var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: stalmielec.com

I liga: Maciej Urbańczyk w Stali. Lebedyński zawodnikiem Chrobrego. Sadłocha bliski transferu do RC Lens

Autor: Bartosz Adamski
2019-02-03 16:36:50

Dzieje się w transferach w I lidze. Do Stali Mielec przybył Maciej Urbańczyk, za to do RC Lens wyjechać może 16-letni Kacper Sadłocha. Nowym zawodnikiem Chrobrego Głogów został z kolei Mikołaj Lebedyński, a Wartę Poznań wzmocnił Serhij Napołow. Kolejni zawodnicy odchodzą natomiast ze Stomilu Olsztyn.

"Urbańczyk w Stali"

Stal Mielec podpisała 1,5-roczny kontrakt z Maciejem Urbańczykiem. 23-letni defensywny pomocnik jesienią w barwach Ruchu Chorzów zanotował 20 występów w II lidze.

 

 

 

Źródło: Stal Mielec

***

"Lebedyński zawodnikiem Chrobrego"

Mikołaj Lebedyński został nowym zawodnikiem Chrobrego Głogów. 28-letni napastnik jesienią pozostawał bez klubu, a poprzednio występował w Górniku Łęczna.

 

 

 

Źródło: Chrobry Głogów

***

"Sadłocha zostanie sprzedany do RC Lens"

Kacper Sadłocha jest bliski transferu do RC Lens - donosi Janekx89. Francuski klub za 16-letniego napastnika ma zapłacić 300 tysięcy euro.

 

 

 

Źródło: Twitter

***

"Napołow trafił do Warty"

Serhij Napołow przeniósł się z Chrobrego Głogów do Warty Poznań. 23-letni Ukrainiec z poznańskim klubem podpisał 1,5-roczny kontrakt.

 

 

 

Źródło: Warta Poznań

***

"Ćwielong odchodzi z GKS-u Tychy"

Piotr Ćwielong rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z GKS-em Tychy. 32-letni skrzydłowy najprawdopodobniej zmuszony będzie zakończyć karierę z powodu problemów zdrowotnych.

 

 

 

Źródło: GKS Tychy

***

"Czterech kolejnych zawodników opuszcza Stomil"

Sytuacja w Stomilu Olsztyn wciąż jest niewesoła. Z klubu odeszli kolejni zawodnicy - Tomasz Wełnicki, Marcin Stromecki, Tomasz Zając oraz Rafał Śledź.

 

 

 

Źródło: Stomil Olsztyn

***

"Schwarz przedłużył kontrakt z Rakowem"

Petr Schwarz podpisał nowy, obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku kontrakt z Rakowem Częstochowa. Czech jesienią w I lidze wystąpił w 20 meczach i strzelił jednego gola.

 

 

 

Źródło: Raków Częstochowa

***

"Czerkas i Formella poza kadrą Rakowa"

Adam Czerkas od poniedziałku zacznie pełnić funkcję asystenta trenera w czwartoligowych rezerwach Rakowa Częstochowa, w których będzie także występował. Do drugiej drużyny przesunięty został również Dariusz Formella.

Źródło: Raków Częstochowa

***

"Kona odchodzi z Chrobrego"

Maciej Kona nie będzie w rundzie wiosennej reprezentował barw Chrobrego Głogów. Jego kontrakt zostanie rozwiązany za porozumieniem stron. 22-letni pomocnik w obecnym sezonie wystąpił w siedmiu meczach I ligi.

 

 

 

Źródło: Chrobry Głogów

***

"Fiedosewicz odejdzie z Warty"

Z Wartą Poznań na obóz do Grodziska Wielkopolskiego nie pojechał Nikodem Fiedosewicz, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Warta zamierza go wypożyczyć na rundę wiosenną.

Źródło: Warta Poznań

***

"Dwóch zawodników testowanych w Puszczy"

Wadym Straszkewycz oraz Mariusz Idzik przebywają obecnie na testach w Puszczy Niepołomice. Obaj wystąpili w sobotnim sparingu z Koroną Kielce, a Idzikowi udało się nawet strzelić gola. Straszkewycz ostatnio był zawodnikiem drugoligowej Resovii Rzeszów, w barwach której w dwunastu meczach strzelił dwa gole. 21-letni napastnik przebywał zaś w trzecioligowych rezerwach Miedzi Legnica.

Źródło: Puszcza Niepołomice

***

"Tomkiewicz na testach w Stomilu"

24-letni pomocnik Paweł Tomkiewicz rozpocznie w poniedziałek treningi ze Stomilem Olsztyn. Jesienią występował w czwartoligowym GKS-ie Wikielec.

Źródło: Football Transfer Group

***

"Juniorzy trenują z Odrą"

Dwaj pomocnicy - Kacper Kaczka i Maciej Wróbel wzięli udział w treningach Odry Opole. Obaj piętnastolatkowie na co dzień występują w juniorskich drużynach Odry.

Źródło: Odra Opole


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się