var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img"; function onFinishedPlaying() { $("#footerAdvert").remove(); } $(document).ready(function() { setTimeout("onFinishedPlaying()", 15000);


Autor zdjęcia: własne

Program TV dla kibica futbolu. Na dobre wraca La Liga, w weekend i w tygodniu będą też puchary krajowe

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-01-04 10:00:42

Z topowych lig europejskich pauzują rozgrywki we Włoszech i Niemczech, a grają nie tylko w Anglii, ale także w Hiszpanii. W weekend do obejrzenia będą z kolei m.in. spotkania pucharowe z Francji.

Piątek, 4 stycznia:
(19:00) Levante UD – Girona FC (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:45) Tranmere Rovers – Tottenham Hotspur (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Espanyol Barcelona – CD Leganes (C+ Sport, nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski)

Sobota, 5 stycznia:
(13:00) Real Valladolid – Rayo Vallecano (C+ Sport ; Cezary Olbrycht - Tomasz Lipiński)
(13:30) Manchester United – Reading FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(13:30) West Ham United – Birmingham City (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(13:30) Bournemouth AFC – Brighton & Hove Albion (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(16:00) Chelsea Londyn – Nottingham Forest (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak)
(16:00) Derby County – Southampton FC (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski - Filip Kapica)
(16:00) Everton FC – Lincoln City (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak - Mateusz Majak)
(16:15) Deportivo Alaves – Valencia CF (C+ Sport ; Piotr Laboga - Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Blackpool FC – Arsenal Londyn (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:30) Newcastle United – Blackburn Rovers (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(18:30) Crystal Palace – Grimsby Town (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Sebastian Chabiniak)
(20:45) SD Huesca – Real Betis (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:55) Bourges Foot – Olympique Lyon (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(23:00) Toulouse FC – OGC Nice (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Niedziela, 6 stycznia:
(12:00) SD Eibar – Villarreal CF (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Marcin Gazda)
(14:15) ASF Andreziuex Boutheon – Olympique Marsylia (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(15:00) Manchester City – Rotherham United (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:00) Queens Park Rangers – Leeds United (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(15:00) Woking FC – Watford FC (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(15:00) Millwall FC – Hull City (Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(16:15) Sevilla FC – Atletico Madryt (C+ Sport ; Bartosz Gleń - Tomasz Ćwiąkała)
(17:15) Girondins Bordeaux – Le Havre AC (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz - Marcin Kalita)
(17:30) Newport County – Leicester City (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:30) Real Madryt – Real Sociedad (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Piotr Laboga - Leszek Orłowski)
(20:45) Getafe CF – FC Barcelona (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak)
(20:45) Pontivy GSI – Paris Saint-Germain (Polsat Sport ; Tomasz Smokowski)

Poniedziałek, 7 stycznia:
(20:45) Wolverhampton Wanderers – Liverpool FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(21:00) Celta Vigo – Athletic Bilbao (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski - Marcin Gazda)
(21:00) LOSC Lille – FC Sochaux (Polsat Sport)

Wtorek, 8 stycznia:
(21:00) Tottenham Hotspur – Chelsea Londyn (Eleven Sports 1)

Środa, 9 stycznia:
(20:45) Manchester City – Burton Albion (Eleven Sports 1)

Czwartek, 10 stycznia:
Brak spotkań.


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się
  • Logowanie