var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: Piotr Le¶niowski / Warta Poznań

I liga: Jakóbowski w Warcie, będzie też Pi±tkowski? Jędrych i Rzonca mog± trafić do GieKSy. Chrzanowski wypożyczony do Wigier

Autor: Bartosz Adamski
2019-01-09 19:00:12

Dzieje się na rynku transferowym I ligi. Nie s± to jeszcze ruchy na wielk± skalę, ale nudy nie ma. Kadrę kompletuje Warta Poznań, kilku zawodników sonduje również GKS Katowice. Do Wigier Suwałki trafił z kolei zawodnik Lechii Gdańsk, natomiast na testach medycznych w Stali Mielec przebywa słowacki pomocnik.

"Jakóbowski piłkarzem Warty"

Michał Jakóbowski na zasadzie transferu definitywnego przeszedł z Bytovii Bytów do Warty Poznań. 26-letni skrzydłowy z "Zielonymi" podpisał półtoraroczny kontrakt z możliwo¶ci± przedłużenia go o rok. Jakóbowski w rundzie jesiennej wyst±pił w 21 meczach I Ligi, strzelaj±c cztery gole.

 

 

 

¬ródło: Warta Poznań

***

"Jędrych i Rzonca trafi± do GKS-u Katowice?"

Jak poinformował na portalu zagranie.com Janekx89, Arkadiusz Jędrych oraz Callum Rzonca mog± trafić do GKS-u Katowice. Obu zawodników bardzo chciałby mieć u siebie ich były trener, Dariusz Dudek, który obecnie prowadzi GieKSę.

¬ródło: zagranie.com

***

"Pi±tkowski zostanie wypożyczony do Warty?"

Mateusz Pi±tkowski z Miedzi Legnica może zostać wypożyczony do Warty Poznań - donosi Janekx89 na portalu zagranie.com. 34-letni napastnik nie może sobie wywalczyć miejsca w składzie beniaminka Ekstraklasy i klub zamierza się z nim rozstać.

¬ródło: zagranie.com

***

"Chrzanowski wypożyczony z Lechii do Wigier"

Adam Chrzanowski został wypożyczony do końca sezonu z Lechii Gdańsk do Wigier Suwałki. 19-letni obrońca jesieni± zagrał w trzech meczach Ekstraklasy i strzelił jednego gola.

 

 

 

¬ródło: Wigry Suwałki

***

"Słowak na testach medycznych w Stali"

Słowak Peter Dungel przebywa obecnie na testach medycznych przed transferem do Stali Mielec. 25-letni pomocnik występował ostatnio w drugoligowym słowackim FK Pohronie ®iar nad Hronom/Dolná ®daňa, w barwach którego w tym sezonie zagrał w siedemnastu meczach ligowych, w których strzelił osiem bramek.

¬ródło: Stal Mielec

***

"Rafał Adamek w Jastrzębiu"

Rafał Adamek został nowym zawodnikiem GKS-u 1962 Jastrzębie. 24-letni pomocnik jesieni± występował w trzecioligowym Pniówku Pawłowice ¦l±skie, dla którego w 17 meczach strzelił 9 goli.

¬ródło: Pniówek Pawłowice ¦l±skie

***

"Zoch odchodzi z Wigier"

Hieronim Zoch nie jest już zawodnikiem Wigier Suwałki. 28-letni bramkarz rozegrał w obecnym sezonie tylko jeden mecz w I lidze.

¬ródło: Wigry Suwałki

***

"Napastnik Rekordu na testach w Podbeskidziu"

Na testach w Podbeskidziu Bielsko-Biała przebywa obecnie Damian Hilbrycht. 20-letni napastnik trzecioligowego Rekordu Bielsko-Biała jesieni± strzelił 10 goli w 17 meczach.

¬ródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

***

"Pomocnik Stali Brzeg testowany w Odrze"

Na treningu Odry Opole stawił się Tomasz Gajda ze Stali Brzeg. 23-letni pomocnik w rundzie jesiennej w III lidze strzelił cztery gole w 15 meczach.

¬ródło: Odra Opole

***

"Sławomir Musiolik będzie trenował z GKS-em Katowice"

22-letni Sławomir Musiolik rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej z GKS-em Katowice. Musiolik jesieni± był wypożyczony z GieKSy do czwartoligowej Polonii Bytom.

¬ródło: GKS Katowice

***

"Nowi zawodnicy trenuj± ze Stomilem"

Na pierwszych zajęciach Stomilu Olsztyn w tym roku pojawili się Jakub Jurczak z Burzy Słupy, Łukasz Sadowski, Piotr Błędowski, Kacper Grzeszczyk i Mateusz Jońca z drużyny juniorów (w rundzie jesiennej występowali w drużynie rezerw w okręgowym Pucharze Polski) oraz Kacper Szczerba, który ostatnio grał w występuj±cym w lidze okręgowej DKS-ie Dobre Miasto.

¬ródło: Stomil Olsztyn

***

"Juniorzy trenuj± ze Stal±"

Na poniedziałkowym treningu Stali Mielec zjawili się 16-letni pomocnik Adam Kramarz, 17-letni pomocnik Piotr Kron i 17-letni pomocnik Filiberto Mazur z występuj±cej w klasie okręgowej drużyny rezerw Stali.

¬ródło: Stal Mielec

***

"Zawodnicy rezerw na treningu ŁKS-u"

Z pierwszym zespołem ŁKS-u ŁódĽ treningi po przerwie zimowej podjęli 16-letni ofensywny pomocnik Adam Ratajczyk oraz 18-letni boczny pomocnik Jakub Romanowicz z występuj±cych w klasie okręgowej rezerw.

¬ródło: ŁKS ŁódĽ

***

"Gracze rezerw rozpoczn± przygotowania z Chojniczank±"

Dawid Żeliszczak, Oskar Frygier, Artur Szwoch, Marcin Kurs i Krystian Wachowiak rozpoczn± przygotowania do rundy wiosennej z Chojniczank± Chojnice. Cała pi±tka jesieni± grała w występuj±cych w klasie okręgowej rezerwach Chojniczanki.

¬ródło: Chojniczanka Chojnice

***

"Motała dyrektorem sportowym Odry"

Dariusz Motała został nowym dyrektorem sportowym Odry Opole. Z klubem zwi±zał się dwuletni± umow±. Motała w przeszło¶ci pracował w tej roli w GKS-ie Katowice oraz Zagłębiu Lubin.

 

 

 

¬ródło: Odra Opole

***

"Dwóch młodych zawodników na testach w Sandecji"

18-letni skrzydłowy Oskar Kasiarz oraz jego rówie¶nik, napastnik Joel Mangano przejd± tygodniowe testy w Sandecji Nowy S±cz. Niemiec z włoskim paszportem jest wychowankiem Borussii Mönchengladbach.

¬ródło: Sandecja Nowy S±cz


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się