var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpisk± komentatorsk±. W niedzielę derby Krakowa, potem startuj± eliminacje do mistrzostw Europy

Autor: Łukasz Ko¶cielniak
2019-03-15 09:30:15

Najbliższy weekend spędzimy jeszcze z piłk± klubow±, m.in. z derbami Krakowa, za¶ w tygodniu wracaj± rozgrywki reprezentacyjne - eliminacje do mistrzostw Europy. Pierwszy mecz Polaków o punkty już w czwartek w Wiedniu z Austri±.

Pi±tek, 15 marca:
(18:00) Wisła Płock – Pogoń Szczecin (Eurosport 2 ; Julian Kowalski – Maciej Terlecki)
(18:00) GKS Tychy – Stal Mielec (Polsat Sport Extra ; Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba)
(18:25) 1.FC Heidenheim – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Sebastian Chabiniak)
(20:30) Lech Poznań – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła)
(20:30) Borussia Monchengladbach – SC Freiburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Real Sociedad – Levante UD (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwi±kała)
(21:00) Cagliari Calcio – AC Fiorentina (Eleven Sports 2 ; Mateusz ¦więcicki – Piotr Czachowski)

Sobota, 16 marca:
(13:00) SD Huesca – Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski - Michał ¦wierżyński)
(13:00) HSV Hamburg – SV Darmstadt (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(13:15) Watford FC – Crystal Palace (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski)
(13:30) Leeds United – Sheffield United (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:00) US Sassuolo – Sampdoria Genua (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz ¦więcicki – Piotr Czachowski)
(15:30) Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (nSport+ ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)
(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – RB Lipsk (C+ Sport ; Edward Durda – Kamil Kosowski)
(15:30) VfL Wolfsburg – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban)
(15:30) VfB Stuttgart – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 3 ; Tomasz Zieliński – Marcin Gazda)
(16:15) Real Madryt – Celta Vigo (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(18:00) Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) SPAL 2013 – AS Roma (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Mikołaj Kruk)
(18:20) Swansea City – Manchester City (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Hertha Berlin – Borussia Dortmund (C+, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwi±kała)
(18:30) Athletic Bilbao – Atletico Madryt (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Tomasz Lipiński)
(20:30) Legia Warszawa – ¦l±sk Wrocław (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Torino FC – Bologna FC (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(20:45) CD Leganes – Girona FC (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:55) Wolverhampton Wanderers – Chelsea Londyn (Eleven Sports 1 ; Mateusz ¦więcicki – Sebastian Chabiniak)
(23:00) Sparta Praga – Sigma Ołomuniec (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Niedziela, 17 marca:
(0:00) Chicago Fire – Seattle Sounders (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(11:00) Feyenoord Rotterdam – Willem II Tilburg (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(12:00) SD Eibar – Real Valladolid (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwi±kała)
(12:15) VVV-Venlo – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(12:30) Genoa CFC – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(13:05) Znicz Pruszków – Radomiak Radom (TVP 3 ; Hubert Bugaj - Sebastian Mila)
(13:30) Bayer Leverkusen – Werder Brema (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(13:30) MSV Duisburg – 1.FC Koln (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski)
(14:30) AZ Alkmaar – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(15:00) Atalanta Bergamo – Chievo Verona (Eleven Sports 1 ; Mateusz ¦więcicki – Mikołaj Kruk)
(15:00) Millwall FC – Brighton & Hove Albion (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski)
(15:15) Fulham Londyn – Liverpool FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(15:30) KGHM Zagłębie Lubin – Arka Gdynia (C+ ; Robert Skrzyński – Maciej Murawski)
(15:30) Piast Gliwice – MiedĽ Legnica (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński)
(15:30) Eintracht Frankfurt – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban)
(16:15) Espanyol Barcelona – Sevilla FC (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(17:30) Everton FC – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:00) Wisła Kraków – Cracovia (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Bayern Monachium – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:00) SSC Napoli – Udinese Calcio (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(18:00) Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport Extra)
(18:30) Valencia CF – Getafe CF (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski)
(18:30) Villarreal CF – Rayo Vallecano (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak - Łukasz Wi¶niowski)
(20:30) AC Milan – Inter Mediolan (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) Real Betis – FC Barcelona (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz ¦więcicki - Marcin Gazda)
(22:00) 1.FK Przybram – Slavia Praga (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Poniedziałek, 18 marca:
(20:30) SSV Jahn Regensburg – SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Mateusz Majak)

Wtorek, 19 marca:
Brak spotkań.

¦roda, 20 marca:   
(20:45) Niemcy – Serbia (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk - Adam Matysek)

Czwartek, 21 marca:
(16:00) Kazachstan – Szkocja (Polsat Sport ; Mariusz Hawryszczuk)
(17:00) Polska U-20 – Japonia U-20 (TVP Sport)
(18:30) Niemcy U-21 – Francja U-21 (Eurosport 1 ; Tomasz Lach – Sławomir Chała¶kiewicz)
(20:45) Austria – Polska (TVP 1, Polsat Sport, TVP Sport ; Mateusz Borek – Artur Wichniarek / Jacek Laskowski - Robert Podoliński)
(20:45) Holandia – Białoru¶ (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk - Jacek Ziober)
(20:45) Belgia – Rosja (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz - Piotr KoĽmiński)
(23:00) Macedonia – Łotwa (retransmisja) (Polsat Sport News ; Marcin Lepa)

Pi±tek, 22 marca:
(1:30) Izrael – Słowenia (retransmisja) (Polsat Sport)
(12:00) Słowacja – Węgry (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(16:00) Chorwacja – Azerbejdżan (retransmisja) (Polsat Sport Extra)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się