var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: własne

Program TV dla kibica futbolu. Wraca Ekstraklasa, a w tygodniu Liga Mistrzów i Liga Europy!

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-02-08 09:00:00

Piłka w najlepszym wydaniu na dobre budzi się z zimowego snu - najpierw wraca Ekstraklasa, a w tygodniu Liga Mistrzów i Liga Europy! Znów przez cały tydzień praktycznie będzie można nie odchodzić od telewizora. Rozpiska komentatorska będzie przez nas aktualizowana na bieżąco.

Piątek, 8 lutego:
(18:00) Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok (Eurosport 2 ; Tomasz Lach - Sławomir Chałaśkiewicz)
(18:30) 1.FC Koln – FC St. Pauli (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(20:30) Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Chievo Verona – AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)
(20:30) 1.FSV Mainz – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(21:00) Real Vallodolid – Villarreal CF (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Sobota, 9 lutego:
(13:00) Getafe CF – Celta Vigo (C+ Sport ; Piotr Laboga - Leszek Orłowski)
(13:00) 1.FC Union Berlin – SV Sandhausen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(13:30) Fulham Londyn – Manchester United (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)
(15:30) Śląsk Wrocław – Zagłębie Sosnowiec (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Maciej Murawski)
(15:30) Borussia Dortmund – TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński - Grzegorz Mielcarski)
(15:30) Borussia Monchengladbach – Hertha Berlin (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(15:30) RB Lipsk – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(16:00) Liverpool FC – Bournemouth AFC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Michał Gutka)
(16:00) Nottingham Forest – Brentford FC (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz)
(16:15) Atletico Madryt – Real Madryt (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) Cracovia – Piast Gliwice (C+ Sport ; Adam Marchliński – Marcin Baszczyński)
(18:00) AC Fiorentina – SSC Napoli (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:30) Brighton & Hove Albion – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)
(18:30) Espanyol Barcelona – Rayo Vallecano (nSport+ ; Piotr Laboga - Tomasz Lipiński)
(18:30) Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Zieliński)
(18:30) Heracles Almelo – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(20:30) Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(20:30) Parma FC – Inter Mediolan (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) Girona FC – SD Huesca (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:45) Feyenoord Rotterdam – De Graafschap (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(23:00) Slavia Praga – FK Teplice (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)

Niedziela, 10 lutego:
(12:00) CD Leganes – Real Betis (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(12:30) Bologna FC – Genoa CFC (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(13:30) SV Darmstadt – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski - Tomasz Urban)
(14:30) Tottenham Hotspur – Leicester City (C+ Sport ; Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)
(15:00) Sampdoria Genua – Frosinone Calcio (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(15:00) Atalanta Bergamo – SPAL 2013 (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(15:30) Arka Gdynia – Korona Kielce (C+ ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:30) Werder Brema – FC Augsburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(16:15) Valencia CF – Real Sociedad (C+ Now ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(16:45) FC Utrecht – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(17:00) Manchester City – Chelsea Londyn (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:00) Wisła Płock – Legia Warszawa (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) Fortuna Dusseldorf – VfB Stuttgart (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński - Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) US Sassuolo – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Filip Kapica)
(18:30) Sevilla FC – SD Eibar (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:30) AC Milan – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) Athletic Bilbao – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak)
(23:00) Sparta Praga – Bohemians Praga (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Poniedziałek, 11 lutego:
(18:00) Górnik Zabrze – Wisła Kraków (Eurosport 1 ; Julian Kowalski - Andrzej Strejlau)
(20:30) HSV Hamburg – Dynamo Drezno (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(21:00) Wolverhampton Wanderers – Newcastle United (C+ Sport ; Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)
(21:00) Deportivo Alaves – Levante UD (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht - Tomasz Ćwiąkała)

Wtorek, 12 lutego:
(18:55) Fenerbahce Stambuł – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 2 ; Piotr Przybysz - Jacek Ziober)
(21:00) Manchester United – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Smokowski - Tomasz Hajto)
(21:00) AS Roma – FC Porto (Polsat Sport Premium 2 ; Szymon Rojek - Adam Matysek)

Środa, 13 lutego:
(21:00) Ajax Amsterdam – Real Madryt (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Andrzej Niedzielan)
(21:00) Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund (TVP 1, Polsat Sport Premium 2, TVP Sport ; Tomasz Włodarczyk - Paweł Golański / Jacek Laskowski - Robert Podoliński)

Czwartek, 14 lutego:
(18:55) Rapid Wiedeń – Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Włodarczyk - Adam Matysek)
(18:55) Lazio Rzym – Sevilla FC (Polsat Sport Premium 2 ; Marcin Lepa - Piotr Koźmiński)
(18:55) Slavia Praga – KRC Genk (Polsat Sport Premium 3 ; Jakub Polkowski)
(18:55) Olympiakos Pireus – Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 4 ; Paweł Ślęzak)
(18:55) BATE Borysów – Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 5 ; Mariusz Hawryszczuk - Jacek Ziober)
(18:55) Galatasaray Stambuł – Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 6 ; Robert Zieliński)
(21:00) FC Zurych – SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski - Artur Wichniarek)
(21:00) Sporting Lizbona – Villarreal CF (Polsat Sport Premium 2 ; Szymon Rojek - Andrzej Strejlau)
(21:00) Viktoria Pilzno – Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 3 ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(21:00) Club Brugge – Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 4 ; Andrzej Janisz - Filip Jastrzębski)
(21:00) Malmo FF – Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 5 ; Grzegorz Milko)
(21:00) Celtic Glasgow – Valencia CF (Polsat Sport Premium 6 ; Piotr Przybysz - Dariusz Wdowczyk )


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się