var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img"; function onFinishedPlaying() { $("#footerAdvert").remove(); } $(document).ready(function() { setTimeout("onFinishedPlaying()", 15000);


Autor zdjęcia: własne

Program TV dla kibica futbolu. Grają w Anglii, Hiszpanii i Włoszech

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-01-11 10:02:17

W nadchodzącym tygodniu śledzić będziemy mogli rozgrywki w Anglii i Hiszpanii, gdzie odbywać się będą kolejki ligowe, zaś we Włoszech toczyć się będą mecze Pucharu i Superpucharu Włoch. Odpoczywają jeszcze w Niemczech, ale dostaniemy już przedsmak meczów o punkty dzięki turniejowi towarzyskiemu.

Piątek, 11 stycznia:
(20:45) Leeds United - Derby County (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(21:00) Rayo Vallecano – Celta Vigo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak)

Sobota, 12 stycznia:
(13:00) CD Leganes – SD Huesca (C+ Sport 2, nSport+ ; Rafał Wolski - Tomasz Lipiński)
(13:30) Arsenal Londyn – West Ham United (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(16:00) Brighton & Hove Albion – Liverpool FC (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Wigan Athletic – Aston Villa (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:15) Valencia CF – Real Valladolid (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga - Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) Sampdoria Genua – AC Milan (TVP Sport)
(18:30) Chelsea Londyn – Newcastle United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(18:30) Girona FC – Deportivo Alaves (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak)
(20:45) Villarreal CF – Getafe CF (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Łukasz Wiśniowski - Marcin Gazda)
(20:45) Bologna FC – Juventus Turyn (TVP Sport)

Niedziela, 13 stycznia:
(8:00) Lazio Rzym – Novara Calcio (retransmisja) (TVP Sport)
(12:00) Atletico Madryt – Levante UD (C+ Sport)
(13:00) Fortuna Dusseldorf – Bayern Monachium (Polsat Sport Extra)
(14:10) Borussia Monchengladbach – Hertha Berlin (Polsat Sport Extra)
(15:00) Torino FC – AC Fiorentina (TVP Sport)
(15:15) Everton FC – Bournemouth AFC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Kamil Kosowski)
(15:20) Turniej Telecom Cup – mecz o 3. miejsce (Polsat Sport Extra)
(16:15) Athletic Bilbao – Sevilla FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(16:30) Turniej Telecom Cup – mecz finałowy (Polsat Sport Extra)
(17:30) Tottenham Hotspur – Manchester United (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)
(18:30) FC Barcelona – SD Eibar (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(20:45) Real Betis – Real Madryt (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski - Leszek Orłowski)
(20:45) SSC Napoli – US Sassuolo (TVP Sport)
(23:25) Inter Mediolan – Benevento Calcio (retransmisja) (TVP Sport)

Poniedziałek, 14 stycznia:
(17:30) Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo (TVP Sport)
(21:00) Manchester City – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Real Sociedad – Espanyol Barcelona (C+ Sport 2, nSport+ ; Adam Marchliński - Leszek Orłowski)
(21:00) AS Roma – Virtus Entella (TVP Sport)

Wtorek, 15 stycznia:
(20:45) Blackburn Rovers - Newcastle United (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)

Środa, 16 stycznia:
(18:30) Juventus Turyn – AC Milan (TVP Sport ; Dariusz Szpakowski - Marcin Żewłakow)
(20:45) Southampton FC - Derby County (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz - Sebastian Chabiniak)

Czwartek, 17 stycznia:
Brak spotkań


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się
  • Logowanie