var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

I liga: Pestka bliski wypożyczenia do Chrobrego. Konrad Nowak trafił do Puszczy. Urynowicz wypożyczony do Odry

Autor: Bartosz Adamski
2019-02-10 16:39:20

Wzmacniają się kluby I ligi i po nowych zawodników sięgają do Ekstraklasy. Nowe zespoły mają m.in. Konrad Nowak, Marcin Urynowicz oraz Frank Adu Kwame, a bliski zmiany drużyny jest także młodzieżowy reprezentant Polski - Kamil Pestka.

"Pestka bliski wypożyczenia do Chrobrego"

Kamil Pestka najprawdopodobniej trafi na wypożyczenie do Chrobrego Głogów - informuje Janekx89. Młodzieżowy reprezentant Polski w rundzie jesiennej w barwach Cracovii zagrał tylko w trzech spotkaniach Ekstraklasy.

 

 

 

Źródło: Twitter

***

"Konrad Nowak trafił do Puszczy"

Konrad Nowak został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice. 24-letni pomocnik podpisał kontrakt obowiązujący przez półtora roku. Ostatnio występował w Górniku Zabrze.

 

 

 

Źródło: Puszcza Niepołomice

***

"Urynowicz wypożyczony do Odry"

Marcin Urynowicz został wypożyczony do końca sezonu z Górnika Zabrze do Odry Opole. W umowie zawarto opcję transferu definitywnego. 22-letni napastnik jesienią w ośmiu meczach Ekstraklasy strzelił jednego gola.

 

 

 

Źródło: Odra Opole

***

"Hiszpan zawodnikiem Podbeskidzia"

Awizowany wcześniej hiszpański pomocnik Adrien Gomez podpisał półroczny kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Gomez w ubiegłym sezonie rozegrał 29 spotkań w kazachskiej ekstraklasie w barwach Irtyszu Pawłodar.

Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

***

"Adu Kwame w Wigrach"

Frank Adu Kwame wrócił do Wigier Suwałki. 33-letni ghański obrońca z Wigrami związał się półrocznym kontraktem.

 

 

 

Źródło: Wigry Suwałki

***

"Żagiel podpisał kontrakt z Chojniczanką"

Filip Żagiel podpisał roczny kontrakt z Chojniczanką Chojnice z opcją przedłużenia go o półtora roku. 20-letni skrzydłowy do Chojnic przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego z Górnika Zabrze.

 

 

 

Źródło: Chojniczanka Chojnice

***

"Krzysztof Bąk przedłużył kontrakt z Bytovią"

Krzysztof Bąk przedłużył swój kontrakt z Bytovią Bytów do 30 czerwca bieżącego roku. Jednocześnie 36-latek będzie asystentem trenera Adriana Stawskiego.

Źródło: Bytovia Bytów

***

"Poczobut na dłużej w GieKSie"

Bartłomiej Poczobut przedłużył o dwa lata swój kontrakt z GKS-em Katowice. 25-letni pomocnik jesienią wystąpił w 17 spotkaniach I ligi.

Źródło: GKS Katowice

***

"Przybysz wypożyczony do Puszczy"

18-letni bramkarz Bartosz Przybysz został wypożyczony na półtora roku z Lecha Poznań do Puszczy Niepołomice. Przybysz od roku znajdował się w kadrze pierwszej drużyny "Kolejorza", ale nie doczekał się debiutu.

Źródło: SEG International

***

"Kąkolewski przeniósł się do Wigier"

Dominik Kąkolewski podpisał kontrakt z Wigrami Suwałki do końca sezonu z opcją przedłużenia. Ostatni rok spędził w trzecioligowym Górniku Konin, ale w obecnym sezonie nie wystąpił w żadnym meczu.

 

 

 

Źródło: Wigry Suwałki

***

"Zagórski wrócił do Puszczy"

Puszcza Niepołomice skróciła wypożyczenie Jakuba Zagórskiego do drugoligowego Górnika Łęczna i 22-latek wrócił do swojego macierzystego klubu po półrocznym pobycie w Łęcznej. W tym czasie zagrał w 21 meczach w II lidze.

Źródło: Puszcza Niepołomice

***

"Wiktor Nowak testowany w Tychach"

GKS Tychy testuje obecnie 20-letniego napastnika Wiktora Nowaka. Były zawodnik Sandecji Nowy Sącz zagrał w sparingu przeciwko Ruchowi Chorzów.

Źródło: GKS Tychy

***

"Konrad Syldatk na testach w Warcie"

18-letni bramkarz Konrad Syldatk trenuje aktualnie z Wartą Poznań. Syldatk zagrał nawet w meczu sparingowym przeciwko KKS-owi Kalisz.

Źródło: 90minut.pl

***

"Młody zawodnik w kadrze Sandecji"

17-letni napastnik Sebastian Wąchała podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Sandecją Nowy Sącz i został włączony do kadry pierwszej drużyny. Ostatnio występował w rezerwach.

Źródło: Sandecja Nowy Sącz

***

"Junior pojedzie na obóz Wigier"

16-letni Łukasz Racis weźmie udział w obozie przygotowawczym Wigier Suwałki w litewskim Mariampolu. Racis jest wychowankiem suwalskiego klubu i dotychczas występował w drużynie juniorów.

Źródło: Wigry Suwałki


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się