var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Aż 76 meczów, od rozgrywek krajowych po europejskie puchary

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-03-08 09:30:41

Mnóstwo ciekawych meczów będzie do oglądania w nadchodzącym tygodniu - Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Polski, Ekstraklasa, I i II liga, oczywiście też najlepsze zagraniczne ligi. Przez najbliższe siedem dni będzie prawdziwa kumulacja, dlatego bez programu TV dla kibica ani rusz!

Piątek, 8 marca:
(18:00) Górnik Zabrze – Piast Gliwice (Eurosport 2 ; Tomasz Lach – Maciej Terlecki)
(18:00) Stal Mielec – ŁKS Łódź (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Grzegorz Lato)
(18:30) 1.FC Union Berlin – FC Ingolstadt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(20:30) Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(20:30) Juventus Turyn – Udinese Calcio (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:30) Werder Brema – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Athletic Bilbao – Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)

Sobota, 9 marca:
(13:00) Deportivo Alaves – SD Eibar (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Tomasz Ćwiąkała)
(13:00) 1.FC Koln – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(13:30) Crystal Palace – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:30) Cracovia – Zagłębie Sosnowiec (nSport+ ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) Borussia Dortmund – VfB Stuttgart (C+ Sport ; Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Bayern Monachium – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) RB Lipsk – FC Augsburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Filip Kapica)
(16:00) Southampton FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)
(16:15) Atletico Madryt – CD Leganes (C+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(18:00) Korona Kielce – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)
(18:00) Parma FC – Genoa CFC (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:00) GKS Katowice – Raków Częstochowa (Polsat Sport)
(18:30) Manchester City – Watford FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) FC Barcelona – Rayo Vallecano (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Sebastian Chabiniak)
(18:30) 1.FSV Mainz – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Tomasz Urban)
(20:30) Arka Gdynia – Legia Warszawa (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) Chievo Verona – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) Getafe CF – SD Huesca (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(23:00) Chicago Fire – Orlando City SC (retransmisja) (Polsat Sport)

Niedziela, 10 marca:
(10:30) Sparta Praga – Viktoria Pilzno (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(10:30) PSV Eindhoven – NAC Breda (retransmisja) (Polsat Sport News)
(12:00) Celta Vigo – Real Betis (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(12:30) Bologna FC – Cagliari Calcio (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(13:00) Liverpool FC – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)
(13:00) Birmingham City – Aston Villa (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(13:05) Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz (TVP 3 ; Tomasz Jasina – Tomasz Kłos)
(13:30) FC St. Pauli – HSV Hamburg (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)
(15:00) Atalanta Bergamo – Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:00) Inter Mediolan – SPAL 2013 (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(15:05) Chelsea Londyn – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(15:30) Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(16:15) Girona FC – Valencia CF (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(17:00) Red Bull Salzburg – Sturm Graz (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:30) Arsenal Londyn – Manchester United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:00) Miedź Legnica – Lech Poznań (C+, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Hannover 96 – Bayer Leverkusen (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) US Sassuolo – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:30) Levante UD – Villarreal CF (nSport+ ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński)
(18:30) Sevilla FC – Real Sociedad (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(20:00) New York City FC – D.C. United (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(20:30) AC Fiorentina – Lazio Rzym (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(20:30) Slavia Praga – Banik Ostrawa (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(20:45) Real Valladolid – Real Madryt (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(22:10) Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Poniedziałek, 11 marca:
(0:20) Ajax Amsterdam – Fortuna Sittard (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(18:00) Lechia Gdańsk – Wisła Płock (Eurosport 2 ; Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz)
(20:30) Fortuna Dusseldorf – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński)
(20:30) AS Roma – Empoli FC (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

Wtorek, 12 marca:
(16:00) UYL: Olympique Lyon – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 1)
(18:00) Odra Opole – Jagiellonia Białystok (Polsat Sport)
(18:00) UYL: FC Barcelona – Hertha Berlin (Polsat Sport Premium 2)
(21:00) Juventus Turyn – Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 1 ; Marcin Feddek – Roman Kołtoń)
(21:00) Manchester City – Schalke 04 Gelsenkirchen (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk – Adam Matysek)

Środa, 13 marca:
(14:00) UYL: FC Midtjylland – Manchester United (Polsat Sport Premium 1)
(18:00) Raków Częstochowa – Legia Warszawa (Polsat Sport)
(18:00) UYL: Chelsea Londyn – Montpellier HSC (Polsat Sport Premium 2)
(18:30) Ajax Amsterdam – PEC Zwolle (Polsat Sport News)
(21:00) Bayern Monachium – Liverpool FC (TVP 1, Polsat Sport Premium 1, TVP Sport ; Mateusz Borek – Tomasz Hajto / Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow)
(21:00) FC Barcelona – Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Smokowski – Paweł Golański)

Czwartek, 14 marca:
(16:15) Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica (Polsat Sport)
(18:55) Red Bull Salzburg – SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow – Artur Wichniarek)
(18:55) Dynamo Kijów – Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 2 ; Piotr Przybysz – Andrzej Strejlau)
(18:55) FK Krasnodar – Valencia CF (Polsat Sport Premium 3 ; Cezary Kowalski – Piotr Koźmiński)
(21:00) Inter Mediolan – Eintracht Frankfurt (Polsat Sport Premium 1 ; Andrzej Janisz – Marcin Lepa)
(21:00) Arsenal Londyn – Stade Rennes (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober)
(21:00) Slavia Praga – Sevilla FC (Polsat Sport Premium 3 ; Robert Zieliński – Marcin Kalita)
(21:00) Villarreal CF – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 4 ; Grzegorz Michalewski – Filip Jastrzębski)
(21:00) Benfica Lizbona – Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 5 ; Szymon Rojek – Tomasz Łapiński)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się