var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: Raków Częstochowa

Co się działo ostatnio w klubach I ligi? Petrasek i Niewulis na dłużej w Rakowie, Stomil dofinansowany, GKS Jastrzębie ukarany

Autor: Bartosz Adamski
2019-03-11 17:34:58

Osobno opisywaliśmy w ostatnich dniach m.in. demolkę stadionu Warty Poznań czy wcześniej napaść na wiceprezesa Odry Opole w Jastrzębiu. A co poza tym działo się przez miniony tydzień w pierwszoligowych klubach?

"Petrasek i Niewulis na dłużej w Rakowie"

Tomas Petrasek i Andrzej Niewulis przedłużyli swoje kontrakty z Rakowem Częstochowa. Umowa Niewulisa będzie ważna do 30 czerwca 2022 roku, zaś kontrakt Petraska będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku. W umowie czeskiego obrońcy zawarto opcję przedłużenia o dwa lata.

 

 

 

Źródło: Raków Częstochowa

***

"Stomil dostanie pieniądze od miasta"

Stomil Olsztyn otrzyma 400 tys. zł od miasta w ramach wygranego konkursu na promocję miasta poprzez sport w rozgrywkach I ligi. Logo marketingowe Olsztyna będzie widoczne na bandach reklamowych w trakcie spotkań domowych, na koszulkach zawodników i oficjalnej stronie klubu.

Źródło: Stomil Olsztyn

***

"Termin otwarcia kopert na rozbudowę stadionu ŁKS przesunięty"

13 marca mieliśmy poznać  oferty w drugim przetargu na rozbudowę stadionu ŁKS-u Łódź przy al. Unii. Jak jednak powiedział w programie w Polsacie Sport prezes ŁKS Tomasz Salski, termin został przesunięty o dwa tygodnie ze względu na spore zainteresowanie inwestycją i ponad 200 zapytań w tej sprawie. Urząd Miasta Łodzi przeznacza na rozbudowę obiektu 95 mln 200 tys. zł. W pierwszym przetargu startujące firmy były gotowe wykonać cały obiekt z czterema trybunami za 40 - 50 milionów większą kwotę.

Źródło: Polsat Sport / gol24.pl

***

"Bardanca w reprezentacji Filipin"

Zawodnik Bytovii Bytów, Diego Bardanca, został powołany do reprezentacji Filipin na zgrupowanie w Tajlandii. Obóz rozpocznie się 18 marca w Bangkoku i potrwa tydzień. Filipiny będą się przygotowywać do startujących we wrześniu eliminacji do mistrzostw świata.

 

 

 

Źródło: Bytovia Bytów

***

"Dudu przeszedł zabieg wyrostka"

Brazylijski obrońca Odry Opole Dudu Paraíba przeszedł zabieg wyrostka robaczkowego i będzie pauzował przez kilka tygodni. 33-latek w trwającym sezonie I ligi wystąpił w dziewięciu spotkaniach.

Źródło: Odra Opole

***

"Komisja Dyscyplinarna ukarała GKS Jastrzębie"

Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała GKS Jastrzębie w związku z wydarzeniami związanymi z ostatnim meczem ligowym z Odrą Opole. Więcej pisaliśmy o tym tutaj. Na klub nałożono karę rozgrywania meczu bez udziału publiczności w zawieszeniu na sześć miesięcy, karę zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców na pięć meczów oraz karę pieniężną w kwocie 8 tys. zł.

Źródło: PZPN

***

"Dzida wypożyczony do Pniówka"

Napastnik GKS-u Jastrzębie Tomasz Dzida został wypożyczony do trzecioligowego Pniówka Pawłowice Śląskie na półtora roku. 19-letni Dzida w obecnym sezonie rozegrał jedno spotkanie w I lidze.

Źródło: GKS Jastrzębie

***

"Juniorzy trenują z Odrą"

15-letni Michał Surzyn i 16-letni Maksymilian Gandziarowski trenują z pierwszą drużyną Odry Opole. Obaj jesienią grali w drużynie juniorów młodszych Odry występującej w Centralnej Lidze Juniorów.

Źródło: Odra Opole


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się