var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: własne

Szczegółowa rozpiska transmisji na MŚ U-20. Część meczów w telewizji, część tylko w internecie

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-05-23 09:50:35

Już dzisiaj startują Mistrzostwa Świata U-20 w naszym kraju, które będą nadawane przez TVP Sport, zatem z tej okazji przygotowaliśmy szczegółową rozpiskę transmisji. Nie wszystkie mecze obejrzymy jednak w telewizji - część z nich na żywo będzie dostępna wyłącznie w internecie. Z naszym programem jednak na pewno się połapiecie!

Czwartek, 23 maja:
(18:00) Tahiti U-20 – Senegal U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(18:00) Meksyk U-20 – Włochy U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) Polska U-20 – Kolumbia U-20 (TVP 2, sport.tvp.pl)
(20:30) Japonia U-20 – Ekwador U-20 (sport.tvp.pl)

Piątek, 24 maja:
(18:00) Katar U-20 – Nigeria U-20 (sport.tvp.pl ; od godz. 19:00 w TVP Sport)
(18:00) Honduras U-20 – Nowa Zelandia U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) Urugwaj U-20 – Norwegia U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(20:30) Ukraina U-20 – USA U-20 (sport.tvp.pl)

Sobota, 25 maja:
(15:30) Portugalia U-20 – Korea Południowa U-20 (sport.tvp.pl)
(18:00) Francja U-20 – Arabia Saudyjska U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(18:00) Panama U-20 – Mali U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) Argentyna U-20 – RPA U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Niedziela, 26 maja:
(15:30) Meksyk U-20 – Japonia U-20 (sport.tvp.pl)
(18:00) Senegal U-20 – Kolumbia U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(18:00) Ekwador U-20 – Włochy U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) Polska U-20 – Tahiti U-20 (TVP 2, sport.tvp.pl)

Poniedziałek, 27 maja:
(18:00) Katar U-20 – Ukraina U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(18:00) Honduras U-20 – Urugwaj U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) USA U-20 – Nigeria U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(20:30) Norwegia U-20 – Nowa Zelandia U-20 (sport.tvp.pl)

Wtorek, 28 maja:
(18:00) Portugalia U-20 – Argentyna U-20 (sport.tvp.pl ; od godz. 19:00 w TVP Sport)
(18:00) Panama U-20 – Francja U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) RPA U-20 – Korea Południowa U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(20:30) Arabia Saudyjska U-20 – Mali U-20 (sport.tvp.pl)

Środa, 29 maja:
(18:00) Włochy U-20 – Japonia U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(18:00) Ekwador U-20 – Meksyk U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) Senegal U-20 – Polska U-20 (TVP 1, sport.tvp.pl)
(20:30) Kolumbia U-20 – Tahiti U-20 (sport.tvp.pl)

Czwartek, 30 maja:
(18:00) Norwegia U-20 – Honduras U-20 (sport.tvp.pl ; od godz. 19:00 w TVP Sport)
(18:00) Nowa Zelandia U-20 – Urugwaj U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) Nigeria U-20 – Ukraina U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(20:30) USA U-20 – Katar U-20 (sport.tvp.pl)

Piątek, 31 maja:
(18:00) Mali U-20 – Francja U-20 (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(18:00) Arabia Saudyjska U-20 – Panama U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) Korea Południowa U-20 – Argentyna U-20 (sport.tvp.pl)
(20:30) RPA U-20 – Portugalia U-20 (sport.tvp.pl)

Niedziela, 2 czerwca:
(17:30) Mecz 1/8 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(20:30) Mecz 1/8 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Poniedziałek, 3 czerwca:
(17:30) Mecz 1/8 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(17:30) Mecz 1/8 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(20:30) Mecz 1/8 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Wtorek, 4 czerwca:
(17:30) Mecz 1/8 finału (sport.tvp.pl)
(17:30) Mecz 1/8 finału (sport.tvp.pl)
(20:30) Mecz 1/8 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Piątek, 7 czerwca:
(15:30) Mecz 1/4 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(18:30) Mecz 1/4 finału (sport.tvp.pl)

Sobota, 8 czerwca:
(17:30) Mecz 1/4 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(20:30) Mecz 1/4 finału (sport.tvp.pl)

Wtorek, 11 czerwca:
(17:30) Mecz 1/2 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)
(20:30) Mecz 1/2 finału (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Piątek, 14 czerwca:
(20:30) Mecz o 3. miejsce (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Sobota, 15 czerwca:
(18:00) Mecz finałowy (TVP Sport, sport.tvp.pl)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się