var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: własne

Program TV dla kibica futbolu. Dużo dobrego grania

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-02-01 09:30:20

Przed nami kolejny ciekawy weekend z najlepszymi europejskimi ligami. Będzie co oglądać i w Anglii, i w Niemczech, i we Włoszech, i w Hiszpanii. Dla piłkarskich hipsterów w tygodniu będzie zaś Puchar Francji, a w nim m.in. starcie trzecioligowca z Paris Saint-Germain.

Piątek, 1 lutego:
(18:30) MSV Duisburg – SV Darmstadt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(20:30) Hannover 96 – RB Lipsk (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(21:00) SD Huesca – Real Valladolid (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)

Sobota, 2 lutego:
(13:00) Levante UD – Getafe CF (C+ Sport 2, nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(13:00) Arminia Bielefeld – HSV Hamburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(13:30) Tottenham Hotspur – Newcastle United (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(15:00) Empoli FC – Chievo Verona (Eleven Sports 2 ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(15:30) Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński - Krzysztof Przytuła)
(15:30) Bayer Leverkusen – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Tomasz Zieliński)
(15:30) Hertha Berlin – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(16:00) Chelsea Londyn – Huddersfield Town (C+ Sport ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(16:15) Real Sociedad – Athletic Bilbao (Eleven Sports 3 ; Łukasz Wiśniowski - Marcin Pawłowski)
(18:00) SSC Napoli – Sampdoria Genua (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:30) Cardiff City – Bournemouth AFC (C+ Sport ; Krzysztof Marciniak – Przemysław Rudzki)
(18:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Monchengladbach (C+, C+ 4K Ultra HD ; Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) FC Barcelona – Valencia CF (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak)
(18:30) Leeds United – Norwich City (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:30) Juventus Turyn – Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(20:45) Celta Vigo – Sevilla FC (C+ Sport ; Rafał Wolski - Leszek Orłowski)
(23:00) Ajax Amsterdam – VVV-Venlo (retransmisja) (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)

Niedziela, 3 lutego:
(12:00) Villarreal CF – Espanyol Barcelona (C+ ; Adam Marchliński - Leszek Orłowski)
(12:15) Excelsior Rotterdam – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(12:30) SPAL 2013 – Torino FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(13:30) FC Erzgebirge Aue – 1.FC Koln (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Urban)
(14:30) PSV Eindhoven – Fortuna Sittard (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(15:00) Udinese Calcio – AC Fiorentina (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Piotr Czachowski)
(15:00) Genoa CFC – US Sassuolo (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(15:05) Leicester City – Manchester United (C+ Sport ; Przemysław Rudzki – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) FC Augsburg – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:15) Real Betis – Atletico Madryt (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Kazimierz Węgrzyn)
(17:30) Manchester City – Arsenal Londyn (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:00) Inter Mediolan – Bologna FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:00) VfB Stuttgart – SC Freiburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak)
(18:30) SD Eibar – Girona FC (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)
(20:30) AS Roma – AC Milan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(20:45) Real Madryt – Deportivo Alaves (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga - Tomasz Ćwiąkała)

Poniedziałek, 4 lutego:
(19:00) Frosinone Calcio – Lazio Rzym (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Filip Kapica)
(20:30) FC St. Pauli – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak - Mateusz Majak)
(21:00) Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak - Piotr Dumanowski)
(21:00) West Ham United – Liverpool FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(21:00) Rayo Vallecano – CD Leganes (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski - Sebastian Chabiniak)

Wtorek, 5 lutego:
(18:30) 1.FC Heidenheim – Bayer Leverkusen (Eurosport 1 ; Michał Zawacki - Maciej Terlecki)
(18:30) FC Nantes – Toulouse FC (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek)
(20:45) Borussia Dortmund – Werder Brema (Eurosport 1 ; Edward Durda - Maciej Żurawski)
(21:00) SC Bastia – SM Caen (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz - Marcin Kalita)

Środa, 6 lutego:
(18:30) RB Lipsk – VfL Wolfsburg (Eurosport 1 ; Julian Kowalski - Andrzej Strejlau)
(18:30) FC Villefranche-Beaujolais – Paris Saint-Germain (Polsat Sport News ; Tomasz Smokowski - Jacek Ziober)
(20:45) Everton FC - Manchester City (C+ Sport ; Przemysław Pełka - Rafał Nahorny)
(20:45) Hertha Berlin – Bayern Monachium (Eurosport 1 ; Tomasz Lach - Sławomir Chałaśkiewicz)
(21:00) FC Barcelona - Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Sebastian Chabiniak)
(21:00) Stade Rennes – LOSC Lille (Polsat Sport News ; Mariusz Hawryszczuk - Marcin Kalita)

Czwartek, 7 lutego:
(21:00) Real Betis - Valencia CF (Eleven Sports 1)
(21:00) En Avant Guingamp – Olympique Lyon (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski - Jacek Ziober)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się