var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Mecz+Mecz w Premier League i La Liga oraz Multiligi w Ekstraklasie

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-05-10 09:45:53

Nadchodzi czas ostatecznych rozstrzygnięć w najmocniejszych ligach europejskich. Poznamy w nadchodzący weekend m.in. mistrza Anglii, co transmitowane będzie oczywiście w telewizji. W Ekstraklasie czekają zaś nas dwie Multiligi we wtorek i środę jako przystawki przed przyszłym weekendem.

Piątek, 10 maja:
(18:00) Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec (Eurosport 2 ; Michał Zawacki – Sławomir Chałaśkiewicz)
(20:30) Wisła Kraków – Korona Kielce (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Kamil Kosowski)
(20:45) Tranmere Rovers – Forest Green Rovers (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

Sobota, 11 maja:
(12:15) Warta Poznań – GKS Katowice (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)
(13:30) Aston Villa – West Bromwich Albion (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:00) Atalanta Bergamo – Genoa CFC (Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak – Mikołaj Kruk)
(15:30) Śląsk Wrocław – Wisła Płock (nSport+ ; Robert Skrzyński – Kamil Kosowski)
(15:30) Borussia Dortmund – Fortuna Dusseldorf (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Werder Brema (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Maciej Murawski)
(15:30) RB Lipsk – Bayern Monachium (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)
(17:45) Bytovia Bytów – Chrobry Głogów (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Dariusz Kubicki)
(18:00) Miedź Legnica – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(18:00) Cagliari Calcio – Lazio Rzym (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(18:15) Derby County – Leeds United (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:00) Sparta Praga – Slovan Liberec (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(20:30) Cracovia – Lech Poznań (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Marcin Baszczyński)
(20:30) AC Fiorentina – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)
(20:30) Sunderland AFC – Portsmouth FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(22:05) Los Angeles Galaxy – New York City FC (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)

Niedziela, 12 maja:
(4:05) Seattle Sounders – Houston Dynamo (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(12:30) Torino FC – US Sassuolo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(13:00) Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki)
(13:05) PGE GKS Bełchatów – Widzew Łódź (TVP 3 ; Tomasz Jasina – Tomasz Kłos)
(13:30) Doncaster Rovers – Charlton Athletic (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(14:30) Ajax Amsterdam – FC Utrecht (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(14:30) AZ Alkmaar – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Mariusz Hawryszczuk)
(15:00) Sampdoria Genua – Empoli FC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk)
(15:00) SC Paderborn – HSV Hamburg (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)
(15:30) Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(16:00) Premier League: Mecz+Mecz (C+ Sport ; Piotr Domagała)
(16:00) Brighton & Hove Albion – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Liverpool FC – Wolverhampton Wanderers (C+ Family ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(16:45) Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (retransmisja) (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(17:00) LASK Linz – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(18:00) Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin (TVP 1, TVP Sport, C+ ; Hubert Bugaj – Robert Podoliński / Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Slavia Praga – Viktoria Pilzno (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(18:00) SPAL 2013 – SSC Napoli (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(18:00) Eintracht Frankfurt – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) La Liga: Mecz+Mecz (C+ Sport ; Piotr Domagała)
(18:30) FC Barcelona – Getafe CF (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Real Sociedad – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak – Łukasz Wiśniowski)
(18:30) Atletico Madryt – Sevilla FC (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)
(20:30) AS Roma – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski)

Poniedziałek, 13 maja:
(18:00) Arka Gdynia – Wisła Kraków (Eurosport 1 ; Julian Kowalski - Maciej Terlecki)
(19:00) Bologna FC – Parma FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) Forest Green Rovers – Tranmere Rovers (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Inter Mediolan – Chievo Verona (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)

Wtorek, 14 maja:
(19:30) Multiliga+ (C+ Sport ; Rafał Dębiński - Filip Surma)
(20:00) Banik Ostrawa – Slovan Liberec (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(20:30) Górnik Zabrze – Wisła Płock (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka - Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce (nSport+ ; Piotr Laboga - Wojciech Jagoda)
(20:30) Miedź Legnica – Śląsk Wrocław (Eurosport 2 ; Tomasz Lach - Maciej Żurawski)
(21:00) West Bromwich Albion – Aston Villa (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

Środa, 15 maja:
(18:30) FK Rostów – Lokomotiw Moskwa (C+ Now ; Arkadiusz Stolarek)
(19:30) Multiliga+ (C+ Sport ; Andrzej Twarowski - Krzysztof Marciniak)
(19:30) De Graafschap – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(20:00) Slavia Praga – 1.FK Jablonec (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)
(20:30) Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (C+, C+ 4K Ultra HD)
(20:30) Lech Poznań – Lechia Gdańsk (TVP 1, C+ Sport 2)
(20:30) Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (nSport+)
(20:30) KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia (Eurosport 1 ; Julian Kowalski - Andrzej Strejlau)
(20:45) Leeds United – Derby County (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:45) Lazio Rzym – Atalanta Bergamo (TVP Sport)
(21:30) PSV Eindhoven – Heracles Almelo (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(23:30) Fortuna Sittard – Feyenoord Rotterdam (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Czwartek, 16 maja:
(20:45) Portsmouth FC – Sunderland AFC (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się