var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Jagiellonia Białystok

„Riptorek” dołącza do Jagiellonia Esports Team. „Spełniłem dziecięce marzenie”

Autor: Krystian Juźwiak
2019-03-02 22:30:28

Są już pierwsze efekty powstania Ekstraklasa Games. Wicemistrz Polski FIFA18 Kamil „Riptorek” Soszyński został ogłoszony pierwszym zawodnikiem nowo powstałej sekcji esportowej Jagiellonii Białystok.

Ekstraklasa Games, która wystartowała 25 lutego, jest ligą partnerską EA Sports. Oznacza, że przez naszą rodzimą ligę będzie można zdobywać punkty do FIFA 19 Global Series, a dzięki temu awansować na FIFA eWorld Cup 2019. W rozgrywkach udział może wziąć każdy i amator, i profesjonalista.
 
Jagiellonia odpaliła bombę, kontraktując profesjonalistę pełną gębą. Do popularnych „Pszczółek” dołączy bowiem wicemistrz Polski FIFA18, wicemistrz Grupy Wyszehradzkiej oraz ostatniego Gfinity series Londyn FIFA19.
 
- Spełniam pewnego rodzaju marzenie z dzieciństwa, bowiem w zbliżających się rozgrywkach e-Ekstraklasy będę reprezentował barwy Jagiellonia Białystok, z czego się bardzo cieszę – poinformował „Riptorek” na swoich mediach społecznościowych. - Tata od małego zabierał mnie na mecze Jagiellonii i nie ukrywam, że reprezentowanie Jagi było moim małym marzeniem. Teraz można powiedzieć, że się ono spełnia. Może w nieco inny sposób niż wcześniej myślałem, ale to nie zmienia faktu, że dla żółto-czerwonych barw dam z siebie wszystko – powiedział Kamil Soszyński oficjalnej stronie Jagiellonii Białystok.
 
„Riptorek” zadebiutuje w nowych barwach podczas Ekstraklasa Cup, które odbędzie się 18 marca w Warszawie. - Liczę na to, że uda nam się wygrać nadchodzące rozgrywki. Uważam, że będziemy mieli drużynę na tyle dobrą, że jesteśmy w stanie podjąć to wyzwanie i powalczyć o mistrzostwo, tak jak to ma miejsce również na boisku. Ekstraklasa Cup jest turniejem bardziej medialnym niż esportowym, ale do niego również się przygotujemy jak najlepiej, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony – przyznał Soszyński. Partnerem wicemistrza kraju FIFA18 będzie obrońca Jagiellonii, Ivan Runje.
 
Nie wiadomo jak kontrakt „Riptorka” wpłynie na jego dotychczasową umowę z Method.gg.

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się