var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

Raport z I ligi: Załuska oficjalnie w Miedzi. Danek zawodnikiem Sandecji. Nowak zamienił Sosnowiec na Bielsko-Białą

Autor: Marcin Łopienski
2019-07-07 20:17:00

Zebraliśmy najnowsze ruchy transferowe na zapleczu Ekstraklasy i o dziwo najważniejsze przetasowania dotyczyły zawodników, których dobrze znamy z najwyższego poziomu rozgrywek w Polsce. Łukasz Załuska oficjalnie został zaprezentowany jako piłkarz Miedzi, Danek trafił do Sandecji Nowy Sącz, a Tomasz Nowak zamienił Zagłębie Sosnowiec na Podbeskidzie Bielsko-Biała.

„Załuska piłkarzem Miedzi”

Bramkarz Łukasz Załuska został nowym zawodnikiem Miedzi Legnica. 37-letni piłkarz podpisał z klubem roczny kontrakt, z zawartą opcją przedłużenia o kolejny rok.

 

 

***

„Danek zawodnikiem Sandecji”

Adrian Danek został nowym zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz. 24-letni pomocnik dołączył do klubu na zasadzie wolnego transferu. W zeszłym sezonie piłkarz występował w Cracovii.

 

 

***

„Nowak zamienił Sosnowiec na Bielsko-Białą”

33-letni pomocnik Tomasz Nowak został nowym zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Piłkarz związał się z nowym klubem roczną umową z opcją przedłużenia o kolejny rok. W poprzednim sezonie Nowak grał w Zagłębiu Sosnowiec.

 

 

***

„Szeliga trenuje z GKS-em Tychy”

26-letni pomocnik Bartosz Szeliga dołączył do przebywającego na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim GKS-u Tychy. Szeliga będzie w najbliższych dniach trenował z zespołem i ma wystąpić w najbliższych sparingach zespołu.

 

 

***

„Sapela i Lemanowicz w Olimpii Grudziądz”

Łukasz Sapela i Jakub Lemanowicz zostali nowymi zawodnikami Olimpii Grudziądz. Obaj występują na pozycji bramkarza. 

 

 

 

 

***

„Embalo nowym zawodnikiem Puszczy” 

Napastnik José Embaló z portugalskiego Casa Pia AC został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice. Związał się z pierwszoligowcem dwuletnim kontraktem. Portugalczyk w sezonie 2017/18 reprezentował barwy Rakowa Częstochowa, gdzie w 25 meczach zdobył pięć bramek. 

Ponadto dwuletni kontrakt z Puszczą podpisał Mateusz Górski. Ponadto do zespołu z Niepołomic w ramach wypożyczenia dołączyli Karol Niemczycki i Maksymilian Sitek. 

 

 

 

 

***

„Nowe umowy Dudzica i Barana”

 

 

 

 

***

„Odra wzięła Mesjasza”

Adam Mesjasz został nowym piłkarzem Odry Opole. 26-letni obrońca podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia go o kolejny sezon.

 

 

Nowy roczny kontrakt z Odrą podpisał Rafał Niziołek.

 

 

***

„Pawlik podpisał nowy roczny kontrakt z Chrobrym”

 

 

***

„Gierach i Łapiński wypożyczeni do Wigier”

 

 

***

W Warcie Poznań również doszło do pewnych zmian. Nowe umowy podpisali Tomasz Laskowski i Michał Grobelny, a z klubu odszedł Krzysztof Biegański. 

 

 

 

 

 

 

***

„Zabrocki nowym wiceprezesem Chojniczanki”

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się