var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: pogonsportnet.pl

Ekstraklasa: Dwali przejdzie do Ferencvarosu. Kostal ma trafić do Jagiellonii. Błaszczykowski znów pożyczy pieniądze Wiśle

Autor: Bartosz Adamski
2019-01-13 01:10:36

Ruch w interesie nie ustaje. Bardzo bliski wyjazdu z Ekstraklasy jest Lasza Dwali, który udał się na testy medyczne do Ferencvarosu Budapeszt. Przemysława Frankowskiego w Jagiellonii Białystok ma zastąpić z kolei Martin Kostal. Jakub Błaszczykowski natomiast znów pożyczy pieniądze Wiśle Kraków.

"Dwali na testach medycznych w Ferencvarosie"

Wszystko wskazuje na to, że Lasza Dwali odejdzie z Pogoni Szczecin i przeniesie się do węgierskiego Ferencvarosu Budapeszt. Gruzin dostał zgodę od swojego obecnego klubu na testy medyczne na Węgrzech. Jak informuje portal pogonsportnet.pl, Pogoń za 23-letniego środkowego obrońcę ma otrzymać około 500 tysięcy euro.

Źródło: Pogoń Szczecin / pogonsportnet.pl

***

"Kostal zastąpi Frankowskiego w Jagiellonii?"

Jak poinformował Krzysztof Stanowski z Weszło, Jagiellonia Białystok złożyła ofertę w wysokości miliona złotych za Martina Kostala. Słowacki skrzydłowy miałby zastąpić w zespole z Podlasia Przemysława Frankowskiego, który ma się przenieść do Chicago Fire.

 

 

 

Źródło: Twitter

***

"Juventus chce kupić Żurkowskiego i wypożyczyć do Genoi"

Jak donosi portal goal.com, Szymon Żurkowski ma zostać kupiony przez Juventus i natychmiast wypożyczony do Genoi. Serwis nie informuje jednak o kwocie potencjalnego transferu.

Źródło: goal.com

***

"Błaszczykowski znów pożyczy Wiśle Kraków pieniądze"

Podczas sobotniego programu "Stan Futbolu" w TVP Sport Jarosław Królewiecki poinformował, że wraz z Jakubem Błaszczykowskim i jednym z topowych polskich menedżerów pożyczą Wiśle Kraków 4 miliony złotych. - To twarda deklaracja. Każdy z nas osobiście wrzuci do Wisły Kraków po 1,33 mln zł, żeby popłacić zaległości i dać nam czas, żeby rozmawiać poważnie z inwestorami, a nie rozmawiać z nimi z lufą pistoletu przy głowie. Nie mogę podać jeszcze nazwiska mojego przyjaciela, ale ujawni się bardzo szybko. To osoba związana z Wisłą od dwudziestu lat, jest jej kibicem - powiedział szef firmy Synerise.

Źródło: TVP Sport

***

"Merebaszwili przejdzie do Kazachstanu?"

Giorgi Merebaszwili wzbudził zainteresowanie Kajsaru Kyzyłorda z Kazachstanu - przekazuje portal mazowieckapilka.pl. Kajsar w minionym sezonie zajął piąte miejsce w lidze kazachskiej.

Źródło: mazowieckapilka.pl

***

"Legia pozyskała 17-latka"

17-letni Kacper Skibicki został nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Dotychczasowy gracz Olimpii Grudziądz związał się z zespołem mistrza Polski trzyletnią umową. Skibicki może występować na pozycji ofensywnego pomocnika lub napastnika. W tym sezonie w II lidze zagrał 11 meczów, w których strzelił jednego gola.

 

 

 

Źródło: Legia Warszawa

***

"Nie ma ofert za Nagya"

Portal legia.net twierdzi, że dotychczas do Legii Warszawa nie wpłynęła żadna oferta za Dominika Nagya. Włoskie media donosiły w piątek, że na węgierskiego skrzydłowego zdecydowana jest Genoa i ma za 23-latka wyłożyć ok. czterech milionów euro.

Źródło: legia.net


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się