var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: AC Milan

Piątek do swojej listy skarconych dorzucił też Cagliari! Nasz napastnik się nie zatrzymuje (video)

Autor: Bartosz Adamski
2019-02-10 22:37:47

Tydzień temu pisaliśmy, że ten gość jest niesamowity, ale w zasadzie moglibyśmy powtarzać to co weekend. Krzysztof Piątek notuje świetne wejście do AC Milan, a teraz skarcił jeszcze Cagliari, co do tej pory w Serie A mu się nie zdarzyło. To dwunasty zespół, który musiał oglądać jego rewolwery.

Nikt chyba nie miał wątpliwości, że zdecydowanym faworytem meczu AC Milan z Cagliari są gospodarze. Od pierwszego gwizdka na San Siro narzucili własne warunki gry i po prostu byli zespołem zdecydowanie lepszym od przyjezdnych z Sardynii.

Kiepsko w obronie Cagliari prezentował się zwłaszcza Luca Ceppitelli, który najpierw strzelił gola samóbojczego - choć tutaj akurat miał sporo pecha - a potem niedokładnie dograł głową do własnego bramkarza, co nie mogło nie ujść uwadze Krzysztofa Piątka.

Najpierw polskiemu napastnikowi piłkę zdołał wygarnąć spod nóg Alessio Cragno, ale uczynił to w taki sposób, że futbolówka trafiła do Hakana Calhanoglu. Turek uderzył mocno, piłkę odbił Cragno, ale ta po rykoszecie znalazła się znów przy bucie Piątka, który skierował ją do pustej bramki.

Tym samym Polak strzelił już piętnastą ligową bramkę w Serie A, a drugą w barwach "Rossonerich". 23-latek jest w dalszym ciągu o trzy gole za Cristiano Ronaldo w klasyfikacji strzelców.KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się