var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. W tygodniu ćwierćfinały europejskich pucharów i półfinały Pucharu Polski

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-04-05 09:30:54

To kolejny tydzień z wielką piłką codziennie. W weekend grają wszystkie najlepsze ligi, toczyć się będą także spotkania Ekstraklasy i I ligi, transmitowana będzie nawet II liga. W środku tygodnia zaś czekają nas emocje w półfinałach Pucharu Polski oraz pierwsze spotkania ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Piątek, 5 kwietnia:
(18:00) Korona Kielce – KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2 ; Tomasz Lach – Radosław Majdan)
(18:30) SSV Jahn Regensburg – VfL Bochum (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)
(20:30) Miedź Legnica – Cracovia (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda)
(20:30) 1.FSV Mainz – SC Freiburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(21:00) Southampton FC – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

Sobota, 6 kwietnia:
(13:00) Girona FC – Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:00) Holstein Kiel – FC St. Pauli (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski)
(15:00) Parma FC – Torino FC (Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(15:00) Stal Mielec – Raków Częstochowa (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek - Grzegorz Lato)
(15:30) Jagiellonia Białystok – Zagłębie Sosnowiec (nSport+ ; Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda)
(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Eintracht Frankfurt (C+ Sport ; Bartosz Gleń - Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Bayer Leverkusen – RB Lipsk (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Hertha Berlin – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)
(16:00) Newcastle United – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:15) Real Madryt – SD Eibar (Eleven Sports 1 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)
(18:00) Wisła Kraków – Piast Gliwice (TVP 2, C+ Sport, TVP Sport ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski / Sławomir Kwiatkowski – Maciej Szczęsny)
(18:00) Juventus Turyn – AC Milan (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:30) Rayo Vallecano – Valencia CF (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)
(18:30) Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Manchester City – Brighton & Hove Albion (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:30) Willem II Tilburg – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(20:30) Lechia Gdańsk – Lech Poznań (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) Sampdoria Genua – AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)
(20:45) FC Barcelona – Atletico Madryt (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(23:00) Dukla Praga – Slavia Praga (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)

Niedziela, 7 kwietnia:
(11:00) Toronto FC – Chicago Fire (retransmisja) (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(12:00) Deportivo Alaves – CD Leganes (C+ Sport, nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(12:30) AC Fiorentina – Frosinone Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)
(13:05) PGE GKS Bełchatów – Znicz Pruszków (TVP 3 ; Tomasz Jasina - Tomasz Kłos)
(13:30) Dynamo Drezno – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski)
(14:00) Getafe CF – Athletic Bilbao (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński)
(14:30) VVV-Venlo – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(15:00) Inter Mediolan – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:00) Udinese Calcio – Empoli FC (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(15:05) Everton FC – Arsenal Londyn (C+, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(15:30) Pogoń Szczecin – Arka Gdynia (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(15:30) FC Augsburg – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(16:15) Real Valladolid – Sevilla FC (Eleven Sports 2 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)
(16:45) Vitesse Arnhem – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(17:00) Watford FC – Wolverhampton Wanderers (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(17:00) LASK Linz – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek - Tomasz Łapiński)
(18:00) Górnik Zabrze – Legia Warszawa (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Borussia Monchengladbach – Werder Brema (C+ Sport ; Edward Durda - Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) Lazio Rzym – US Sassuolo (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(18:30) Levante UD – SD Huesca (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)
(18:30) Celta Vigo – Real Sociedad (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)
(20:30) SSC Napoli – Genoa CFC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) Real Betis – Villarreal CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(21:00) FC Cincinnati – Sporting Kansas City (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)

Poniedziałek, 8 kwietnia:
(18:00) Wisła Płock – Śląsk Wrocław (Eurosport 1 ; Edward Durda – Sławomir Chałaśkiewicz)
(18:00) Sparta Praga – FC Fastav Zlin (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(20:30) Bologna FC – Chievo Verona (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:30) HSV Hamburg – 1.FC Magdeburg (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(21:00) Chelsea Londyn – West Ham United (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

Wtorek, 9 kwietnia:
(18:00) Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica (Polsat Sport, Super Polsat ; Tomasz Włodarczyk - Tomasz Łapiński)
(21:00) Liverpool FC – FC Porto (Polsat Sport Premium 1 ; Marcin Feddek – Roman Kołtoń)
(21:00) Tottenham Hotspur – Manchester City (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Smokowski – Paweł Golański)

Środa, 10 kwietnia:
(18:00) Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk (Polsat Sport, Super Polsat ; Cezary Kowalski - Waldemar Prusik)
(18:30) MSV Duisburg – 1.FC Koln (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak)
(21:00) Manchester United – FC Barcelona (TVP 1, Polsat Sport Premium 1, TVP Sport ; Mateusz Borek – Tomasz Hajto)
(21:00) Ajax Amsterdam – Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 2 ; Bożydar Iwanow – Andrzej Niedzielan)

Czwartek, 11 kwietnia:
(21:00) Arsenal Londyn – SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Artur Wichniarek)
(21:00) Slavia Praga – Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk - Andrzej Strejlau)
(21:00) Benfica Lizbona – Eintracht Frankfurt (Polsat Sport Premium 3 ; Mateusz Borek - Szymon Rojek)
(21:00) Villarreal CF – Valencia CF (Polsat Sport Premium 4 ; Cezary Kowalski - Tomasz Łapiński)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się