var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. W sobotę Multiliga, a w tygodniu rewanże europejskich pucharów

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-04-12 10:06:19

Na ten dzień wielu kibiców Ekstraklasy czeka z utęsknieniem - w sobotę pierwszy raz w tym sezonie będzie Multiliga, w dodatku z udziałem wszystkich zespołów. W tygodniu zaś czekają nas spore emocje w Lidze Mistrzów i Lidze Europy, bowiem odbędą się rewanże spotkań ćwierćfinałowych.

Piątek, 12 kwietnia:
(18:30) 1.FC Union Berlin – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(20:30) 1.FC Nurnberg – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:45) GKS Jastrzębie – Stal Mielec (Polsat Sport News ; Szymon Rojek – Janusz Kudyba)
(21:00) Leicester City – Newcastle United (C+ Sport ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)

Sobota, 13 kwietnia:
(13:00) Espanyol Barcelona – Deportivo Alaves (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)
(13:00) SC Paderborn – MSV Duisburg (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak)
(13:30) Tottenham Hotspur – Huddersfield Town (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:00) SPAL 2013 – Juventus Turyn (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(15:30) RB Lipsk – VfL Wolfsburg (C+ ; Edward Durda – Leszek Orłowski)
(15:30) Hannover 96 – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Marcin Gazda)
(15:30) VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)
(16:00) Southampton FC – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Michał Gutka)
(16:15) SD Huesca – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak)
(17:00) Multiliga+ (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Krzysztof Marciniak)
(17:45) GKS Tychy – ŁKS Łódź (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)
(18:00) Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (C+, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (C+ Family ; Rafał Wolski – Maciej Murawski)
(18:00) Cracovia – Lechia Gdańsk (TVP 2, C+ Now, TVP Sport ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski / Szymon Borczuch – Sebastian Mila)
(18:00) Piast Gliwice – Korona Kielce (nSport+ ; Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda)
(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (Eurosport 1 ; Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz)
(18:00) AS Roma – Udinese Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Mikołaj Kruk)
(18:30) Manchester United – West Ham United (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)
(18:30) Borussia Dortmund – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Atletico Madryt – Celta Vigo (Eleven Sports 3 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)
(18:30) Ajax Amsterdam – Excelsior Rotterdam (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(20:30) AC Milan – Lazio Rzym (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)
(20:45) Sevilla FC – Real Betis (C+ Sport 2 ; Tomasz Ćwiąkała – Leszek Orłowski)
(20:45) Feyenoord Rotterdam – Heracles Almelo (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(23:00) Viktoria Pilzno – Banik Ostrawa (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Niedziela, 14 kwietnia:
(2:30) Chicago Fire – Vancouver Whitecaps (Polsat Sport News ; Mariusz Hawryszczuk)
(12:00) Real Valladolid – Getafe CF (C+  Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(12:15) PSV Eindhoven – De Graafschap (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(12:30) Torino FC – Cagliari Calcio (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(13:00) Wigan Athletic – Norwich City (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(13:05) Widzew Łódź – Pogoń Siedlce (TVP 3 ; Tomasz Jasina – Maciej Szczęsny)
(13:30) TSG 1899 Hoffenheim – Hertha Berlin (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(13:30) FC St. Pauli – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(14:00) Athletic Bilbao – Rayo Vallecano (Eleven Sports 3 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)
(15:00) Sampdoria Genua – Genoa CFC (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Mikołaj Kruk)
(15:05) Crystal Palace – Manchester City (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:30) Fortuna Dusseldorf – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(16:15) Real Sociedad – SD Eibar (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)
(17:00) Red Bull Salzburg – Sturm Graz (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:30) Liverpool FC – Chelsea Londyn (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:00) Chievo Verona – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)
(18:00) Eintracht Frankfurt – FC Augsburg (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(18:30) Girona FC – Villarreal CF (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński)
(20:30) Frosinone Calcio – Inter Mediolan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)
(20:45) Valencia CF – Levante UD (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(23:00) Slavia Praga – Sparta Praga (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Poniedziałek, 15 kwietnia:
(4:30) Los Angeles Galaxy – Philadelphia Union (Polsat Sport)
(20:30) Atalanta Bergamo – Empoli FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:30) 1.FC Koln – HSV Hamburg (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(21:00) Watford FC – Arsenal Londyn (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(21:00) CD Leganes – Real Madryt (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)

Wtorek, 16 kwietnia:
(21:00) FC Barcelona – Manchester United (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek – Tomasz Hajto)
(21:00) Juventus Turyn – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 2 ; Bożydar Iwanow - Andrzej Niedzielan)

Środa, 17 kwietnia:
(19:00) Lazio Rzym – Udinese Calcio (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) FC Porto – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1 ; Marcin Feddek - Roman Kołtoń)
(21:00) Manchester City – Tottenham Hotspur (TVP 1, Polsat Sport Premium 2, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Robert Podoliński / Tomasz Smokowski - Paweł Golański)

Czwartek, 18 kwietnia:
(21:00) SSC Napoli – Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Artur Wichniarek)
(21:00) Chelsea Londyn – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk - Andrzej Strejlau)
(21:00) Eintracht Frankfurt – Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 3 ; Mateusz Borek - Szymon Rojek)
(21:00) Valencia CF – Villarreal CF (Polsat Sport Premium 4 ; Cezary Kowalski - Tomasz Łapiński)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się