var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: gryfwejherowo.com.pl

I liga: Włodyka zawodnikiem Garbarni. Jakóbowski na testach medycznych w Warcie. Maciej Wolski na dłużej w ŁKS-ie

Autor: Bartosz Adamski
2019-01-05 16:04:02

Okres świąteczno-noworoczny w pierwszoligowych gabinetach przebiegł bardzo spokojnie, a większość ruchów transferowych zaczęła się odbywać już w 2019 roku. Dzieje się m.in. w Garbarni Kraków, do której przyszedł Kamil Włodyka, ale odchodzi pięciu innych graczy. Transfery przychodzące i wychodzące także w GKS-ie 1962 Jastrzębie oraz Warcie Poznań.

"Włodyka zawodnikiem Garbarni"

Kamil Włodyka został nowym zawodnikiem Garbarni Kraków. 24-letni pomocnik podpisał z ostatnim zespołem w tabeli półroczny kontrakt. Włodyka ostatnią rundę spędził w Gryfie Wejherowo, zdobywając trzy bramki w 21 meczach II ligi.


Źródło: Garbarnia Kraków

***

"Jakóbowski na testach medycznych w Warcie"

Michał Jakóbowski przechodzi obecnie testy medyczne przed transferem do Warty Poznań. Obecnie 26-letni skrzydłowy jest zawodnikiem Bytovii Bytów. Jesienią strzelił cztery gole w 21 meczach I ligi.


Źródło: Warta Poznań

***

"Wolski na dłużej w ŁKS-ie"

Maciej Wolski przedłużył swój kontrakt z ŁKS-em Łódź do 30 czerwca 2021 roku. 21-letni pomocnik w rundzie jesiennej rozegrał 17 spotkań i zdobył dwie bramki.


Źródło: ŁKS Łódź

***

"Wojowski odchodzi z ŁKS-u"

Paweł Wojowski przestał być zawodnikiem ŁKS-u Łódź. 24-letni pomocnik  trafił do łódzkiego klubu przed rozpoczęciem bieżącego sezonu z Gryfa Wejherowo. Na pierwszoligowych boiskach zagrał łącznie 53 minuty w czterech meczach (nie zdobył w nich żadnej bramki).


Źródło: ŁKS Łódź

***

"Hubert Gostomski wypożyczony do Jastrzębia"

20-letni bramkarz Hubert Gostomski został wypożyczony na pół roku z Jagiellonii Białystok do GKS-u 1962 Jastrzębie. Gostomski w minionej rundzie przebywał na wypożyczeniu w Bruk-Becie Termalice Nieciecza, dla której zagrał w czterech meczach.


Źródło: GKS Jastrzębie

***

"Trzech zawodników odejdzie z Jastrzębia"

Bartosz Semeniuk, Dawid Weis i Damian Zajączkowski otrzymali od zarządu GKS-u 1962 Jastrzębie wolną rękę w poszukiwaniach nowych klubów. Weis zanotował jesienią sześć występów w I lidze, a Semeniuk i Zajączkowski zagrali tylko raz.


Źródło: gksjastrzebie.com

***

"Pięciu graczy na liście transferowej Garbarni"

Szymon Kobusiński (jesienią dziesięć ligowych spotkań), Damian Nieśmiałowski (dziewięć meczów), Łukasz Pietras (19 występów i jeden gol), Mateusz Węsierski (jedna bramka w dziesięciu meczach) i Michał Wrześniewski (dziewięć spotkań) otrzymali od Garbarni Kraków wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.


Źródło: Garbarnia Kraków

***

"Trzech graczy ze zgodą na odejście z Warty"

Paweł Piceluk, Niklas Zulciak i Krystian Sanocki dostali od Warty Poznań zgodę na odejście do innego klubu. Piceluk i Sanocki zagrali jesienią w dwunastu meczach, a Zulciak w ośmiu.

Źródło: Warta Poznań

***

"Obrońca odszedł ze Stomilu"

21-letni obrońca Szymon Jarosz nie jest już zawodnikiem Stomilu Olsztyn. Jego kontrakt z klubem został rozwiązany. W trwającym sezonie I ligi Jarosz zagrał w trzech meczach ligowych.

Źródło: Stomil Olsztyn

***

"Dwóch nowych graczy będzie trenować ze Stalą"

Rafał Strączek i Wojciech Gajda rozpoczną 7 stycznia przygotowania do rundy wiosennej ze Stalą Mielec. Obaj są bramkarzami. 19-letni Strączek jesienią był wypożyczony do Wólczanki Wólka Pełkińska, a w III lidze zanotował 11 występów. 20-letni Gajda z kolei rundę jesienną spędził w czwartoligowym Sokole Kolbuszowa Dolna.

Źródło: Stal Mielec

***

"Nowy dyrektor sportowy Warty"

39-letni Dawid Frąckowiak został nowym dyrektorem sportowym Warty Poznań. Frąckowiak w przeszłości pracował m.in. w Mieszku Gniezno, Chojniczance Chojnice, Okocimskim KS-ie Brzesko, Polonii Słubice, i Pelikanie Niechanowo.

Źródło: Warta Poznań


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się