var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";Autor zdjęcia: Youtube/Legia TV

Klubowe TV: Legia odsłoniła kulisy ostatniego mistrzostwa. Jagiełło pożegnał kibiców. Gumny i Jóźwiak w ogniu pytań fanów

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2019-05-16 21:00:53

W minionym tygodniu telewizje klubowe miały bardzo dużo pracy, ale dzięki temu powstało dużo ciekawych materiałów. Bardzo dużo emocji przyniósł mecz Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok, a Legia Warszawa opublikowała kulisy ostatniego mistrzostwa Polski. Filip Jagiełło podziękował kibicom za grę w Zagłębiu, a Dawid Kort odwiedził Kraków.

NAJCIEKAWSZE MATERIAŁY: 

Legia Warszawa przedstawiła od dawna wyczekiwany film „7 kroków do Mistrzostwa 2018”, odsłaniającego kulisy drogi do mistrzostwa Polski w 2018 roku. 

Kulisy ze spotkania z Koroną Kielce przygotowała Wisła Kraków. Klubowa telewizja porozmawiała chwilę z Dawidem Kortem, który odwiedził byłą drużynę. 

Filip Jagiełło podziękował klubowi i jego kibicom za cały okres jego gry w Zagłębiu Lubin. 

Na kanale Lecha Poznań pojawił się materiał, prezentujący rywalizację Roberta Gumnego i Kamila Jóźwiaka, którzy odpowiadali na pytania kibiców. 

Naprawdę warto obejrzeć kulisy spotkania Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok. Wielkie emocje towarzyszyły temu meczowi, a dodatkowo na filmie Jesus Imaz mówi o różnicach pomiędzy Krakowem a stolicą Podlasia.

Śląsk Wrocław pokazał ciekawą akcję, w której piłkarze w pociągach Kolei Dolnośląskich zachęcali do przyjścia na stadion. 

Jagiellonia Białystok przygotowała ciekawe kulisy ze spotkania z Legią Warszawa. Na załączonym materiale widać ciekawy napój, którym przed meczem wspomaga się Patryk Klimala. Piłkarze ze stolicy Podlasia w minionym tygodniu odwiedzili Tykocin. 

Ciekawe kulisy spotkania z Zagłębiem Lubin przygotowała Lechia Gdańsk. W materiale Egy zapowiadał mecz w języku polskim. 

Kulisy ze spotkania z Koroną Kielce przygotowała Wisła Kraków. Klubowa telewizja porozmawiała chwilę z Dawidem Kortem, który odwiedził byłą drużynę. 

 

***

Legia Warszawa przygotowała kolejny odcinek programu „Skazani na Legię”. Są również kulisy spotkania z Pogonią Szczecin i kolejny odcinek klubowego magazynu.

Górnik Zabrze ma w tym tygodniu dla Was kulisy zwycięstwa w Legnicy i ciekawą zapowiedź spotkania z Górnikiem Zabrze. 

Piast Gliwice przygotował kulisy wyjazdowego meczu w Szczecinie.

 

Śląsk Wrocław pokazał kulisy spotkania z Wisłą Płock i radość po meczu w Legnicy.

Wisła Płock przygotowała w minion tygodniu kulisy spotkań we Wrocławiu i Zabrzu. 

Jagiellonia Białystok pokazała kulisy spotkania w Gliwicach.

Miedź Legnica opublikowała kulisy spotkań z Górnikiem Zabrze i Śląskiem Wrocław. 

Lech Poznań pokazał kulisy spotkania z Cracovią. 

Zagłębie Sosnowiec zrobiło materiał z wyjazdu do Gdyni.

Wisła Kraków pokazała kulisy meczu z Arką Gdynia. Ponadto na pytania telewizji klubowej odpowiedział Krzysztof Drzazga.

Zagłębie Lubin przygotowało kulisy spotkania w Gdańsku.

Cracovia przedstawiła materiał ze spotkania z Lechem.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się