var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: acmilan.com

Krzysztof Piątek już liderem klasyfikacji strzelców Serie A! Nasz bomber z kolejnym trafieniem (video)

Autor: Bartosz Adamski
2019-03-09 22:35:55

Krzysztof Piątek przeciwko Sassuolo do siatki nie trafił, ale outsidera Serie A, Chievo Werona, już skarcił. Polak strzelił gola w 57. minucie i to była w zasadzie jego pierwsza okazja w meczu, chociaż grał od początku.

Moglibyśmy to pisać w zasadzie po każdym jego meczu - ten gość jest niesamowity. Przed sobotnim spotkaniem z Chievo Werona Krzysztof Piątek w barwach AC Milan siedem razy wpisał się na listę strzelców w ośmiu meczach. Nie trafił jednak w dwóch ostatnich spotkaniach - w Pucharze Włoch z Lazio Rzym i ligowym z Sassuolo, więc zaczęto żartować, że naszego snajpera dopadł kryzys.

Długo był także bez kontaktu z piłką w polu karnym przeciwnika podczas meczu z Chievo. Do 57. minuty skutecznie werońscy obrońcy odłączali go od podań, ale wówczas w ciągu 10 sekund oddał... trzy strzały, z czego jeden wylądował w siatce.

 

 

 

Spotkanie z outsiderem okazało się dla "Rossonerich" trudną przeprawą, ale Piątek znów spełnił swoje zadanie. Jest swego rodzaju talizmanem Milanu - odkąd przyszedł, jego nowy klub nie przegrał żadnego spotkania i zajmuje 3. miejsce w tabeli.

Tymczasem reprezentant Polski regularnie idzie w górę w klasyfikacji strzelców Serie A i w końcu powrócił na szczyt. Dzięki temu trafieniu zrównał się w liczbie bramek z Fabio Quagliarellą oraz Cristiano Ronaldo. Korona już w pierwszym sezonie w lidze włoskiej? To jak najbardziej możliwe!


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się