var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

Klasyfikacja strzelców, asyst i kanadyjska po 21. kolejce Ekstraklasy. Pich już pierwszy wśród asystujących!

Autor: Bartosz Adamski
2019-02-11 22:32:33

Pierwsza wiosenna kolejka przyniosła nam zmiany na szczytach poszczególnych klasyfikacji. Wśród strzelców samodzielnie prowadzi Flavio Paixao, a u asystentów liderującego Lukasa Haraslina dogonił Robert Pich. W "kanadyjce" zaś kolejny punkt dołożył Christian Gytkjaer.

GOLE:

13 goli:
Flavio Paixao (Lechia Gdańsk)

12 goli:
Igor Angulo (Górnik Zabrze)

11 goli:
Zdenek Ondrasek (Wisła Kraków), Marcin Robak (Śląsk Wrocław)   

10 goli:
Christian Gytkjaer (Lech Poznań)

9 goli:
Michał Janota (Arka Gdynia), Ricardinho (Wisła Płock)

8 goli:
Carlitos (Legia Warszawa), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Petteri Forsell (Miedź Legnica), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), Elia Soriano (Korona Kielce), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok)

7 goli:
Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin)

6 goli:
Joao Amaral (Lech Poznań), Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Jesus Imaz (Wisła Kraków), Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin)

5 goli:   
Airam Cabrera (Cracovia), Javi Hernandez (Cracovia), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin)

4 gole:   
Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Cafu (Legia Warszawa), Tom Hateley (Piast Gliwice), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Patryk Lipski (Lechia Gdańsk), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Michal Papadopulos (Piast Gliwice), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Matej Pućko (Korona Kielce), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), Pedro Tiba (Lech Poznań), Żarko Udovicić (Zagłębie Sosnowiec), Luka Zarandia (Arka Gdynia)

3 gole:
Roman Bezjak (Jagiellonia Białystok), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Dominik Furman (Wisła Płock), Iker Guarrotxena (Pogoń Szczecin), Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice), Ivan Jukić (Korona Kielce), Dawid Kort (Wisła Kraków), Sandro Kulenović (Legia Warszawa), Radosław Majewski (Pogoń Szczecin), Henrik Ojamaa (Miedź Legnica), Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice), Cillian Sheridan (Jagiellonia Białystok), Dani Suarez (Górnik Zabrze), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Konrad Wrzesiński (Zagłębie Sosnowiec)

2 gole:   
Nabil Aankour (Arka Gdynia), Karol Angielski (Wisła Płock), Rafał Augustyniak (Miedź Legnica), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Michał Chrapek (Śląsk Wrocław), Alexandre Cristovao (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Spas Delew (Pogoń Szczecin), Elhadji Pape Diaw (Korona Kielce), Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Jorge Felix (Piast Gliwice), Maciej Górski (Korona Kielce), Adam Hlousek (Legia Warszawa), Darko Jevtić (Lech Poznań), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Jose Kante (Legia Warszawa), Marko Kolar (Wisła Kraków), Martin Kostal (Wisła Kraków), Adnan Kovacević (Korona Kielce), Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Jakub Łukowski (Wisła Płock), Jakub Mares (Zagłębie Lubin), Marquitos (Miedź Legnica), Mateusz Matras (Górnik Zabrze), Filip Mladenović (Lechia Gdańsk), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice), Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław), Piotr Polczak (Zagłębie Sosnowiec), Marko Poletanović (Jagiellonia Białystok), Mateusz Radecki (Śląsk Wrocław), William Remy (Legia Warszawa), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), Mateusz Szczepaniak (Miedź Legnica), Damian Szymański (Wisła Płock), Paweł Tomczyk (Lech Poznań), Alan Uryga (Wisła Płock), Joel Valencia (Piast Gliwice), Damian Zbozień (Arka Gdynia), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze)

1 gol:   
Farshad Ahmadzadeh (Śląsk Wrocław), Jakub Arak (Lechia Gdańsk), Augusto (Śląsk Wrocław), Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk), Gerard Badia (Piast Gliwice), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Jakub Bartkowski (Wisła Kraków), Vullnet Basha (Wisła Kraków), Felicio Brown Forbes (Korona Kielce), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Łukasz Burliga (Jagiellonia Białystok), Calo (Wisła Płock), Marcin Cebula (Korona Kielce), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Djordje Cotra (Śląsk Wrocław), Adam Chrzanowski (Lechia Gdańsk), Tomasz Cywka (Lech Poznań), Adam Danch (Arka Gdynia), Niko Datković (Cracovia), Lasza Dwali (Pogoń Szczecin), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lech Poznań), Michael Gardawski (Korona Kielce), Guilherme Sitya (Jagiellonia Białystok), Robert Gumny (Lech Poznań), Sergiu Hanca (Cracovia), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Zlatko Janjić (Korona Kielce), Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin), Ken Kallaste (Korona Kielce), Lukas Klemenz (Jagiellonia Białystok), Tymoteusz Klupś (Lech Poznań), Aleksandyr Kolew (Arka Gdynia), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Jakub Kosecki (Śląsk Wrocław), Wołodymyr Kostewycz (Lech Poznań), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Bartosz Kwiecień (Jagiellonia Białystok), Mateusz Mak (Piast Gliwice), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Andre Martins (Legia Warszawa), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa), Nemanja Mitrović (Jagiellonia Białystok), Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Mateusz Możdżeń (Korona Kielce), Gerard Oliva (Cracovia), Daniel Pakulski (Zagłębie Lubin), Fabian Piasecki (Miedź Legnica), Mateusz Piątkowski (Miedź Legnica), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków), Filip Piszczek (Cracovia), Tomas Podstawski (Pogoń Szczecin), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Cornel Rapa (Cracovia), Thomas Rogne (Lech Poznań), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Mile Savković (Jagiellonia Białystok), Bartłomiej Sielewski (Wisła Płock), Daniel Smuga (Górnik Zabrze), Patryk Sokołowski (Piast Gliwice), Sebastian Strózik (Cracovia), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Łukasz Trałka (Lech Poznań), Marcin Urynowicz (Górnik Zabrze), Nico Varela (Wisła Płock), Steven Vitoria (Lechia Gdańsk), Marcin Wasielewski (Lech Poznań), Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Kamil Zapolnik (Górnik Zabrze), Oskar Zawada (Wisła Płock), Sergei Zenjov (Cracovia), Paweł Zieliński (Miedź Legnica)


ASYSTY (+ wywalczone rzuty karne):

7 asyst:
Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk), Robert Pich (Śląsk Wrocław)

6 asyst:
Guilherme Sitya (Jagiellonia Białystok), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Martin Kostal (Wisła Kraków/Jagiellonia Białystok), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Konrad Wrzesiński (Zagłębie Sosnowiec)   

5 asyst:
Dominik Furman (Wisła Płock), Christian Gytkjaer (Lech Poznań), Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Damian Szymański (Wisła Płock)

4 asysty:
Rafał Boguski (Wisła Kraków), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Michał Chrapek (Śląsk Wrocław), Radosław Majewski (Pogoń Szczecin), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok), Henrik Ojamaa (Miedź Legnica), Michal Papadopulos (Piast Gliwice), Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków), Marko Poletanović (Jagiellonia Białystok), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Joel Valencia (Piast Gliwice)

3 asysty:
Jakub Arak (Lechia Gdańsk), Gerard Badia (Piast Gliwice), Roman Bezjak (Jagiellonia Białystok), Marcin Budziński (Cracovia), Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Carlitos (Legia Warszawa), Marcin Cebula (Korona Kielce), Adam Hlousek (Legia Warszawa), Jesus Imaz (Wisła Kraków), Michał Janota (Arka Gdynia), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Fabian Piasecki (Miedź Legnica), Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław), Matej Pucko (Korona Kielce), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin), Nico Varela (Wisła Płock), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Luka Zarandia (Arka Gdynia)

2 asysty:
Joao Amaral (Lech Poznań), Igor Angulo (Górnik Zabrze), Domagoj Antolić (Legia Warszawa), Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Adam Deja (Arka Gdynia), Spas Delew (Pogoń Szczecin), Milan Dimun (Cracovia), Damian Gąska (Śląsk Wrocław), Janusz Gol (Cracovia), Tom Hateley (Piast Gliwice), Javi Hernandez (Cracovia), Aleksander Jagiełło (Piast Gliwice), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Zlatko Janjić (Korona Kielce), Darko Jevtić (Lech Poznań), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Mikkel Kirkeskov (Piast Gliwice), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Marko Kolar (Wisła Kraków), Aleksandyr Kolew (Arka Gdynia), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Łukasz Kosakiewicz (Korona Kielce), Adnan Kovacević (Korona Kielce), Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin), Mateusz Machaj (Jagiellonia Białystok), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Filip Mladenović (Lechia Gdańsk), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Zdenek Ondrasek (Wisła Kraków), Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Oliver Petrak (Korona Kielce), Artur Pikk (Miedź Legnica), Adrian Purzycki (Miedź Legnica), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Władisław Sirotow (Zagłębie Lubin), Daniel Smuga (Górnik Zabrze), Żarko Udovicić (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Adam Wolniewicz (Górnik Zabrze), Kamil Zapolnik (Górnik Zabrze)

1 asysta:
Farshad Ahmadzadeh (Śląsk Wrocław), Augusto (Śląsk Wrocław), Bartłomiej Babiarz (Zagłębie Sosnowiec), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Adam Banasiak (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Bartkowski (Wisła Kraków), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Airam Cabrera (Cracovia), Cafu (Legia Warszawa), Calo (Wisła Płock), Juan Camara (Miedź Legnica), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Djordje Cotra (Śląsk Wrocław), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Goran Cvijanović (Arka Gdynia), Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Niko Datković (Cracovia), Maciej Dąbrowski (Zagłębie Lubin), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Lasza Dwali (Pogoń Szczecin), Jorge Felix (Piast Gliwice), Karol Fila (Lechia Gdańsk), Maciej Gajos (Lech Poznań), Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze), Robert Gumny (Lech Poznań), Michael Heinloth (Zagłębie Sosnowiec), Michał Helik (Cracovia), Frederik Helstrup (Arka Gdynia), Tomasz Hołota (Pogoń Szczecin), Rafał Janicki (Lech Poznań), Tymoteusz Klupś (Lech Poznań), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Dawid Kort (Wisła Kraków), Wołodymyr Kostewycz (Lech Poznań), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Sandro Kulenović (Legia Warszawa), Patryk Lipski (Lechia Gdańsk), Igor Łasicki (Wisła Płock), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Daniel Łukasik (Lechia Gdańsk), Jakub Łukowski (Wisła Płock), Nuno Malheiro (Zagłębie Sosnowiec), Michał Mak (Lechia Gdańsk), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Marquitos (Miedź Legnica), Andre Martins (Legia Warszawa), Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Patrik Mraz (Zagłębie Sosnowiec), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Matej Palcić (Wisła Kraków), Cornel Rapa (Cracovia), Marcin Robak (Śląsk Wrocław), Thomas Rogne (Lech Poznań), Bartosz Rymaniak (Korona Kielce), Michal Siplak (Cracovia), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), Elia Soriano (Korona Kielce), Patryk Stępiński (Wisła Płock), Paweł Stolarski (Lechia Gdańsk), Dani Suarez (Górnik Zabrze), Mateusz Szczepaniak (Miedź Legnica), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Paweł Tomczyk (Lech Poznań), Alan Uryga (Wisła Płock), Marcin Urynowicz (Górnik Zabrze), Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin), Marcin Warcholak (Wisła Płock), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Jakub Wójcicki (Jagiellonia Białystok), Damian Zbozień (Arka Gdynia), Paweł Zieliński (Miedź Legnica), Jakub Żubrowski (Korona Kielce), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze), Mateusz Żyro (Legia Warszawa)


KLASYFIKACJA KANADYJSKA:

15 - Christian Gytkjaer (10 goli + 5 asyst)

14 - Igor Angulo (12+2), Flavio Paixao (13+1)

13 - Zdenek Ondrasek (11+2)

12 - Maciej Jankowski (7+5), Michał Janota (9+3), Arvydas Novikovas (8+4), Marcin Robak (11+1), Filip Starzyński (7+5)

11 - Carlitos (8+3), Robert Pich (4+7)

10 - Lukas Haraslin (3+7), Dominik Nagy (4+6)

9 - Adam Buksa (6+3), Kamil Drygas (8+1), Jesus Imaz (6+3), Bartłomiej Pawłowski (5+4), Ricardinho (9+0), Elia Soriano (8+1), Karol Świderski (8+1), Patryk Tuszyński (6+3), Konrad Wrzesiński (3+6)

8 - Joao Amaral (6+2), Damjan Bohar (4+4), Petteri Forsell (8+0), Dominik Furman (3+5), Jesus Jimenez (2+6), Martin Kostal (2+6), Michal Papadopulos (4+4), Vamara Sanogo (8+0)

7 - Guilherme Sitya (1+6), Javi Hernandez (5+2), Michał Kucharczyk (4+3), Radosław Majewski (3+4), Giorgi Merebaszwili (5+2), Henrik Ojamaa (3+4), Matej Pucko (4+3), Damian Szymański (2+5), Luka Zarandia (4+3)

6 - Roman Bezjak (3+3), Rafał Boguski (2+4), Airam Cabrera (5+1), Michał Chrapek (2+4), Tom Hateley (4+2), Adam Hlousek (2+3), Marko Poletanović (2+4), Żarko Udovicić (4+2), Joel Valencia (2+4)

5 - Cafu (4+1), Patryk Lipski (4+1), Maciej Makuszewski (0+5), Szymon Pawłowski (3+2), Rafał Pietrzak (1+4), Artur Sobiech (4+1), Mateusz Wdowiak (3+2)

Źródło: wyliczenia własne


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się