var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Mateusz Czarnecki

Raport z klubów I ligi: Djurdjević ma objąć Chrobrego. Tarasiewicz pozostanie w Tychach. Nemec odejdzie z Warty

Autor: Bartosz Adamski
2019-05-10 16:09:04

Informowaliśmy już, że Grzegorz Niciński po sezonie odejdzie z Chrobrego Głogów, a wiele wskazuje na to, że zastąpi go Ivan Djurdjević. W GKS-ie Tychy ma pozostać z kolei Ryszard Tarasiewicz. Zmiany także w Warcie Poznań - mimo utrzymania zespołu w I lidze, odejdzie trener Petr Nemec. Raków Częstochowa rozwiązał z kolei kontrakt z Dariuszem Formellą. Zapraszamy na przegląd najważniejszych wydarzeń z klubów I ligi z ostatnich dni.

"Djurdjević ma zostać trenerem Chrobrego"

Jak poinformował Piotr Wołosik z Przeglądu Sportowego, Ivan Djurdjević ma objąć stanowisko pierwszego trenera Chrobrego Głogów. Po sezonie z dolnośląskiego klubu odejdzie Grzegorz Niciński.

 

 

 

Źródło: Przegląd Sportowy

***

"Tarasiewicz pozostanie w GKS-ie Tychy"

Ryszard Tarasiewicz ma w dalszym ciągu piastować stanowisko pierwszego trenera GKS-u Tychy. Wygasająca po sezonie umowa ma zostać przedłużona.

 

 

 

Źródło: Twitter

***

"Nemec odejdzie z Warty"

Jak donosi Janekx89, z Warty Poznań po sezonie odejdzie za to trener Petr Nemec. 61-letni czeski szkoleniowiec utrzymał w tym sezonie "Zielonych" w I lidze.

 

 

 

Źródło: Twitter

***

"Formella odchodzi z Rakowa"

Dariusz Formella nie jest już zawodnikiem Rakowa Częstochowa. Kontrakt 23-letniego skrzydłowego został rozwiązany za porozumieniem stron. Formella w tym sezonie zagrał tylko w ośmiu meczach, w których strzelił jednego gola.

Źródło: Raków Częstochowa

***

"Musiolik na dłużej w Rakowie"

Raków Częstochowa wykorzystał zapis w umowie Sebastiana Musiolika i przedłużył umowę 22-letniego napastnika aż do końca czerwca 2022 roku. Musiolik w tym sezonie w I lidze zagrał w 25 meczach, w których strzelił sześć goli.

 

 

 

Źródło: Raków Częstochowa

***

"Powstaną trzy brakujące trybuny na ŁKS-ie"

W środę łódzcy radni przegłosowali wniosek prezydent miasta Hanny Zdanowskiej ws. rozbudowy stadionu, na którym grają piłkarze ŁKS. Trzy brakujące trybuny powinny powstać 36 miesięcy po podpisaniu umowy. Początkowo miasto na ten cel planowało przeznaczyć 95 milionów złotych, ale najniższa oferta w drugim przetargu opiewała na kwotę 129 milionów złotych. Podjęto zatem decyzję o podniesieniu budżetu na budowę trzech brakujących trybun. Komisja budżetowa pozytywnie zaopiniowała zmiany do budżetu, a w środę radni większością głosów zaakceptowali wniosek prezydent miasta.

Źródło: Dziennik Łódzki

***

"Pena w tym sezonie już nie zagra"

Maciej Grygierczyk z katowickiego Sportu poinformował, że ze względów proceduralnych Carlos Gullit Pena w tym sezonie I ligi już nie zagra. Z powodu opóźnien meksykańskiej federacji z przysłaniem certyfikatu 29-letniego pomocnika nie udało się  zarejestrować do rozgrywek na czas.

 

 

 

Źródło: Sport

***

"Kapelko nowym prezesem Sandecji"

Artur Kapelko został mianowany nowym prezesem Sandecji Nowy Sącz. W przeszłości był on m.in. wiceprezesem Jagiellonii Białystok oraz prezesem Górnika Łęczna.

 

 

 

Źródło: Sandecja Nowy Sącz

***

"Stal Mielec poleci do USA"

Piłkarze Stali Mielec po zakończonym sezonie udadzą się na tournee do Stanów Zjednoczonych. Podopieczni Artura Skowronka będą tam przebywać w dniach 22-30 maja i zagrają trzy mecze towarzyskie - dwa z klubami polonijnymi (Stal Mielec New York, Polonia Falcon) oraz z występującymi w USL League Two (czwarty poziom rozgrywkowy) Westchester Flames.

źródło: stalmielecnewyork.futbolowo.pl

***

"Szmyt podpisał profesjonalny kontrakt z Wartą"

Kajetan Szmyt podpisał profesjonalny kontrakt z Wartą Poznań. Jego umowa z klubem obowiązuje do końca czerwca 2020 r. z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

 

 

 

Źródło: Warta Poznań


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się