var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Youtube Łączy Nas Piłka

Podsumowanie not dla Polaków za ME U-21. Mecz z Hiszpanią poniżał średnie

Autor: Bartosz Adamski
2019-06-26 13:09:10

Młodzieżowa reprezentacja Polski wypadła naprawdę przyzwoicie na mistrzostwach Europy, ale mimo to zakończyła swoje zmagania już po trzech grupowych spotkaniach. Kilku zawodników można jednak zdecydowanie pochwalić.

Chcieliśmy uwzględnić wszystkich zawodników, których oceniliśmy na tych mistrzostwach Europy, dlatego braliśmy pod uwagę także graczy, którzy tylko raz dostali od nas notę. Z tego względu triumfował Paweł Bochniewicz, który bardzo dobrze spisał się przeciwko Włochom. Patrząc jednak w szerszej perspektywie, naszym najlepszym zawodnikiem na ME U-21 był Kamil Grabara.

Na przeciwnym biegunie z jednym kiepskim występem znaleźli się natomiast Robert Gumny, Jakub Piotrowski i Karol Świderski. Z zawodników, którzy zagrali w każdym spotkaniu najniżej oceniliśmy Patryka Dziczka.

Ogółem powyżej noty wyjściowej za cały turniej znalazło się sześciu graczy. Trudno mówić, żeby cała reszta kategorycznie zawiodła, ponieważ noty obniża demolka w spotkaniu z Hiszpanią. Generalnie jednak te średnie ocen dają nam pewien obraz ogólnej postawy podopiecznych Czesława Michniewicza.

Jak zawsze, dopuszczaliśmy możliwość, że najlepszy lub najgorszy w danym spotkaniu nie musi być jeden zawodnik, a może to być kilku graczy. Stąd trzech graczy widnieje w rubryce "najlepsi", a siedmiu w rubryce "najgorsi".

Nasze noty tradycyjnie w skali 1-6 (wyjściowa 2,5).


PODSUMOWANIE NOT

***

PIŁKARZ MECZU

***

NAJSŁABSZY ZAWODNIK


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się