var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Ostateczne rozstrzygnięcia w Ekstraklasie i początek MŚ U-20

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-05-17 10:08:27

W ten weekend sezon dobiegnie już końca w większości europejskich lig. Poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w Polsce, Niemczech i Hiszpanii, grać będą potem jeszcze tylko we Włoszech. A w czwartek zaczną się już mistrzostwa świata U-20, naszych młodych reprezentantów czeka mecz z Kolumbią.

Piątek, 17 maja:
(20:45) Charlton Athletic – Doncaster Rovers (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)

Sobota, 18 maja:
(13:00) Levante UD – Atletico Madryt (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(14:30) Multiliga+ (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Filip Surma)
(15:00) Udinese Calcio – SPAL 2013 (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(15:30) Wisła Kraków – Miedź Legnica (C+ ; Robert Skrzyński – Kamil Kosowski)
(15:30) Korona Kielce – Górnik Zabrze (C+ Family ; Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński)
(15:30) Wisła Płock – Zagłębie Sosnowiec (nSport+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) Śląsk Wrocław – Arka Gdynia (Eurosport 2 ; Michał Zawacki – Sławomir Chałaśkiewicz)
(15:30) Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Hertha Berlin – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Filip Kapica)
(16:15) Sevilla FC – Athletic Bilbao (Eleven Sports 3 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)
(17:30) GKS Katowice – Bytovia Bytów (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba)
(17:30) Raków Częstochowa – Wigry Suwałki (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński)
(18:00) Manchester City – Watford FC (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:00) Genoa CFC – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk)
(20:30) US Sassuolo – AS Roma (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)
(20:45) Celta Vigo – Rayo Vallecano (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Deportivo Alaves – Girona FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński)
(20:45) SD Huesca – CD Leganes (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski)
(22:00) San Jose Earthquakes – Chicago Fire (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)

Niedziela, 19 maja:
(12:00) Real Madryt – Real Betis (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski)
(12:30) Chievo Verona – Sampdoria Genua (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(13:05) Elana Toruń – Olimpia Elbląg (TVP 3, TVP Sport ; Aleksander Roj – Maciej Szczęsny)
(15:00) Empoli FC – Torino FC (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak – Piotr Czachowski)
(15:00) Parma FC – AC Fiorentina (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(15:30) VfL Bochum – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski)
(16:15) SD Eibar – FC Barcelona (C+ Now ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(17:00) Multiliga+ (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Krzysztof Marciniak)
(17:00) Sturm Graz – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(18:00) Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski - Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Piast Gliwice – Lech Poznań (TVP 2, C+ Sport 2, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Robert Podoliński / Przemysław Pełka - Maciej Murawski)
(18:00) Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (nSport+ ; Bartosz Gleń - Wojciech Jagoda)
(18:00) Cracovia – Pogoń Szczecin (Eurosport 2 ; Tomasz Lach – Maciej Żurawski)
(18:00) AC Milan – Frosinone Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:30) SSC Napoli – Inter Mediolan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(21:05) FC Dallas – Los Angeles FC (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)

Poniedziałek, 20 maja:
(20:30) Lazio Rzym – Bologna FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Piotr Czachowski)

Wtorek, 21 maja:
Brak spotkań.

Środa, 22 maja:
(17:00) Ural Jekaterynburg – Lokomotiw Moskwa (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński - Arkadiusz Stolarek)

Czwartek, 23 maja:
(18:00) Tahiti U-20 – Senegal U-20 (TVP Sport ; Tomasz Jasina - Marcin Żewłakow)
(20:30) Polska U-20 – Kolumbia U-20 (TVP 2 ; Jacek Laskowski - Robert Podoliński)
(20:30) VfB Stuttgart - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)

Piątek, 24 maja:
(10:15) Meksyk U-20 – Włochy U-20 (retransmisja) (TVP Sport ; Maciej Iwański)
(12:20) Japonia U-20 – Ekwador U-20 (retransmisja) (TVP Sport ; Szymon Borczuch)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się