var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Finał Ligi Europy i ostateczne rozstrzygnięcia w Serie A

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-05-24 10:08:56

Oczywiście w dalszym ciągu będziemy mogli emocjonować się spotkaniami mistrzostwa świata U-20. A co w piłce klubowej? W środę czeka nas finał Ligi Europy. Dobiegnie końca także sezon Serie A, mamy możliwość obejrzenia również baraży o awans do Bundesligi.

Piątek, 24 maja:
(18:15) SV Wehen Wiesbaden – FC Ingolstadt (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski)
(19:00) Katar U-20 – Nigeria U-20 (TVP Sport ; Tomasz Jasina – Maciej Szczęsny)
(20:30) Urugwaj U-20 – Nigeria U-20 (TVP Sport ; Sławomir Kwiatkowski – Sebastian Mila)
(23:25) Ukraina U-20 – USA U-20 (retransmisja) (TVP Sport ; Hubert Bugaj)

Sobota, 25 maja:
(1:35) Honduras U-20 – Nowa Zelandia U-20 (TVP Sport ; Aleksander Roj)
(16:00) Newport County – Tranmere Rovers (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz)
(18:00) Frosinone Calcio – Chievo Verona (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Piotr Czachowski)
(18:00) Francja U-20 – Arabia Saudyjska U-20 (TVP Sport)
(20:00) RB Lipsk – Bayern Monachium (Eurosport 1 ; Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz)
(20:30) Bologna FC – SSC Napoli (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(20:30) Argentyna U-20 – RPA U-20 (TVP Sport)
(21:00) FC Barcelona – Valencia CF (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak)
(23:25) Portugalia U-20 – Korea Południowa U-20 (retransmisja) (TVP Sport)

Niedziela, 26 maja:
(2:00) Minnesota United – Houston Dynamo (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)
(15:00) Torino FC – Lazio Rzym (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(15:00) Slavia Praga – Sparta Praga (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(16:00) Charlton Athletic – Sunderland AFC (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)
(17:00) Red Bull Salzburg – SK Niederosterreich Sankt Polten (retransmisja) (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(18:00) Sampdoria Genua – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:00) Senegal U-20 – Kolumbia U-20 (TVP Sport)
(20:30) Polska U-20 – Tahiti U-20 (TVP 2)
(20:30) SPAL 2013 – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:30) Inter Mediolan – Empoli FC (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(20:30) AS Roma – Parma FC (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski)
(20:30) Atalanta Bergamo – US Sassuolo (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)

Poniedziałek, 27 maja:
(0:15) Sporting Kansas City – Seattle Sounders (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(3:10) Ekwador U-20 – Włochy U-20 (retransmisja) (TVP Sport)
(10:25) Meksyk U-20 – Japonia U-20 (retransmisja) (TVP Sport ; Adam Kotleszka)
(16:00) Aston Villa – Derby County (Eleven Sports 1)
(18:00) Katar U-20 – Ukraina U-20 (TVP Sport)
(20:30) 1.FC Union Berlin – VfB Stuttgart (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Tomasz Urban)
(20:30) USA U-20 – Nigeria U-20 (TVP Sport ; Adam Kotleszka)
(23:25) Honduras U-20 – Urugwaj U-20 (retransmisja) (TVP Sport)

Wtorek, 28 maja:
(10:25) Norwegia U-20 – Nowa Zelandia U-20 (retransmisja) (TVP Sport)
(18:15) FC Ingosltadt – SV Wehen Wiesbaden (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski)
(19:00) Rapid Wiedeń – SV Mattersburg (Sportklub)
(19:00) Portugalia U-20 – Argentyna U-20 (TVP Sport)
(20:30) RPA U-20 – Korea Południowa U-20 (TVP Sport)
(23:25) Panama U-20 – Francja U-20 (retransmisja) (TVP Sport)

Środa, 29 maja:
(8:20) Arabia Saudyjska U-20 – Mali U-20 (retransmisja) (TVP Sport)
(19:00) Włochy U-20 – Japonia U-20 (TVP Sport)
(20:30) Senegal U-20 – Polska U-20 (TVP 1)
(21:00) Chelsea Londyn – Arsenal Londyn (TVP Sport, Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow – Artur Wichniarek)

Czwartek, 30 maja:
(10:20) Ekwador U-20 – Meksyk U-20 (retransmisja) (TVP Sport)
(19:00) Norwegia U-20 – Honduras U-20 (TVP Sport)
(20:00) Turcja – Grecja (Polsat Sport News)
(20:30) Nigeria U-20 – Ukraina U-20 (TVP Sport)
(23:25) USA U-20 – Katar U-20 (retransmisja) (TVP Sport)

Piątek, 31 maja:
(9:35) Nowa Zelandia U-20 – Urugwaj U-20 (retransmisja) (TVP Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się