var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Wraca I liga, w sobotę El Clasico, w tygodniu europejskie puchary

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-03-01 09:00:31

Przed nami kolejny tydzień ze sporą dawką meczów. Wraca I liga, w sobotę będzie również El Clasico w Primera Division, w tygodniu europejskie puchary, do tego również Ekstraklasa - zdecydowanie będzie co oglądać.

Piątek, 1 marca:
(18:00) Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (Eurosport 2 ; Tomasz Lach – Radosław Majdan)
(18:00) Raków Częstochowa – Chrobry Głogów (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński)
(18:30) Holstein Kiel – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski)
(20:30) Legia Warszawa – Miedź Legnica (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) FC Augsburg – Borussia Dortmund (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(20:30) Cagliari Calcio – Inter Mediolan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) Leeds United – West Bromwich Albion (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Rayo Vallecano – Girona FC (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)

Sobota, 2 marca:
(13:00) Espanyol Barcelona – Real Valladolid (C+ Sport, nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Tomasz Lipiński)
(13:00) SC Paderborn – FC St. Pauli (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(13:30) Tottenham Hotspur – Arsenal Londyn (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(13:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec (Polsat Sport Extra ; Marcin Feddek - Janusz Kudyba)
(15:00) Empoli FC – Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Piotr Czachowski)
(15:30) Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce (nSport+ ; Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski)
(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Fortuna Dusseldorf (C+ Sport ; Edward Durda – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) Bayer Leverkusen – SC Freiburg (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Tomasz Urban)
(16:00) Manchester United – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(16:15) Villarreal CF – Deportivo Alaves (C+ Now ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński)
(18:00) Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(18:00) AC Milan – US Sassuolo (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:30) West Ham United – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Michał Gutka)
(18:30) Borussia Monchengladbach – Bayern Monachium (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) SD Huesca – Sevilla FC (nSport+ ; Piotr Glamowski – Piotr Domagała)
(20:15) Red Bull Salzburg – Wolfsberger AC (retransmisja) (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(20:30) Wisła Płock – Cracovia (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) Lazio Rzym – AS Roma (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(20:45) Real Madryt – FC Barcelona (C+, C+ 4K Ultra HD, Eleven Sports 1 ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała / Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak)
(23:00) Excelsior Rotterdam – PSV Eindhoven (retransmisja) (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)

Niedziela, 3 marca:
(2:00) Los Angeles Galaxy – Chicago Fire (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk)
(7:30) Viktoria Pilzno – FK Jablonec (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(11:30) Vitesse Arnhen – NAC Breda (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek)
(12:00) SD Eibar – Celta Vigo (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(12:30) Torino FC – Chievo Verona (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(13:00) Watford FC – Leicester City (C+ Sport ; Piotr Domagała – Michał Gutka)
(13:05) Górnik Łęczna – Resovia Rzeszów (TVP 3)
(13:30) FC Ingolstadt – 1.FC Koln (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Tomasz Urban)
(15:00) SPAL 2013 – Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:00) Bohemians Praga – Slavia Praga (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(15:05) Fulham Londyn – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(15:30) Wisła Kraków – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) VfB Stuttgart – Hannover 96 (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(16:15) Real Betis – Getafe CF (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski)
(17:15) Everton FC – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(18:00) Lech Poznań – Arka Gdynia (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła)
(18:00) VfL Wolfsburg – Werder Brema (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:00) Atalanta Bergamo – Frosinone Calcio (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(18:30) Real Sociedad – Atletico Madryt (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)
(20:30) SSC Napoli – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:30) Feyenoord Rotterdam – FC Emmen (retransmisja) (Polsat Sport News ; Paweł Ślęzak)
(20:45) Valencia CF – Athletic Bilbao (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński)

Poniedziałek, 4 marca:
(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk (Eurosport 1 ; Michał Zawacki - Andrzej Strejlau)
(20:30) HSV Hamburg – SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(21:00) CD Leganes – Levante UD (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Wtorek, 5 marca:
(21:00) Real Madryt – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski - Andrzej Niedzielan)
(21:00) Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk - Paweł Golański)

Środa, 6 marca:
(18:30) AS Vitre – FC Nantes (Polsat Sport Extra)
(21:00) Paris Saint-Germain – Manchester United (TVP 1, Polsat Sport Premium 1, TVP Sport ; Tomasz Smokowski - Tomasz Hajto)
(21:00) FC Porto – AS Roma (Polsat Sport Premium 2 ; Szymon Rojek - Adam Matysek)

Czwartek, 7 marca:
(18:55) Eintracht Frankfurt – Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek - Roman Kołtoń)
(18:55) Stade Rennes – Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk - Jacek Ziober)
(18:55) Sevilla FC - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 3 ; Mariusz Hawryszczuk - Piotr Koźmiński)
(18:55) Zenit Sankt Petersburg - Villarreal CF (Polsat Sport Premium 4 ; Paweł Ślęzak - Robert Zieliński)
(18:55) Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 5 ; Grzegorz Michalewski - Filip Jastrzębski)
(21:00) SSC Napoli – Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Artur Wichniarek)
(21:00) Chelsea Londyn – Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 2 ; Piotr Przybysz - Andrzej Strejlau)
(21:00) Valencia CF - FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 3 ; Andrzej Janisz - Tomasz Łapiński)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się