var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. W piątek Polska gra z Macedonią Północną, w poniedziałek z Izraelem

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-06-07 08:00:17

Najbliższy tydzień niemal całkowicie zdominowany zostanie przez piłkę reprezentacyjną. Oprócz spotkań eliminacyjnych do mistrzostw Europy mamy finały Ligi Narodów, a także w dalszym ciągu mecze mistrzostw świata U-20. Z rozgrywek klubowych do obejrzenia będzie tylko jedno spotkanie MLS.

Piątek, 7 czerwca:
(15:30) Kolumbia U-20 – Ukraina U-20 (TVP Sport ; Tomasz Jasina)
(18:00) Gruzja – Gibraltar (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)
(20:45) Macedonia Północna – Polska (TVP 1, Polsat Sport, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow / Mateusz Borek – Tomasz Hajto)
(20:45) Austria – Słowenia (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk – Adam Matysek)
(20:45) Łotwa – Izrael (Polsat Sport Extra ; Paweł Ślęzak)
(22:50) Czechy – Bułgaria (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)
(22:50) Dania – Irlandia (retransmisja) (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)

Sobota, 8 czerwca:
(0:10) Włochy U-20 – Mali U-20 (retransmisja) (TVP Sport ; Sławomir Kwiatkowski)
(1:00) Ukraina – Serbia (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Mariusz Hawryszczuk)
(15:00) Chorwacja – Walia (Polsat Sport Extra ; Marcin Feddek)
(15:00) Islandia – Albania (Polsat Sport News ; Paweł Ślęzak)
(17:30) USA U-20 – Ekwador U-20 (TVP Sport ; Szymon Borczuch)
(18:00) Rosja – San Marino (Polsat Sport ; Grzegorz Michalewski)
(18:00) Estonia – Irlandia Północna (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)
(20:45) Turcja – Francja (Polsat Sport, TVP Sport ; Cezary Kowalski – Jacek Ziober / Maciej Iwański – Andrzej Strejlau)
(20:45) Grecja – Włochy (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Tomasz Łapiński)
(20:45) Białoruś – Niemcy (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk – Adam Matysek)
(22:50) Belgia – Kazachstan (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Mariusz Hawryszczuk)
(23:45) Korea Południowa U-20 – Senegal U-20 (retransmisja) (TVP Sport ; Tomasz Jasina)

Niedziela, 9 czerwca:
(1:30) Philadelphia Union – New York Red Bulls (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(15:00) Szwajcaria - Anglia (TVP 2, TVP Sport, Super Polsat, Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan)
(20:45) Portugalia - Holandia (TVP 1, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow – Artur Wichniarek)

Poniedziałek, 10 czerwca:
(20:45) Polska – Izrael (TVP 1, Polsat Sport, TVP Sport ; Jacek Laskowski – Robert Podoliński / Mateusz Borek – Andrzej Niedzielan)
(20:45) Hiszpania – Szwecja (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(20:45) Macedonia Północna – Austria (Polsat Sport News ; Tomasz Lach)
(22:50) Czechy – Czarnogóra (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(22:50) Dania – Gruzja (retransmisja) (Polsat Sport News)

Wtorek, 11 czerwca:
(0:30) Serbia – Litwa (retransmisja) (Polsat Sport)
(16:00) Kazachstan – San Marino (Polsat Sport Extra)
(18:00) Azerbejdżan – Słowacja (Polsat Sport)
(17:30) MŚ U-20 – mecz półfinałowy (TVP Sport)
(20:30) MŚ U-20 – mecz półfinałowy (TVP Sport)
(20:45) Niemcy – Estonia (Polsat Sport)
(20:45) Belgia – Szkocja (Polsat Sport Extra)
(20:45) Włochy – Bośnia i Hercegowina (Polsat Sport News)
(22:50) Andora – Francja (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(23:30) Węgry – Walia (retransmisja) (Polsat Sport News)
(23:40) Belgia – Szkocja (retransmisja) (TVP Sport)

Środa, 12 czerwca:
(0:30) Islandia – Turcja (retransmisja) (Polsat Sport)
(14:30) Chorwacja – Tunezja (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Czwartek, 13 czerwca:
Brak spotkań.


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się