var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: nobs360.com

Emery: Zim± tylko wypożyczenia

Autor: Patryk Maćkowski
2019-01-10 21:08:45

W styczniowym okienku transferowym klub nie przeprowadzi żadnych permanentnych wzmocnień, niewykluczone jest za¶ wypożyczenie kilku zawodników.

Unai Emery zabrał głos w sprawie styczniowiego okienka transferowego oraz decyzji Aarona Ramseya, który latem opu¶ci zespół na rzecz Juventusu. Hiszpan potwierdził, że klub pracuje nad kilkoma wypożyczeniami oraz, że szanuje decyzję Walijczyka i nie zamierza pomijać go przy wyborze podstawowej jedenastki. 

"Nie możemy pozwolić sobie na permanentny transfer. W styczniu w grę wchodz± tylko wypożyczenia. Je¶li chodzi o Denisa Suareza - nie znam dokładnie sytuacji, ale wiem, że klub pracuje nad kilkoma graczami, którzy mog± nam pomóc. Ever Banega? Znam tego gracza i wiem, że ma bardzo duże umiejętno¶ci. Na ten moment nie powiem jednak więcej, bo po prostu nie mam naj¶wieższych informacji, klub robi co w jego mocy."

O Ramseyu:

"Bardzo szanuję jego decyzję. Nie mogę powiedzieć więcej, niż sami wiecie. Dla mnie najważniejsz± rzecz± jest to, że Ramsey jest ci±gle z nami. Co do jego przyszło¶ci, to jego prywatna sprawa. On chce grać i robi to na bardzo wysokim poziomie, więc chcę się po prostu skupić na pracy z nim i przygotowywaniu się na najbliższe spotkania. Cały czas gra dla nas z wielkim oddaniem."


¬ródło: Arsenal


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się