var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Mecz na szczycie Ekstraklasy, finał Pucharu Polski i półfinały europejskich pucharów!

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-04-26 09:30:27

Bardzo dużo ciekawych meczów czeka nas w nadchodzącym tygodniu. Liga Mistrzów i Liga Europy wchodzi w niezwykle istotną fazę, bo toczyć się będą już spotkania półfinałowe. Poznamy także rozstrzygnięcia w Pucharze Polski oraz odbędzie się niezwykle istotny mecz w Ekstraklasie pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa, który może pomóc w wyłonieniu mistrza Polski.

Piątek, 26 kwietnia:
(14:00) UYL: TSG 1899 Hoffenheim – FC Porto (Polsat Sport Premium 1 ; Robert Zieliński)
(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (Eurosport 2 ; Edward Durda – Andrzej Strejlau)
(18:00) UYL: FC Barcelona – Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 ; Paweł Ślęzak – Jakub Baranowski)
(18:30) 1.FC Koln – SV Darmstadt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(20:30) Piast Gliwice – Cracovia (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Marcin Baszczyński)
(20:30) FC Augsburg – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Liverpool FC – Huddersfield Town (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

Sobota, 27 kwietnia:
(13:00) Athletic Bilbao – Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:00) FC St. Pauli – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(13:30) Tottenham Hotspur – West Ham United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) Bologna FC – Empoli FC (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(15:30) Eintracht Frankfurt – Hertha Berlin (C+ Sport ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(15:30) Borussia Dortmund – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(16:15) Atletico Madryt – Real Valladolid (Eleven Sports 4 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)
(17:45) ŁKS Łódź – Raków Częstochowa (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski – Janusz Kudyba)
(18:00) Pogoń Szczecin – Lech Poznań (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(18:00) AS Roma – Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(18:30) Brighton & Hove Albion – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)
(18:30) VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) CD Leganes – Celta Vigo (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)
(20:30) Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (TVP 1, C+ Sport, C+ 4K Ultra HD, TVP Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki / Jacek Laskowski – Robert Podoliński)
(20:30) Inter Mediolan – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) FC Barcelona – Levante UD (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Stade Rennes – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Extra ; Tomasz Smokowski – Jacek Ziober)
(22:30) Slavia Praga – Sigma Ołomuniec (retransmisja) (Polsat Sport News ; Szymon Rojek – Marcin Kalita)

Niedziela, 28 kwietnia:
(0:00) Atlanta United – Colorado Rapids (Polsat Sport Extra)
(12:00) Valencia CF – SD Eibar (C+ Sport 2, nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(12:30) Frosinone Calcio – SSC Napoli (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(13:00) Miedź Legnica – Wisła Płock (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Remigiusz Jezierski)
(13:00) Leicester City – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(13:00) Leeds United – Aston Villa (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(13:05) Znicz Pruszków – Górnik Łęczna (TVP 3 ; Hubert Bugaj)
(13:30) 1.FC Union Berlin – HSV Hamburg (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(14:00) Girona FC – Sevilla FC (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński)
(14:30) Wolfsberger AC – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(15:00) Chievo Verona – Parma FC (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)
(15:05) Burnley FC – Manchester City (C+ ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(15:30) Korona Kielce – Arka Gdynia (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban)
(16:15) Real Sociedad – Getafe CF (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(17:30) Manchester United – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:00) Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) 1.FC Nurnberg – Bayern Monachium (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) Sampdoria Genua – Lazio Rzym (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(18:30) Villarreal CF – SD Huesca (C+ Now ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(20:00) Stal Mielec – Chrobry Głogów (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Grzegorz Lato)
(20:30) Torino FC – AC Milan (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński)
(20:45) Rayo Vallecano – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(21:30) Seattle Sounders – Los Angeles FC (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)

Poniedziałek, 29 kwietnia:
(18:00) Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec (Eurosport 1 ; Julian Kowalski – Maciej Żurawski)
(19:00) Atalanta Bergamo – Udinese Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:30) MSV Duisburg – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Real Betis – Espanyol Barcelona (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) AC Fiorentina – US Sassuolo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)

Wtorek, 30 kwietnia:
(21:00) Tottenham Hotspur – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek – Andrzej Niedzielan)

Środa, 1 maja:
(21:00) FC Barcelona – Liverpool FC (TVP 1, Polsat Sport Premium 1, TVP Sport ; Bożydar Iwanow – Artur Wichniarek)

Czwartek, 2 maja:
(16:00) Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk (Polsat, Polsat Sport ; Mateusz Borek – Waldemar Prusik)
(21:00) Eintracht Frankfurt – Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Włodarczyk – Adam Matysek)
(21:00) Arsenal Londyn – Valencia CF (Polsat Sport Premium 2 ; Cezary Kowalski – Tomasz Hajto)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się