var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: Arka Gdynia / Accredito

Ranking not dla piłkarzy i sędziów Ekstraklasy po 36. kolejce. Vejinović już drugi!

Autor: Bartosz Adamski
2019-05-16 01:47:36

Istotna zmiana nastąpiła po 36. kolejce w czubie najlepiej ocenianych zawodników - na drugie miejsce wskoczył już Marko Vejinović z Arki Gdynia i ma realną szansę na zwycięstwo. Wśród najsłabszych znów blisko liderowania jest z kolei Nabil Aankour.

Mimo że Andre Martins leczy kontuzję, to ciągle nikt nie może prześcignąć go w naszym rankingu not. Teraz do Portugalczyka na minimalną odległość zbliżył się Marko Vejinović. Trzeci jest zaś Kamil Drygas. Wysoko, bo na piątym miejscu klasyfikowany jest już Jakub Czerwiński. Mamy przeczucie, że w ostatniej serii gier może się tutaj jeszcze sporo pozmieniać, bo różnice w średnich są naprawdę niewielkie.

U najsłabszych z kolei ciągle przewodzi Alexandre Cristovao, choć Nabil Aankour po kolejnym kiepskim występie zbliżył się do Angolczyka. Na kolejnych lokatach mamy następnych trzech zawodników Zagłębia Sosnowiec - Mateusza Cichockiego, Piotra Polczaka i Georgiosa Mygasa. Ta piątka ma zatrważającą średnią poniżej 2,00.

Najlepiej ocenianym przez nas sędzią jest Piotr Lasyk i wydaje się, że tak już pozostanie. Na horyzoncie nie ma nikogo, kto mógłby zdetronizować arbitra z Bytomia. Przetasowania są ciągle za jego plecami - teraz na drugie miejsce wskoczył Tomasz Kwiatkowski, bo Paweł Raczkowski nie ustrzegł się błędów. Na dole znów Wojciech Myć dogonił Mariusza Złotka i razem okupują ostatnią pozycję.

Braliśmy pod uwagę piłkarzy ocenionych przynajmniej 13 razy. Wśród sędziów limit wynosił 12 meczów.

Noty w skali 1-6. Wyjściowa dla zawodników to 2,5, zaś u sędziów to 5.


***

***

PIŁKARZ MECZU

***

SĘDZIOWIE


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się