var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

Ranking not dla piłkarzy i sędziów Ekstraklasy po 21. kolejce. Drygas nowym liderem!

Autor: Bartosz Adamski
2019-02-12 00:06:57

Zmiany po pierwszej wiosennej kolejce zaszły tylko w jednej klasyfikacji, ale tej najważniejszej - nowym liderem rankingu not został Kamil Drygas. Wśród najgorszych ciągle prowadzi Piotr Polczak, a najlepszym sędzią jest Daniel Stefański.

Lukas Haraslin w tej kolejce pauzował, zatem otworzyła się szansa dla pozostałych zawodników, by go przeskoczyli i Kamil Drygas oraz Dusan Kuciak skrzętnie z tego skorzystali. Tym samym słowacki skrzydłowy spadł na trzecie miejsce. Odległość między czołową trójką a pozostałymi zawodnikami jest jednak spora.

Wśród najsłabszych praktycznie żadnych zmian na szczycie nie ma. Ciągle pierwszy jest Piotr Polczak, a drugi pozostał oczywiście Alexandre Cristovao, który naszą ligę już opuścił. Dzięki strzelonemu golowi troszkę swoją średnią podreperował Rafał Siemaszko i zbliżył się do czwartego Arkadiusza Jędrycha, który swoich not także już nie poprawi, gdyż przeniósł się do pierwszoligowego GKS-u Katowice.

U sędziów status quo i to na każdej pozycji. Prowadzi niezmiennie Daniel Stefański, zaś dolne rejony klasyfikacji okupują Tomasz Musiał i Szymon Marciniak.

Braliśmy pod uwagę piłkarzy ocenionych przynajmniej 13 razy. Wśród sędziów limit wynosił 12 meczów.

Noty w skali 1-6 (wyjściowa 2,5).


***

***

PIŁKARZ MECZU

***

SĘDZIOWIE


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się