var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Youtube / Miedź TV

Raport z klubów I ligi: Augustyniak przejdzie z Miedzi do Rosji. Danielewicz ma trafić do Legnicy. Biedrzycki wraca do Stomilu

Autor: Bartosz Adamski
2019-06-16 16:04:54

Rafał Augustyniak jest bliski przejścia z Miedzi Legnica do 10. zespołu ligi rosyjskiej. W jego miejsce w spadkowiczu z Ekstraklasy ma się pojawić Krzysztof Danielewicz. Do Stomilu Olsztyn wrócił zaś Wiktor Biedrzycki, a do Wigier Suwałki trafił Sebastian Zalepa. Zapraszamy na najnowszy przegląd wydarzeń z I ligi.

"Augustyniak przejdzie z Miedzi do Rosji"

Rafał Augustyniak zostanie nowym zawodnikiem Uralu Jekaterynburg - informuje Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego. Ural to 10. zespół rosyjskiej Priemjer-Ligi.

 

 

 

Źródło: Twitter

***

"Danielewicz przeniesie się do Legnicy"

Krzysztof Danielewicz ma zastąpić w Miedzi Legnica Rafała Augustyniaka. Danielewicz w ostatnim sezonie występował w Chojniczance Chojnice.

 

 

 

Źródło: Twitter

***

"Biedrzycki wraca do Stomilu"

Wiktor Biedrzycki wrócił do Stomilu Olsztyn. 21-letni pomocnik podpisał dzisiaj dwuletni kontrakt. Ostatnio był piłkarzem Górnika Zabrze.

 

 

 

Źródło: Stomil Olsztyn

***

"Sadzawicki opuszcza Niecieczę"

Dominik Sadzawicki nie przedłużył wygasającego pod koniec czerwca kontraktu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. W minionym sezonie w I lidze zagrał 12 razy.

 

 

 

Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

***

"Zalepa trafił do Wigier"

Sebastian Zalepa został nowym zawodnikiem Wigier Suwałki. 29-letni obrońca podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia. Ostatnio występował w drugoligowej Resovii.

 

 

 

Źródło: Wigry Suwałki

***

"Dybowski wypożyczony z Piasta do Niecieczy"

Karol Dybowski został wypożyczony na sezon z Piasta Gliwice do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. 22-letni bramkarz nie doczekał się debiutu w Ekstraklasie.

 

 

 

Źródło: Piast Gliwice

***

"Brusiło odchodzi z Odry"

Rafał Brusiło po pięciu latach odchodzi z Odry Opole. 30-letni pomocnik nie przedłuży wygasającego z końcem czerwca kontraktu.

 

 

 

Źródło: Odra Opole

***

"Pietroń opuszcza Radomiaka"

Łukasz Pietroń odchodzi z Radomiaka Radom. Beniaminek I ligi postanowił nie przedłużać kontraktu z zawodnikiem ostatnio wypożyczonym do Gryfa Wejherowo.

 

 

 

Źródło: Radomiak Radom

***

"Mikinić na dłużej w Odrze"

Tomas Mikinić podpisał nowy, roczny kontrakt z Odrą Opole. Umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok. 26-letni słowacki pomocnik w poprzednim sezonie I ligi zagrał w 26 spotkaniach, w których strzelił jednego gola.

 

 

 

Źródło: Odra Opole

***

"Mosakowski zostaje w Stomilu"

Jakub Mosakowski przedłużył kontrakt ze Stomilem Olsztyn o dwa lata z możliwością przedłużenia o kolejny rok. W minionym sezonie 18-letni obrońca rozegrał 11 spotkań w I lidze.

 

 

 

Źródło: Stomil Olsztyn

***

"Zdybowicz przedłużył kontrakt z GKS-em Bełchatów"

Przemysław Zdybowicz podpisał nowy kontrakt z GKS-em Bełchatów. 19-letni napastnik zostanie przy Sportowej przynajmniej przez dwa następne lata. W zeszłym sezonie II ligi wystąpił w 23 spotkaniach, w których strzelił jednego gola.

 

 

 

Źródło: GKS Bełchatów

***

"Trzech juniorów rozpocznie treningi z GKS-em Bełchatów"

W poniedziałek rozpoczną się przygotowania GKS-u Bełchatów do nowego sezonu I ligi. W zajęciach wezmą udział m.in. juniorzy GKS-u - Daniel Chwałowski, Bartłomiej Lisowski i Jakub Kozica, którzy dotychczas występowali w Centralnej Lidze Juniorów.

Źródło: GKS Bełchatów


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się