var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: football365

Pochettino: Dokonaliśmy niemożliwego

Autor: Patryk Maćkowski
2018-12-12 11:56:44

Remis z Barceloną i wpadka Interu z PSV pozwoliła Anglikom wrócić z dalekiej podróży i ostatecznie cieszyć się z awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Gol Lucasa Moury z 85. minuty dający remis i jeden punkt w starciu z Barceloną wystarczył, aby Tottenham mógł cieszyć się z awansu do 1/16 Ligi Mistrzów. W tym samym czasie Inter zawiódł na całej linii i tylko zremisował z PSV, wobec czego dzięki różnicy bramek to londyński zespół, skreślany po bardzo kiepskich trzech pierwszych kolejkach, wyprzedził Włochów i z drugiego miejsca wyszedł z grupy. Menedżer Kogutów, Maurico Pochettino nie może wyjść z podziwu dla swoich graczy i uważa, że wczorajszego wieczoru jego zawodnicy dokonali niemożliwego.

"Pamiętam, że po meczu w Eindhoven nikt w nas nie wierzył. To była misja niewykonalna - ale udało nam się. Jesteśmy w następnej rundzie, to niesamowite osiągnięcie dla klubu. Bardzo się z tego cieszymy, to na pewno zmotywuje wszystkich do jeszcze cięższej pracy. To również szansa, aby zagrać jeszce w tej edycji na nowym stadionie, co jest pewnie świetną wiadomością dla fanów. Trzeba jednak pozostać zrelaksowanym i spokojnym. Przed nami kolejne ciężkie mecze, w których liczy się dla nas tylko wygrana, teraz zamierzamy się do nich odpowiednio dobrze przygotować."


Źródło: Sky Sports


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się