var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

Ranking not dla piłkarzy i sędziów Ekstraklasy po 30. kolejce. Cabrera już drugi w¶ród najlepszych, Aankour najgorzej oceniany

Autor: Bartosz Adamski
2019-04-14 00:43:06

Po 30. kolejce zmniejszyli¶my znacznie limit wymaganych spotkań, by mogli załapać się również ci zawodnicy, którzy doł±czyli do Ekstraklasy zim±. Nawet nie zważaj±c na to jednak w czołówce klasyfikacji najlepszych zaszły ciekawe zmiany. Prowadzi ci±gle Kamil Drygas, ale jego przewaga nad Airamem Cabrer± i Andre Martinsem jest już bardzo niewielka.

Sporo działo się w 30. kolejce, więc znajduje to również odzwierciedlenie w trzydziestym notowaniu naszego rankingu not. Nie ma już ani jednego zawodnika, który miałby ¶redni± powyżej 3,00. Kamil Drygas w ostatnim czasie notuje kiepsk± formę, jego przewaga topnieje i jest już naprawdę niewielka. W zasadzie w następnej serii gier zarówno Airam Cabrera, jak i Andre Martins mog± go wyprzedzić.

Spore zmiany zaszły w¶ród najsłabszych po zmniejszeniu limitu wymaganych spotkań. Teraz najgorzej ocenianym przez nas graczem jest Nabil Aankour. Na podium załapali się jeszcze zawodnicy Zagłębia Sosnowiec, których już nie ma w lidze - Dejan Vokić i Alexandre Cristovao. Piotr Polczak, dotychczasowy niechlubny lider przez wiele kolejek, spadł na siódm± lokatę.

U sędziów także zmiany. Wprawdzie najlepszy niezmiennie jest Piotr Lasyk, za to najgorzej punktujemy Mariusza Złotka, ale Wojciech Myć wygrywa z nim tylko większ± liczb± posędziowanych spotkań.

W najbliższym czasie spodziewajcie się szczegółowego podsumowania wystawianych przez nas not. Przeanalizujemy klub po klubie i pozycja po pozycji.

Brali¶my pod uwagę piłkarzy ocenionych przynajmniej 9 razy. W¶ród sędziów limit wynosił 8 meczów.

Noty w skali 1-6 (wyj¶ciowa 2,5).


***

NAJSŁABSI PIŁKARZE

***

***


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się