var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: wsqn.pl

„Moja spowiedź”, „On, Strejlau” i „Magia w grze” walczą o Sportową Książkę Roku!

Autor: Redakcja
2019-01-17 22:40:17

o końca stycznia można głosować na książki Dawida Janczyka i Piotra Dobrowolskiego, Andrzeja Strejlaua i Jerzego Chromika, oraz Mesuta Özila w plebiscycie na Sportową Książkę Roku 2018. Wszystkie wymienione wyżej tytuły objęte naszym patronatem mają duże szanse na zwycięstwo w konkursie.

Głosy na pozycje wydane pod patronatem portalu 2x45.info można oddawać pod linkiem Plebiscyt.sportowaksiazkaroku.pl

O książkach:

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności, niewłaściwym towarzystwie, wizytach w najlepszych nocnych klubach, łatwych pieniądzach, braku cierpliwości. I o nałogu, który może rozpocząć się od jednego drinka.

Rzadko mówiono o nim w towarzystwie per Andrzej. Raczej Strejlau. Z dodatkiem – ON. Dziwne nazwisko dziwnego faceta… Teraz, po trzech ćwiartkach wieku spędzonych przy piłce, przyszedł czas rozliczenia.

Tak sugestywnej książki nie napisał jeszcze żaden piłkarz. Mesut Özil przeprowadzi cię przez szatnie Realu Madryt, Arsenalu, Schalke, Werderu oraz reprezentacji Niemiec. Pokaże ci świat wielkiego futbolu. Sprawi, że poczujesz, jakbyś sam był jego częścią.

Książki w promocyjnej cenie dostępne są TUTAJ.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się