var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

I liga: Budziłek wypożyczony do Niecieczy. 19-krotny reprezentant Meksyku trafi do Tychów?! Hiszpan na rozmowach w Podbeskidziu

Autor: Bartosz Adamski
2019-02-06 18:00:46

W najnowszym przegl±dzie wydarzeń z I ligi sporo jest spekulacji transferowych. Je¶li wierzyć doniesieniom meksykańskich mediów, lada chwila powinni¶my być ¶wiadkami hitu, którego nie powstydziłyby się nawet kluby Ekstraklasy. A co z "oficjalek"? Łukasz Budziłek w Bruk-Becie Termalica Nieciecza, Jakub B±k w Puszczy Niepołomice, a Łukasz Sołowiej w GKS-ie Tychy.

"Budziłek wypożyczony z Pogoni do Termaliki"

Łukasz Budziłek został wypożyczony do końca sezonu z Pogoni Szczecin do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. 27-letni bramkarz jesieni± zagrał w jednym meczu Ekstraklasy.

 

 

 

¬ródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

***

"B±k zawodnikiem Puszczy"

Jakub B±k podpisał 1,5-roczny kontrakt, z opcj± przedłużenia o kolejny rok, z Puszcz± Niepołomice. 25-letni skrzydłowy w rundzie jesiennej w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała zanotował dziewięć występów w I lidze.

 

 

 

¬ródło: Puszcza Niepołomice

***

"Sołowiej i Szołtys w GKS-ie Tychy"

Łukasz Sołowiej został nowym zawodnikiem GKS-u Tychy. 30-letni obrońca podpisał 1,5-roczny kontrakt. Sołowiej jesieni± w barwach Stomilu Olsztyn zagrał 19 spotkań w I lidze.

Do tyskiego zespołu trafił także Paweł Szołtys. 21-letni napastnik jesieni± grał w trzecioligowym KP Starogard Gdański. W dziewięciu meczach strzelił jedn± bramkę.

 

 

 

¬ródło: GKS Tychy

***

"19-krotny reprezentant Meksyku w Tychach?!"

Jak podaje meksykański serwis MedioTiempo, w najbliższych dniach na testach medycznych w GKS-ie Tychy ma pojawić się Carlos Pena. To 19-krotny reprezentant Meksyku, który wyst±pił nawet na mistrzostwach ¶wiata w 2014 roku. Ostatnio zagrał 5 meczów dla rodzimego Club Necaxa. Niedawno rozwi±zał za¶ kontrakt ze szkockim Rangers FC. Transfermarkt wycenia go na milion euro.

W GKS-ie Tychy temu transferowi jednak zaprzeczaj±.

 

 

 

¬ródło: mediotiempo.com / Twitter

***

"Hiszpański pomocnik na rozmowach w Podbeskidziu"

Do Podbeskidzia Bialsko-Biała trafić może hiszpański ¶rodkowy pomocnik Adrian Gomez - donosi Piotr Wołosik. 25-latek ostatnio wypożyczony był do kazachskiego Irtyszu Pawłodar, a wcze¶niej w barwach Albacete zanotował 17 meczów w La Liga 2.

 

 

 

¬ródło: Twitter

***

"Stal zainteresowana Surdykowskim"

Piotr Wołosik przekazał na Twitterze, że Janusz Surdykowski może zostać nowym zawodnikiem Stali Mielec. 32-letni napastnik jesieni± w I lidze strzelił trzy gole w 12 meczach dla Chojniczanki Chojnice.

 

 

 

¬ródło: Twitter

***

"Urynowicz bliski wypożyczenia do Odry"

Marcin Urynowicz może przenie¶ć się na wypożyczenie z Górnika Zabrze do Odry Opole - informuje Janekx89. 22-letni napastnik jesieni± w Ekstraklasie wyst±pił osiem razy i strzelił jednego gola.

 

 

 

¬ródło: Twitter

***

"Firlej trafi na wypożyczenie do Garbarni"

Maciej Firlej z Korony Kielce może przenie¶ć się na wypożyczenie do Garbarni Kraków. 22-letni napastnik nie zdołał zadebiutować jeszcze w Ekstraklasie.

 

 

 

¬ródło: Twitter

***

"Spławski na dłużej w Warcie"

Łukasz Spławski podpisał nowy, obowi±zuj±cy do 30 czerwca 2020 roku kontrakt z Wart± Poznań. Umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

 

 

 

¬ródło: Warta Poznań

***

"Dwóch zawodników na testach w Warcie"

Słowak Martin Baran i Czech Ondrej Vencl przebywaj± na testach w Warcie Poznań. Obaj s± ¶rodkowymi obrońcami. 31-letni Baran to były zawodnik polskich klubów. Jesieni± w barwach FK Zeleziarne Podbrezova rozegrał 14 meczów w słowackiej ekstraklasie. 25-letni Vencl z kolei w rundzie jesiennej reprezentował austriacki SV Horn, notuj±c 12 występów w tamtejszej II lidze.

 

 

 

¬ródło: Warta Poznań

***

"Młody bramkarz w Termalice"

Krystian Bartoszek został nowym graczem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. 16-letni bramkarz ostatnio występował w juniorskiej drużynie BKS-u Lublin.

¬ródło: BKS Lublin

***

"Dwóch juniorów trenuje z GieKS±"

17-letni pomocnik Jakub Kantyka i 18-letni pomocnik Łukasz Jedyński rozpoczęli treningi z pierwszym zespołem GKS-u Katowice. Obaj piłkarze ostatnio występowali w rezerwach katowickiego klubu.

¬ródło: GKS Katowice


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się