var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Kilka ciekawych meczów w Ekstraklasie, w tygodniu już pierwszy mecz Pucharu Polski

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-02-22 09:30:29

Dla kibiców Ekstraklasy to powinien być naprawdę ciekawy weekend. Mamy wiele interesujących spotkań nie tylko na szczycie tabeli, ale także na jej dole. Fani lig zagranicznych również nie powinni być zawiedzeni - o swoje kolejne trafienie powalczy chociażby Krzysztof Piątek. A w środę zaś odbędzie się pierwsze spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski.

Piątek, 22 lutego:
(18:00) Arka Gdynia – Piast Gliwice (Eurosport 2 ; Tomasz Lach – Maciej Terlecki)
(18:00) 1.FC Union Berlin – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)
(20:30) Korona Kielce – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła)
(20:30) Werder Brema – VfB Stuttgart (C+ Now ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(20:30) AC Milan – Empoli FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) West Ham United – Fulham Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(21:00) Espanyol Barcelona – SD Huesca (nSport+ ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)

Sobota, 23 lutego:
(13:00) Getafe CF – Rayo Vallecano (C+ Sport, nSport+ ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)
(13:00) FC St. Pauli – 1.FC Ingolstadt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(13:30) Burnley FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) Torino FC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(15:30) Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec (nSport+ ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:30) Bayern Monachium – Hertha Berlin (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Borussia Monchengladbach – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) 1.FSV Mainz – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)
(16:00) Leeds United – Bolton Wanderers (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak)
(16:15) Sevilla FC – FC Barcelona (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(18:00) Lech Poznań – Legia Warszawa (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(18:30) Leicester City – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Michał Gutka)
(18:30) Fortuna Dusseldorf – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Tomasz Urban)
(18:30) Deportivo Alaves – Celta Vigo (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:30) Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (C+ Sport ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) Frosinone Calcio – AS Roma (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) Athletic Bilbao – SD Eibar (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński)

Niedziela, 24 lutego:
(12:00) CD Leganes – Valencia CF (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)
(12:15) ADO Den Haag – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(12:30) Sampdoria Genua – Cagliari Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(13:30) SSV Jahn Regensburg – HSV Hamburg (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski)
(14:30) PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) Bologna FC – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(15:00) Chievo Verona – Genoa CFC (Eleven Sports 2 ; Dominik Guziak – Mikołaj Kruk)
(15:05) Manchester United – Liverpool FC (C+, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(15:30) Miedź Legnica – Wisła Płock (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(15:30) Hannover 96 – Eintracht Frankfurt (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(16:15) Atletico Madryt – Villarreal CF (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(17:00) Rapid Wiedeń – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:25) Chelsea Londyn – Manchester City (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:00) Cracovia – Jagiellonia Białystok (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(18:00) Parma FC – SSC Napoli (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:30) Real Valladolid – Real Betis (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(19:00) Willem II Tilburg – AZ Alkmaar (retransmisja) (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(20:30) AC Fiorentina – Inter Mediolan (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(20:45) Levante UD – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski)

Poniedziałek, 25 lutego:
(0:00) Sparta Praga – Banik Ostrawa (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(18:00) Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 1)
(18:00) Slavia Praga – 1.FC Slovacko (Polsat Sport News)
(20:30) RB Lipsk – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1)
(21:00) Girona FC – Real Sociedad (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)

Wtorek, 26 lutego:
(21:00) Newcastle United – Burnley FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD)
(21:00) Lazio Rzym – AC Milan (TVP Sport)
(21:05) Paris Saint-Germain – Dijon FCO (Polsat Sport Extra)

Środa, 27 lutego:
(18:30) Stade Rennes – US Orleans (Polsat Sport Extra)
(20:30) Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk (Polsat Sport)
(21:00) Chelsea Londyn – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD)
(21:00) Real Madryt – FC Barcelona (Eleven Sports 1)
(21:00) Olympique Lyon – SM Caen (Polsat Sport Extra)
(21:00) AC Fiorentina – Atalanta Bergamo (TVP Sport)
(23:00) Manchester City – West Ham United (retransmisja) (C+ Sport 2)

Czwartek, 28 lutego:
(21:00) Valencia CF – Real Betis (Eleven Sports 1)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się