var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

I liga: Pestka bliski wypożyczenia do Chrobrego. Konrad Nowak trafił do Puszczy. Urynowicz wypożyczony do Odry

Autor: Bartosz Adamski
2019-02-10 16:39:20

Wzmacniaj± się kluby I ligi i po nowych zawodników sięgaj± do Ekstraklasy. Nowe zespoły maj± m.in. Konrad Nowak, Marcin Urynowicz oraz Frank Adu Kwame, a bliski zmiany drużyny jest także młodzieżowy reprezentant Polski - Kamil Pestka.

"Pestka bliski wypożyczenia do Chrobrego"

Kamil Pestka najprawdopodobniej trafi na wypożyczenie do Chrobrego Głogów - informuje Janekx89. Młodzieżowy reprezentant Polski w rundzie jesiennej w barwach Cracovii zagrał tylko w trzech spotkaniach Ekstraklasy.

 

 

 

¬ródło: Twitter

***

"Konrad Nowak trafił do Puszczy"

Konrad Nowak został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice. 24-letni pomocnik podpisał kontrakt obowi±zuj±cy przez półtora roku. Ostatnio występował w Górniku Zabrze.

 

 

 

¬ródło: Puszcza Niepołomice

***

"Urynowicz wypożyczony do Odry"

Marcin Urynowicz został wypożyczony do końca sezonu z Górnika Zabrze do Odry Opole. W umowie zawarto opcję transferu definitywnego. 22-letni napastnik jesieni± w o¶miu meczach Ekstraklasy strzelił jednego gola.

 

 

 

¬ródło: Odra Opole

***

"Hiszpan zawodnikiem Podbeskidzia"

Awizowany wcze¶niej hiszpański pomocnik Adrien Gomez podpisał półroczny kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Gomez w ubiegłym sezonie rozegrał 29 spotkań w kazachskiej ekstraklasie w barwach Irtyszu Pawłodar.

¬ródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

***

"Adu Kwame w Wigrach"

Frank Adu Kwame wrócił do Wigier Suwałki. 33-letni ghański obrońca z Wigrami zwi±zał się półrocznym kontraktem.

 

 

 

¬ródło: Wigry Suwałki

***

"Żagiel podpisał kontrakt z Chojniczank±"

Filip Żagiel podpisał roczny kontrakt z Chojniczank± Chojnice z opcj± przedłużenia go o półtora roku. 20-letni skrzydłowy do Chojnic przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego z Górnika Zabrze.

 

 

 

¬ródło: Chojniczanka Chojnice

***

"Krzysztof B±k przedłużył kontrakt z Bytovi±"

Krzysztof B±k przedłużył swój kontrakt z Bytovi± Bytów do 30 czerwca bież±cego roku. Jednocze¶nie 36-latek będzie asystentem trenera Adriana Stawskiego.

¬ródło: Bytovia Bytów

***

"Poczobut na dłużej w GieKSie"

Bartłomiej Poczobut przedłużył o dwa lata swój kontrakt z GKS-em Katowice. 25-letni pomocnik jesieni± wyst±pił w 17 spotkaniach I ligi.

¬ródło: GKS Katowice

***

"Przybysz wypożyczony do Puszczy"

18-letni bramkarz Bartosz Przybysz został wypożyczony na półtora roku z Lecha Poznań do Puszczy Niepołomice. Przybysz od roku znajdował się w kadrze pierwszej drużyny "Kolejorza", ale nie doczekał się debiutu.

¬ródło: SEG International

***

"K±kolewski przeniósł się do Wigier"

Dominik K±kolewski podpisał kontrakt z Wigrami Suwałki do końca sezonu z opcj± przedłużenia. Ostatni rok spędził w trzecioligowym Górniku Konin, ale w obecnym sezonie nie wyst±pił w żadnym meczu.

 

 

 

¬ródło: Wigry Suwałki

***

"Zagórski wrócił do Puszczy"

Puszcza Niepołomice skróciła wypożyczenie Jakuba Zagórskiego do drugoligowego Górnika Łęczna i 22-latek wrócił do swojego macierzystego klubu po półrocznym pobycie w Łęcznej. W tym czasie zagrał w 21 meczach w II lidze.

¬ródło: Puszcza Niepołomice

***

"Wiktor Nowak testowany w Tychach"

GKS Tychy testuje obecnie 20-letniego napastnika Wiktora Nowaka. Były zawodnik Sandecji Nowy S±cz zagrał w sparingu przeciwko Ruchowi Chorzów.

¬ródło: GKS Tychy

***

"Konrad Syldatk na testach w Warcie"

18-letni bramkarz Konrad Syldatk trenuje aktualnie z Wart± Poznań. Syldatk zagrał nawet w meczu sparingowym przeciwko KKS-owi Kalisz.

¬ródło: 90minut.pl

***

"Młody zawodnik w kadrze Sandecji"

17-letni napastnik Sebastian W±chała podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Sandecj± Nowy S±cz i został wł±czony do kadry pierwszej drużyny. Ostatnio występował w rezerwach.

¬ródło: Sandecja Nowy S±cz

***

"Junior pojedzie na obóz Wigier"

16-letni Łukasz Racis weĽmie udział w obozie przygotowawczym Wigier Suwałki w litewskim Mariampolu. Racis jest wychowankiem suwalskiego klubu i dotychczas występował w drużynie juniorów.

¬ródło: Wigry Suwałki


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się