(19:30) Ajax Amsterdam – ADO Den Haag (retransmisja) (Polsat Sport News)
(20:30) AS Roma – Inter Mediolan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:45) Deportivo Alaves – Sevilla FC (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga - Krzysztof Przytuła)

Poniedziałek, 3 grudnia:
(18:00) Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (Eurosport 1)
(18:00) SFC Opava – Slavia Praga (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(20:30) Atalanta Bergamo – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(21:00) Levante UD – Athletic Bilbao (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)

Wtorek, 4 grudnia:
(13:30) Puszcza Niepołomice – Wisła Płock (Polsat Sport ; Piotr Przybysz - Tomasz Hajto)
(17:00) Śląsk Wrocław – Miedź Legnica (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk - Waldemar Prusik)
(20:30) Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (Polsat Sport ; Cezary Kowalski - Paweł Golański)
(20:45) Sampdoria Genua – SPAL 2013 (TVP Sport ; Dariusz Szpakowski - Robert Podoliński)
(21:00) Watford FC – Manchester City (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)
(23:25) Bologna FC – Crotone FC (retransmisja) (TVP Sport ; Tomasz Jasina - Marcin Żewłakow)

Środa, 5 grudnia:
(12:15) Wisła Sandomierz – Odra Opole (Polsat Sport ; Paweł Ślęzak - Tomasz Łapiński)
(17:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk (Polsat Sport ; Tomasz Smokowski - Tomasz Hajto)
(17:30) Spartak Moskwa – Ural Jekaterynburg (nSport+ ; Filip Surma)
(18:00) US Sassuolo – Catania Calcio (TVP Sport ; Hubert Bugaj - Robert Podoliński)
(20:30) Chrobry Głogów – Legia Warszawa (Polsat Sport ; Marcin Feddek - Waldemar Prusik)
(20:45) Chievo Verona – Cagliari Calcio (TVP Sport ; Sławomir Kwiatkowski - Marcin Żewłakow)
(21:00) Manchester United – Arsenal Londyn (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)

Czwartek, 6 grudnia:
(12:15) Rozwój Katowice – Górnik Zabrze (Polsat Sport)
(18:00) Genoa CFC – Virtus Entella (TVP Sport)
(20:00) Feyenoord Rotterdam – VVV-Venlo (Polsat Sport Extra)
(20:30) Wigry Suwałki – Raków Częstochowa (Polsat Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się
  • Logowanie